Привіт.Мене звати Антоніна.Я майстер манікюру 1+ рік практики.З любов'ю до своєї роботи,та повагою до кожної клієнточки,запрошую поринути в світ творчості манікюрної феї)))Поважаю вибір кожної красунечки,але кайфую робити манікюр хоча б з мінімальним дизайном.
заходь 👉 та підписуйся на мій інстаграм
також пиши на вайбер
|
|
|
тілесний манікюр, манікюр для дітей, манікюр на 8 березня, корейский манікюр, синій манікюр
| Київ, Шпола | |
|
Показати графік роботи
Немає чіткого графіку
|
|