Всі ідеї манікюра : манікюр з камінням
#манікюрзкамінням #манікюромбре
4 фото
Нетішин
Харків
Чорноморськ
Дніпро
Нігті, оформлені камінням, виглядають виразно. Такий манікюр підходить не лише для особливих випадків, а й для повсякденності. Це – універсальний декор; доповнює будь-який образ та підходять для лаків різних відтінків.
За допомогою манікюру з камінням можна підкреслити імідж, характер, настрій. Головна умова — не переборщити з кількістю прикрас. Зазвичай стразами оформляють один або два пальчики. Можна використовувати один великий або кілька дрібних каменів.
Популярні варіанти:
Декоративне каміння аристократично виглядає на бежевому, нюдовому покриттях. Такий дизайн підкреслює красу рук.
Модна фішка сучасного нейл-арту — формування стразами дивовижного візерунка, що надає нігтям яскравий, розкішний вигляд. Краще вибирати контрастні кольори, наприклад, чорний лак та світле каміння.
Стриманий мінімалізм обирають володарки коротких нігтиків. Для оформлення використовується один-два багатогранники в районі лунок.
Камінці поєднуються з манікюром у стилі френч. Ними можна замінити «лінію посмішки».
Для ніжного, романтичного манікюру декор рекомендується нанести на рожевий, перламутровий лак.
Стрази підходять для глянсового та матового покриття. Білий матовий тон створює контраст, що дозволяє відобразити всю красу каміння.
Декорувати можна нігті будь-якого кольору — червоного, жовтого, сірого, зеленого, синього та інших.
Сучасні тенденції:
Лакове покриття, прикрашене камінням, — чудовий варіант новорічного манікюру. Вибираючи відповідний дизайн, слід пам'ятати, що в моді залишається природність.
Манікюр омбре (градієнт) - плавний перехід одного кольору в інший. Дане покриття користується величезною популярністю останні роки і виглядає незвичайно. З часом дизайн удосконалюється. Він підходить і під повсякденний стиль, і під вечірній.
Для виконання манікюру омбре використовуються різні техніки. Найпростіший варіант – наносити на нігті різні відтінки вибраного кольору від світлого до темного або навпаки. Градієнт може бути виконаний у горизонтальній та вертикальній техніці.
Саме покриття може бути матовим, нюдовим, білим, яскравим тощо.
Градієнтне покриття може комбінуватися з іншими видами манікюру:
Перш ніж робити манікюр омбре, потрібно визначитися з наступним:
Відтінки, що часто вибираються, для градієнта – це зелений, синій, жовтий, червоний, фіолетовий, рожевий. Якщо Ви – любителька нейтральних кольорів, Вам підійдуть нюдові, сірі, коричневі покриття.
Поєднувати можна не лише один колір різних відтінків, а й теплі тони з холодними. Манікюр повинен гармоніювати з вашим луком. Також важливо не переборщити з додатковим декором.
Існують такі типи комбінування колірної гами:
Крутий градієнт із розписом створюється за допомогою нанесення додаткового малюнка. Завдяки такому дизайну манікюр буде більш оригінальним та розкішним. Якщо нанести малюнок не на всі, а на кілька нігтів, дизайн не буде перевантажений. В якості малюнка можуть бути квіти, гілочки, візерунки тощо.
Стрази або кольорові блискітки ідеально підійдуть для урочистостей і зроблять манікюр помітнішим. Головне правило – все має бути в міру.
Для манікюру «Котяче око» використовується спеціальний лак з мікрочастинками, які створюють блискучі градієнтні смужки на нігтях. Для покриття використовується магніт, який підноситься до нафарбованого нігтя. Для цього манікюру зазвичай використовують темні відтінки.
Сезон визначає, яким відтінкам краще віддати перевагу. Для весняного та літнього манікюру зазвичай беруть яскраві та теплі кольори. Вибравши малинові, рожеві, жовті, бузкові, бірюзові відтінки Ви не помилитеся.
Для осіннього та зимового манікюру підійде фіолетовий, зелений, синій, чорний, бордовий відтінок.
Бежові тони впишуться будь-якої пори року.
Манікюр омбре виглядає стильно та ефектно. Обов'язково варто поекспериментувати та насолодитися результатом.