Знайди свого майстра краси
Київ

Всі ідеї манікюра : неоновий манікюр

Всі фото

Неоновий манікюр / чорний манікюр - 9 фото

#неоновийманікюр #чорнийманікюр

9 фото


Манікюр на короткі нігті чорний салатовий, фото -

Наталія Нестерук

Київ

Чорний манікюр помаранчевий прозорий, фото - Майстер манікюру Марина Пешкова

Марина Пешкова

Хмельницький

Чорний манікюр матовий помаранчевий, фото - Майстер манікюру Мирослава Листопад

Мирослава Листопад

Київ

Чорний манікюр салатовий леопардовий, фото -

Юлія Фарина

Рівне

Чорний манікюр матовий зелений, фото -

Надія Лотоцька

Одеса

Чорний манікюр салатовий неоновий, фото -

Алла Майстер манікюру

Черкаси

Чорний манікюр матовий салатовий, фото -

Маріна Кручина

Київ

Чорний манікюр помаранчевий неоновий, фото - Майстер манікюру Екатерина Ломакина

Екатерина Ломакина

Краматорськ

Чорний манікюр матовий помаранчевий, фото - Салон краси Сакура

Сакура

Харків

 

Всі ідеї

Неонові нігті недостатньо описати одним словом «яскраво». Такий манікюр навіть без декору викличе бурю емоцій і не залишиться поза увагою оточуючих. Якщо ви вирішили повторити цей б'юті-тренд, то потрібно правильно підібрати відтінки та визначитися з дизайном.

Особливості неонового дизайну

Головна відмінність неонових нігтів – надмірна яскравість та помітність. Такий манікюр може дозволити собі далеко не кожен у повсякденному житті, тому для експериментів краще зачекати на відповідний час або захід.

Ненова палітра кольорів представлена ​​такими популярними відтінками:

  • жовтий;
  • помаранчевий;
  • рожевий;
  • зелений;
  • синій.

Вибираючи колір, потрібно перевірити, чи має він світловідбивні властивості. Не всім до душі, коли стильний яскравий манікюр з настанням темряви перетворюється на кислотний. Ще на етапі вибору покриття потрібно визначитися, чи хотіли б ви отримати такий результат.

Популярні тренди та ідеї манікюру 

Неоновий манікюр навіть у однотонному виконанні виділятиме свою володарку. Але якщо ви хочете додати інші прикраси або створити більш цікавий дизайн, не варто відмовлятися від цієї ідеї.

Неоновий френч

Варіантів виконання такого манікюру багато. Особливо красиво неоновий френч виглядає на довгих нігтях. Для такого манікюру краще вибирати нейтральне матове тло і мінімум декору, щоб нігті не здавалися перевантаженими. Ідеальне поєднання – неон та нюд. Для більш барвистого виконання можна вибирати різні неонові кольори для френча, наприклад, яскраво-рожевий та жовтий. В результаті виходить одночасно насичений та м'який манікюр.

Матові неонові нігті

Багато хто помилково вважає, що матове покриття «вбиває» всю яскравість та помітність неону. Насправді манікюр виходить ще цікавішим, а кольори зберігають насиченість. Можна зупинитися на простішому варіанті – повністю покрити нігті матовим «фінішом», або зробити більш складний дизайн – нанести покриття лише на кольорові ділянки, щоб підкреслити контраст. Матовий манікюр однаково добре виглядає як на довгих, так і на коротких нігтях.

Неонові бризки

Неонові кольори ідеально підходять для втілення арт-тематики на нігтях. Поширений варіант – світле покриття з кольоровими розводами. Легка недбалість при нанесенні лаків дозволить створити цікавий абстрактно-художній ефект.

Неоновий градієнт

Головна перевага неонової палітри полягає в тому, що всі відтінки вдало гармонують один з одним. Тому можна сміливо експериментувати з поєднанням, вибираючи зелений та помаранчевий, синій та червоний. Надати нігтикам більш витончений і гармонійний вигляд допоможе ефект омбре.

