Знайди свого майстра краси
Київ

Майстер манікюру Ганна Фельчер - 13 відгуків

Рейтинг 10

на основі 13 відгуків

Залишити відгук
Відмінно (9+)
12
Добре (7-9)
0
Прийнятно (5-7)
0
Погано (3-5)
0
Гірше не буває (1-3)
0
Зручність запису
10
Ставлення до клієнта
10
Стерильність та охайність
10
Якість послуг
10
Співвідношення ціни та якості
10
Всі оцінки
Відмінно (9+)
12
Добре (7-9)
0
Прийнятно (5-7)
0
Погано (3-5)
0
Гірше не буває (1-3)
0
За критеріями
Зручність запису
10
Ставлення до клієнта
10
Стерильність та охайність
10
Якість послуг
10
Співвідношення ціни та якості
10

Що думають клієнти про Ганна Фельчер

О

Ольга

Період відвідування:
Січень 2026

10 балів

Відмінно Рекомендує майстра: Да

Ганна — чудовий майстер своєї справи. Вона допомогла мені вирішити проблему з врослим нігтем, з якою я довго не могла впоратися. Я довго шукала спеціаліста, який уважно поставиться до моєї ситуації та професійно допоможе, і дуже рада, що знайшла саме Анну.

Вона працює акуратно, дбайливо та дуже професійно. Завдяки її рекомендаціям і своєчасним нагадуванням про педикюр мої нігті зараз мають здоровий і доглянутий вигляд.

Анна терпляча, уважна, розумна й приємна у спілкуванні людина. Манікюр і педикюр завжди виконані якісно та красиво.

Щиро рекомендую Анну як чудового майстра!

  • Процедура: Педікюр манікюр
  • Період відвідування: Січень 2026
  • Рекомендує майстр: Да
Н

Наталія

Період відвідування:
Травень 2026

10 балів

Відмінно Рекомендує майстра: Да

Найкращий майстер манікюру ❤️
Завжди ідеальна форма, покриття та уважність до кожної деталі. Після кожного візиту — гарний настрій і бездоганні нігтики 💅✨
Моя щира рекомендація!

  • Процедура: Манікюр/педикюр
  • Період відвідування: Травень 2026
  • Рекомендує майстр: Да

Ганна Фельчер

Дякую 🤗 дуже приємно!
Н

Надія

Період відвідування:
Квітень 2026

10 балів

Відмінно Рекомендує майстра: Да

Я декілька років обслуговуюсь у Ані, це майстер який в першу чергу думає про клієнта і його комфорт і якість манікюру, а приємна розмова і смачна кава - бонус до якісної послуги, рекомедую!!

  • Процедура: Манікюр і покриття
  • Період відвідування: Квітень 2026
  • Рекомендує майстр: Да
М

Марія

Період відвідування:
Травень 2026

10 балів

Відмінно

Все прекрасно: якість роботи, стерильність, кава і цукерки, сама Ганна ) майстер - перфекціонист і для мене це значна перевага )

  • Процедура: Манікюр, педикюр
  • Період відвідування: Травень 2026

Тетяна Гонченко

Період відвідування:
Травень 2026

10 балів

Відмінно Рекомендує майстра: Да

Ходжу до Ганни вже кілька років, більше ні до яких інших майстрів не хочеться, бо тут все ідеально. Ганна трохи перфекціоністка, тому жити в одній квартирі я би з нею не змогла 😄, але як для майстрині манікюру - це чудова риса характеру, бо Ганна навіть прискіпливіша до своєї роботи, аніж її клієнтки ))

  • Процедура: Манікюр, педикюр
  • Період відвідування: Травень 2026
  • Рекомендує майстр: Да
Т

Тамара

Період відвідування:
Квітень 2026

10 балів

Відмінно Рекомендує майстра: Да

Дуже уважна та акуратна. Ходжу до Анни майже 2 роки і абсолютно задоволена якістю послуг.
Приємна, ввічлива та вміє відтворити побажання клієнта.

  • Процедура: Манікюр з покриттям
  • Період відвідування: Квітень 2026
  • Рекомендує майстр: Да
М

Марія

Період відвідування:
Травень 2026

10 балів

Відмінно Рекомендує майстра: Да

Уже декілька років поспіль користуюсь послугами манікюру та педикюру у майстра Ганни Фельчер. Завжди уважна, акуратна, охайна. Цікавиться новинками у світі технологій манікюру та педикюру. Кожного разу помічаю поповнення палітри кольорів для манікюру. А ще Аня комуні кабельна і доброзичлива людина. Тож, рекомендую майстра Ганну Фельчер.

