Привіт, мене звати Наталія я майстер манікюру та педикюру, роблю всі види манікюру, також нарощення ,гель лак, комбі манікюр, апаратний, та обрізаний.Працюю в затишному кабінеті на Оболоні.Ціни адекватні, також є система знижок. Буду рада робити вам гарний настрій
|
|
|
|
шикарний манікюр, манікюр з дизайном, пудровий манікюр, повсякденний манікюр, манікюр з втиркою
| Київ, Оболонський р‑н, Оболонський 34В | |
|
Показати графік роботи
Немає чіткого графіку
|
|
| Київ, Оболонський р‑н, Північна вулиця | |||||||||||||||
Показати графік роботи
|
|||||||||||||||
Ви власник?
Знайшли помилку?