Займаюся манікюром професійно 2 роки, маю багато гарних та охайних робіт. З любовю відношуся до клієнтів, та своєї роботи. Проживаю в місті Новоград-Волинський та працюю на дому.
|
|
|
||
зелений манікюр, червоний манікюр, манікюр хамелеон, манікюр весна, манікюр літо
| Новоград-Волинський, 2-й пров. В. Антоновича 20а | |||||||||||||||
Показати графік роботи
|
|||||||||||||||
Ви власник?
Знайшли помилку?