Знайди свого майстра краси
Львів

7 небо (Львів) Студия тату и пирсинга

Послуги і ціни салона 7 небо (3)

Процедури Тривалість Ціна
Татуаж брів -
Татуювання тіла -
Пірсинг -

Фото работ из разделов: тату у Львові

7 небо

Ласкаво просимо в ексклюзивний світ татуювання та пірсингу студії “СЬОМЕ НЕБО”. Якщо Вас цікавлять, якісні, оригінальні татуювання, пірсинг та перманентний макіяж, то ми пропонуємо Вам наші послуги. За рахунок великого досвіду наших майстрів, ми допоможемо, якісно, красиво, стильно прикрасити Ваше тіло. З нами Ви уникнете помилок, які люди допускають через свою некомпетентність.
Наш колектив, це дружня команда творчих людей, об’єднана спільними інтересами, окрім того кожен наш клієнт, завжди відчує що потрапив в позитивну дружню атмосферу у якій зможе втілити свої ідеї в тату.
Наші майстри ніколи не припиняють удосконалювати свої вміння та таланти працюючи у атмосфері здорової конкуренції. Також кожен наш майстер являться професійним художником який знає анатомію, колористику, композицію та являється професіоналом своєї справи.
Татуювання це в першу чергу мистецтво, тому, навіть клієнт який хоче щось маленьке та досить просте не залишиться без належної консультації, та як – тату назавжди!
Як би не було, але у наших майстрів є власна думка сформована роками, і ми залишаємо за собою право відмовитись робити якусь погано обдуману глупість запропоновану клієнтом, звичайно така відмова буде аргументована, наприклад, тим що клієнт потім може пожалкувати, що наніс собі таке тату. Наші клієнти повинні бути задоволені нашою роботою не тільки в момент нанесення татуювання, а і в майбутньому.

Читати все

Адреси салону

1
Галицький район
  Львів,
вул. Гавришкевича, 4
   Показати графік роботи
Пн 11:00 – 21:00
Вт 11:00 – 21:00
Ср 11:00 – 21:00
Чт 11:00 – 21:00
Пт 11:00 – 21:00
Сб 11:00 – 18:00
Вс 11:00 – 18:00


Показати контакти салону
7 небо Студия тату и пирсинга
на Barb вже 18 місяців
1789
Відгуки (2)

Всього процедур: 3

Зв'язатися Дзвінків: 45

Ви власник?


до управління сторінкою

Знайшли помилку?