| Макіяж (6) | |
|---|---|
| Макіяж | від 1250 грн. / 45 хв |
| Весільний макіяж | від 2000 грн. / 60 хв |
| Вечірній макіяж | від 1250 грн. / 60 хв |
| Денний макіяж (діловий) | від 1250 грн. / 60 хв |
| Макіяж для фотосесії | від 1250 грн. / 60 хв |
| Макіяж на випускний | від 1250 грн. / 60 хв |
| Стрижка та укладка волосся (5) | |
|---|---|
| Укладання та зачіски | від 1250 грн. / 45 хв |
| Укладання волосся | від 1250 грн. / 60 хв |
| Весільне укладання волосся | від 2000 грн. / 60 хв |
| Вечірня зачіска | від 1250 грн. / 60 хв |
| Зачіска на випускний | від 1250 грн. / 60 хв |
| Курси: Курс "Макияж для себя" | 4000 грн. |
Вітаю! Мене звати Оля і я професійний візажист-стиліст!
Люблю творити красу!
Головним завданням вважаю акуратно підкреслити переваги та непомітно скоригувати нюанси. Макіяж повинен прикрашати та робити жінок щасливими. А акуратна зачіска завершить чудовий образ. Дозвольте мені допомогти вам посміхнутися, дивлячись на себе в дзеркало
|
|
|
|
|
|
12.06.2024 Юлия
Визажист очень порадовала своим мастерством. Макияж получился просто фантастическим, он подчеркнул мою естественную красоту и продержался весь вечер. Осталась очень довольна результатом!
20.09.2022 Людмила
Робила зачіску і макіяж на весілля. Все просто супер! Якість височайша! Образ підібраний ідеально. Все протрималось до пізднього вечора. Рекомендую
гарний макіяж, макіяж нареченої, природний макіяж, рожевий макіяж, макіяж на Хеллоуїн
| Виїзд по районам Києва | |
|
Голосіївський Дарницький Деснянський Дніпровський Оболонський Печерський Подільський Святошинський Солом'янський Шевченківський |
|
|
Показати графік роботи
Немає чіткого графіку
|
|
| M | Палац "Україна" |
| Київ, Печерський р‑н, Прорізна | |
|
Показати графік роботи
Немає чіткого графіку
|
|
| M | Печерська |
| Київ, Печерський р‑н, Євгена Коновальця | |
|
Показати графік роботи
Немає чіткого графіку
|
|
Ви власник?
Знайшли помилку?
16.04.2026 Виктория
Периодически обращаюсь к Оле Неделько - если мне нужна вечерняя укладка и макияж для какого-нибудь торжественного случая, могу ее рекомендовать. У Оли прекрасный вкус и чувство гармонии, я всегда довольна результатами.