Всі ідеї манікюра : чорно-білий манікюр
#чорно-білийманікюр #манікюргеометрія
Чорно-білий манікюр – це класичне поєднання, яке ніколи не виходить із моди. Перевага такого манікюру в тому, що він універсальний, підходить до будь-якого образу і може бути виконаний у різних стилях від мінімалістичного до екстравагантного.
Мінімалізм. Чергування чорних та білих нігтів чи чорно-білий френч манікюр.
Геометричний дизайн. Прямі лінії, квадрати, трикутники та інші геометричні фігури, що чергують чорний та білий кольори.
Анотація дизайн. Нерегулярні плями, смуги або розлучення у чорно-білій гамі.
Шаховим орнаментом. Чергування чорних та білих квадратів на нігтях.
Смуги. Вертикальні, горизонтальні чи діагональні смуги різної товщини.
Крапки. Білі крапки на чорному тлі або навпаки.
Квітковий дизайн. Чорний або білий квіти на контрастному фоні.
Тварини візерунки. Наприклад, зебра чи коров'ячі плями.
Монохромні малюнки. Різні чорно-білі зображення, наприклад, портрети, міста, ландшафти та інші предмети.
Комбінація з глітером. Чорні або білі нігті з додаванням блискучого гліттер або страз.
Матовий та глянсовий ефект. Гра текстур - матовий чорний колір у поєднанні з глянсовим білим або навпаки.
Коли робите чорно-білий манікюр, особливу увагу приділіть акуратності виконання, оскільки контрастні кольори особливо наголошують на будь-яких нерівностях або помилках. Ви можете створити дизайн будинку або звернутися до професійного майстра для більш складних та детальних малюнків.
Серед модних тенденцій у світі нейл-індустрії міцно закріпилися геометричні фігури, візерунки та малюнки. Такий манікюр відрізняється прямими та чіткими штрихами, що робить техніку не зовсім легкою для новачків.
Геометричний манікюр має безліч варіантів виконання. Він знайшов своє застосування у різних дизайнах.
Один із найголовніших трендів багатьох сезонів – мінімалізм. Для такого манікюру характерні тонкі лінії, намальовані впоперек, уздовж чи діагонально. Розташовані в різному порядку, вони можуть створювати цікаві фігури, наприклад, павутинку. Мінімалістичний дизайн може бути доповнений монохромними елементами:
Також підійдуть клітини, крапки, хвилі, абстракції. Для мінімалістичного манікюру краще вибирати нюдову палітру. Техніка вдало поєднується з френчем та лунками.
Градієнт з геометрією виглядає дуже чарівно. Переливи відтінків одного або різних кольорів утворюють ідеальні форми та візерунки. Для втілення задуму можна малювати чіткі лінії різних кольорів або вдатися до техніки зворотного градієнта. Для створення святкового настрою можна зробити манікюр з градієнтом та блискітками або мерехтливим піском.
Соковита та яскрава зелень у поєднанні з геометричними візерунками також не залишає список трендів. Для такого дизайну ідеальна біла чи прозора основа. Якщо немає бажання вимальовувати листя, можна використовувати готові наклейки.
Якщо говорити про трендові відтінки, то у виборі немає обмежень, головне, правильно підібрати комбінацію. Це може бути жовтий із чорним, білий та червоний, блакитний із золотом.
Геометрія – чудовий спосіб розбавити класичний манікюр. Завдяки різноманіттю варіантів виконання, кожна модниця знайде для себе відповідний дизайн.