Андрій
Робив неділю тому , чоловічий манікюр. Рекомендую, швидко, гарно. І стерильно. Порадив майстер чим користуватися, щоб кутикула не червоніла
Виктория
Хороший мастер. Маникюр сделан аккуратно, форма подобрана идеально, покрытие держится отлично. Всё стерильно, приятно и профессионально. Рекомендую.
Олена
Уважний підхід до кожного клієнта та чудове виконання роботи. Манікюр вийшов дуже стильним і тримається бездоганно. Дуже вдячна за якісний сервіс, повернусь ще не раз!
Лора
Була у Ірини Кобзевой, на аппаратному педикюрі без покриття, все сподобалося! Працює якісно, ані крові, ані неприємних відчуттів після педикюру. Відмінна ціна! Сама майстер дуже приємна людина, цікаво поспілкуватися, запропонувала кави, цукерки. Все чисто і корисно.
Ірина Кобзева
| M | Героїв Дніпра | ||||||||||||||
| M | Мінська | ||||||||||||||
| M | Оболонь | ||||||||||||||
| Київ, Оболонський р‑н, вулиця Левка Лукʼяненка, 9 | |||||||||||||||
Показати графік роботи
|
|||||||||||||||
Ви власник?
Знайшли помилку?
Маргарита
Червень 2026
10 балів
Відмінно Рекомендує майстра: Давийшли дуже охайні нігтики! Вийшов гарний малюнок сакури) Всім раджу!