  • Процедура: Манікюр та педикюр.
  • Період відвідування: Травень 2026
  • Рекомендує майстр: Да
Т

Тетяна

Період відвідування:
Квітень 2026

10 балів

Відмінно Рекомендує майстра: Да

Добросовісний та професійний майстер, кожен манікюр - це приємний настрій та якісна робота.
Вибір матеріалу та кольору на будь-якого клієнта. Завжди слідкує за трендами та новинками. Піклується про кожного клієнта, індивідуальний підхід.
Всім би порадила мати такого майстра!)

  • Процедура: Манікюр, зняття, укріплення, покриття
  • Період відвідування: Квітень 2026
  • Рекомендує майстр: Да
I

Iryna Timshina

Період відвідування:
Травень 2026

10 балів

Відмінно Рекомендує майстра: Да

Ганна - ти найкраща! Вмієш все! Почуття смаку бездоганне, техніка манікюру на самому високому рівні, а безпека і акуратність на першому місці!

  • Період відвідування: Травень 2026
  • Рекомендує майстр: Да
О

Олена

Період відвідування:
Травень 2026

10 балів

Відмінно Рекомендує майстра: Да

Анна - справжній професіонал.
З відповідальністю, турботою та індивідуальним підходом до кожного клієнта.
Слідкує за тенденціями і постійно підвищує свою кваліфікацію.
В роботі використовує високоякісні матеріали і інструменти. Має багату палітру кольорів.
Мій манікюр і педикюр завжди ідеальний.
А ще Анна - дуже чуйна і гарна людина ❤️

  • Процедура: Манікюр/педикюр
  • Період відвідування: Травень 2026
  • Рекомендує майстр: Да
В

Вікторія

Період відвідування:
Травень 2026
Без оцінки Рекомендує майстра: Да

Ходжу до майстра Анни вже багато років і кожного разу залишаюся в захваті. Дуже уважна, акуратна та професійна у своїй роботі. Манікюр завжди виконаний ідеально, все тримається чудово. Приємна атмосфера, комфорт і сервіс на найвищому рівні. Щиро рекомендую Анну як майстра, якому можна повністю довірити свої руки 💅✨

  • Процедура: Манікюр ,педикюр
  • Період відвідування: Травень 2026
  • Рекомендує майстр: Да

Ганна Фельчер

Дуже приємно робити Ваші ручки гарними😉
В

Валентина

Період відвідування:
Квітень 2026

10 балів

Відмінно Рекомендує майстра: Да

Це той випадок, коли довіряєш майстру на всі 100%
Нігтики виглядають дуже стильно та охайно, а ще окремий плюс за стерильні інструменти й чистоту — все на високому рівні. Видно любов до своєї справи та турботу про клієнтів ❤️

  • Процедура: Манікюр
  • Період відвідування: Квітень 2026
  • Рекомендує майстр: Да

Ганна Фельчер

Дякую за відгук! 🤗
С

Світлана

Період відвідування:
Квітень 2026

10 балів

Відмінно Рекомендує майстра: Да

Хочу залишити щирий відгук про свого майстра манікюру Анни.
Ходжу вже більше трьох з половиною років на постійній основі — і кожного разу залишаюсь у повному захваті!
Френч, темний, червоний колір: все завжди ідеально!
Робота завжди акуратна, якісна та дуже стильна. Покриття носиться ідеально, без сколів і відшарувань.
Окремо хочу відзначити стерильність, уважність до деталей і дуже приємну атмосферу під час кожного візиту.

Це той майстер, якому можна повністю довіритися і бути впевненою в результаті на 100%!
Дякую за красу та гарний настрій кожного разу 💖
Рекомендую від щирого серця!

  • Процедура: Манікюр/педікюр
  • Період відвідування: Квітень 2026
  • Рекомендує майстр: Да

Ганна Фельчер

Дякую 🤗 дуже приємно радувати Вас своїми роботами☺️
Ви - клієнт майстри ? Залиште свій відгук

Варіанти прийому

Студія краси "af.nails.kyiv"

M Осокорки
M Позняки
M Харківська
Київ,  Дарницький р‑н, вулиця Анни Ахматової, 13
Показати графік роботи
Пн 10:00 – 20:00
Вт 10:00 – 20:00
Ср 10:00 – 20:00
Чт 10:00 – 20:00
Пт 10:00 – 20:00
Сб 10:00 – 20:00
Вс 10:00 – 20:00

Ви власник?


до управління сторінкою

Знайшли помилку?