Знайди свого майстра краси
Київ

Всі ідеї манікюра : манікюр із фольгою

Всі фото

Манікюр із фольгою / мінімалізм - 3 фото

#манікюрізфольгою #манікюрмінімалізм

3 фото


Білий манікюр ніжний світлий, фото - Майстер манікюру Вікторія

Вікторія

Київ

Манікюр на короткі нігті із фольгою золотом, фото - Майстер манікюру Ірина Устеченко

Ірина Устеченко

Харків

Манікюр на короткі нігті із фольгою кавовий, фото -

Ирина Скринник

Київ

 

Всі ідеї

Фольга використовується в нейл-дизайні вже не перший рік, але тільки в наступному сезоні вона нарешті виходить на перший план. Манікюр з нею виходить особливо ефектним, і підходить не лише зухвалим довгим нігтям, а й офісному стилю з короткою довжиною.

Види манікюру з фольгою

Фольга – це не тільки «срібло» на нігтях, яке доречне у новорічний період. З її допомогою можна отримати безліч різноманітних і зовсім не схожих один на одного варіантів. Наприклад, в одному дизайні можна поєднувати відразу кілька технік, і це не буде виглядати погано. Навпаки, саме так виглядає стильний манікюр.

Найпопулярнішими зараз стають перевідний, рідкий, жатий та голографічний вид фольги. Також не втрачають актуальності її шматочки різної форми і стрічки, що гнуться. З кожним різновидом такого матеріалу можна отримати просто незабутній ефект, і перетворити до невпізнання навіть нюдовий, молочний манікюр без іншого декору.

Популярністю користуються такі варіанти, як:

  • золотий манікюр – фольга може наноситися у вигляді лиття, шматочків або відбитків (стемпінг), а поверхня нігтя спеціально робитиметься матовою;
  • прозорий манікюр з імітацією мінералів або «диму» на кінцях та у кутикули;
  • дизайн з мазками – в абстрактному стилі, залежно від побажань та фантазії;
  • манікюр-павутинка з блискітками з фольги як оригінальний акцент;
  • «перепелине яйце» з декоруванням одного-двох нігтів за допомогою фольги.

Кому підійде

Любительки класики можуть звернути увагу на матовий рожевий манікюр з таким блискучим доповненням – контраст із блискучим декором у вигляді фольги привертає масу уваги. Також елегантним варіантом виявиться сірий фон із срібним оформленням. А ті, хто віддає перевагу довгим нігтям, можуть вибрати і гламурні контрастні дизайни.

При всій різноманітності дизайнів та широкому виборі відтінків лаків та елементів декору цей вид нейл-арту не втрачає популярності вже багато років поспіль. Мінімалістичний манікюр – це вибір любителів стриманості у всьому, дизайн може бути літнім, осіннім, зимовим і весняним.

У чому унікальність мінімалістичного манікюру?

Для мінімалістичного дизайну нігтів характерне ненав'язливе оформлення та декор, де немає різких переходів. Покриття дуже акуратне, як правило, це тілесні, нюдові, спокійні відтінки, які не дратують. Але це зовсім не означає, що нігтьові пластини мають бути монохромними. Щоб зробити стильний та оригінальний манікюр, можна використовувати такі акценти, як точки, смужки, прості фігури, пунктири, зигзаги та ін.

Унікальність мінімалістичного манікюру досягається простотою, акуратністю виконання та помірністю у всіх деталях. Популярність такого вибору росте з кожним роком.

Ідеальна палітра

Щоб створити гарне покриття в стилі мінімалізм, рекомендується віддавати перевагу таким відтінкам:

  • будь-які півтони сірого;
  • беж, нюд;
  • пастельні;
  • пісочні;
  • коричневі та бузкові приглушених тонів;
  • ніжно-рожеві;
  • пильні відтінки (пудра, оливка).

Ніколи не вийде з моди класичне поєднання чорного та білого. Це чудовий варіант для дизайну нігтів у стилі мінімалізм. У моді також залишається поєднання чорного із золотом та сріблом. А якщо вибирати яскраві кольори, наприклад, червоний, вони мають розбавлятися білим у великій кількості.

Модні варіанти мінімалістичного манікюру

При виборі стилю мінімалізм на довгі нігті, покриття може бути як однотонним, так і розбавлятися прикрасами та стильними акцентами . Найпопулярніші варіанти:

  • Точкові акценти. Це просте рішення, де не потрібно створювати об'ємні конструкції або декоративні візерунки. Манікюр з точками різного розміру та кольору створюють оригінальні та стильні дизайни. Особливо популярним є такий варіант, коли на матовому покритті нігтя роблять глянсові точки.
  • Тонкі лінії. Хаотично розставлені паралельні або тонкі лінії, що перетинаються, дозволяють зробити бажані акценти на блідій основі. Це надає особливої ​​чарівності манікюру, візуально подовжує, якщо використовувати його на короткі нігті.
  • Френч. Класичний французький манікюр з нейтральною підкладкою та білою лінією на краю пластини робить дизайн строгим та лаконічним. Можна також поєднувати ніжно-рожевий відтінок і тони нюду, які відмінно доповнюють один одного.
  • Геометрія. Різні варіанти геометричних фігур, ліній, смужок та інших елементів у невеликій кількості чудово виглядають на основі нюдових лаків.
  • Різні текстури. Завдяки вдалому поєднанню матових та глянцевих покриттів можна створювати стильні та модні дизайни манікюру, які сьогодні на піку популярності.
  • Омбре та градієнт. Ніжний перехід приглушених відтінків – ідеальне рішення для манікюру у стилі мінімалізм. Тут важливо підібрати кольори під тон шкіри або колір одягу.
  • Виділення одного або двох пальців. При виборі темного кольору лаку для покриття нігтьових пластин краще зробити кілька пальчиків світлими. А при виборі нюдового лаку для одного пальця можна взяти чорний, графітовий, темно-синій. Головне щоб контраст був акуратним. Це просте рішення виглядає дуже стильно та незвично. Можна зробити манікюр із обличчями на одному нігті.

Щоб отримати гарний нейл-арт у стилі мінімалізм, важливо, щоб у майстра було почуття балансу, а перед нанесенням покриття потрібно привести нігті до ладу, надавши їм необхідної форми та довжини.