Всі ідеї манікюра : діловий манікюр
#діловийманікюр #блискучийманікюр
4 фото
Кременчук
Київ
Полтава
Одеса
Діловий етикет диктує суворі правила, проте це зовсім не означає, що ділова жінка не може виглядати ефектно та привабливо. Достатньо додати до офісного стилю яскравий, але при цьому непомітний манікюр, який стане основним акцентом в образі.
Манікюр бізнес-леді має бути стриманим, суворим і звичайно ж жіночним. Нейл-дизайнери пропонують багато варіантів, як зробити так, щоб нігтики виглядали вишукано, але при цьому відповідали всім заявленим критеріям:
Основний колір бази ділового манікюру – бежевий. Це один із благородних відтінків, який можна прикрасити легким декором. В цьому випадку дизайн заграє фарбами, але при цьому не суперечитиме правилам офісного стилю.
Фахівці виділяють кілька трендових рішень для створення офісного манікюру. Поєднання бежевої основи з геометрією, квітковими елементами та павутинкою – тренд майбутнього року. Не менш модним та цікавим залишається дизайн з перепелиними яйцями.
Для ділових жінок, що мають середні та довгі нігтики, пропонується строгий, але привабливий дизайн з промальовуванням лунок або нейл-арт під мармур. У тренді залишається і незмінна класика – френч або омбре з матовою основою винного кольору.
Незважаючи на те, що для офісного манікюру, у порівнянні з повсякденним чи святковим, пропонується менше варіантів нейл-арту, він у будь-якому випадку має підходити за сезоном:
Ніхто не сперечається, що манікюр ділової жінки має бути простим, стриманим і в жодному разі не вульгарним. Однак його легко можна зробити ефектним та вишуканим, якщо додати трішки оригінального декору.
Блискучий манікюр користується популярністю завдяки своїй яскравості та можливості виділитися. Існує безліч технік створення блискучого манікюру, і деякі з них.
Блискучі лаки: Найпростіший і доступніший метод - використовувати блискучий лак або лак з гліттером. Такі лаки мають у своєму складі блискучі частинки різного розміру та форми.
Листочки для манікюру (фольга): Це тонкі листочки металевої фольги, які приклеюються до нігтя за допомогою спеціального клею або липкого шару лаку.
Пудра для блиску (гліттер): Цей продукт є дрібним глітером, який втирається в липкий шар гель-лаку, надаючи нігтям яскраве сяйво.
Пігменти з переливами: Це дрібні порошки, які в залежності від кута падіння світла змінюють колір, створюючи на нігті ефект переливання.
Стрази: Можна додати блиску за допомогою страз, намистин та інших декоративних елементів, які прикріплюються до нігтів.
Акваріумний манікюр: Це складна техніка, при якій між двома шарами гель-лаку створюється "акваріум", наповнений блискучими елементами, олією та блискітками.
Сандвіч-манікюр: Це коли блискітки полягають між двома шарами прозорого або кольорового лаку, створюючи ілюзію глибини.
Марбл-техніка (водний манікюр): Блискітки і краплі різнобарвного лаку наносяться на водну поверхню, потім палець занурюється у воду, і на нігтьову пластину переносяться унікальні візерунки.
Для досягнення найкращого результату та тривалого носіння блискучого манікюру рекомендується завершувати процедуру нанесенням верхнього покриття (топу) – звичайного або гель-лаку. Це не тільки захистить декор, а й додасть додаткового блиску та глянсового ефекту.