Неонова геометрія

Якщо омбре дозволяє досягти м'яких і плавних переходів з розмитими межами, то у випадку з геометрією справи інакші. За допомогою неонових лаків можна зробити гарні фігури, чіткі лінії та візерунки. Трендовим дизайном вважається манікюр з неоновими «осколками».

Розмаїття неонових відтінків та ідей дизайну дозволить створити ідеальний манікюр під будь-який образ та стиль.

Манікюр у чорних тонах давно не асоціюється з готами та відьмами. Він підходить дівчатам, які люблять експерименти з контрастами та одяг з елементами аналогічного кольору.

Манікюр зі сріблом та золотом 

Чорний розбавляють блискітками будь-яких кольорів, але ідеально він поєднується зі сріблом та золотистими доповненнями.

Металевими смужками створюють смугастий дизайн, манікюрну фольгу використовують для ефекту битого скла. Гліттером оформляють лунки, роблять геометричні вставки, вільні краї нігтів або створюють стильний омбре.

З блискітками золотистого кольору поєднується бордовий, фіолетовий, коричневий тон, але краще вибрати чорну основу.

Виглядає вишукано золота смужка у верхній частині нігтів. За допомогою трафарету можна зробити подвійні лінії, що перетинаються. 

Творчим дівчатам буде цікавий манікюр із золотом у вигляді найтоншого мережива або дрібних квіточок. Святкову атмосферу створює декор зоряної ночі, золотий пил на всіх пальцях, окрім безіменного.

У чорно-рожевих тонах

Поєднання чорного з рожевим підходить як для довгих, так і для коротких нігтів.

Тренди чорного манікюру для цього року:

  1. З втиркою. Радує гарними відблисками чорно-рожева втирка, але не на всіх пальцях, а тільки на вказівному та середньому. Нейл-арт доповнюють камінчиками у мінімальній кількості.
  2. З декоративними фрагментами. Елементи прикрас розташовують по одному на чорних нігтях, по 3-5 штук на нюдових. Як варіант — камінчики викладають уздовж лунки або нещільно покривають ними всю нігтьову пластину.
  3. З геометричними фігурами. На світлому тлі малюють чорним лаком лінії, квадратики, трикутники. Симпатично виглядають світлі горошини у поєднанні з темним покриттям або навпаки.
  4. Мармуровий візерунок. Чорні штрихи, смужки, завитки наносять на ніжну основу.

З рожевим та чорним кольорами майстри роблять плавні переходи. Особливо витончено виглядає омбре при використанні кількох нюдових відтінків. 

Чорний манікюр на короткі нігті

Глибокий тон надає образу шарму та загадковості. Існує кілька стильних декорів для чорного манікюру на коротких нігтях.

У тренді класичне біло-чорне поєднання, абстрактні, мармурові, геометричні малюнки, прикраса слайдерами, стразами, шармами, перлинною втиркою. 

Для виділення камінців виконують промальовування білим, блакитним кольором. Актуальні аерографія, серпанок, пінний нейл-арт із спеціального пінного розчину.

Чорний із червоним поєднується складно. Краще обмежитися червоними паєтками, маленькими камінцями, пудрою.

Щоб створити контраст фактур, матовий закріплювач наносять на темну основу на одному нігті. Дизайн доповнюють гліттером золотистого чи сріблястого кольору.

У поточному році більше уваги приділятиметься формі нігтьових пластин. У тренді квадрат із згладженим кутом та загострений овал. 

Для квадратних нігтів підходить дотс. Якщо спеціальним пензлем з кулькою на кінці нанести на матове покриття крапки чорного глянцю, вийде ефект крапельок води.

Дизайн у чорних тонах на довгих нігтях

Залишаються модними квіткові візерунки, монограми, мереживо на темному тлі. Повертаються до нейл-арту імітації зміїної, крокодилячої шкіри, звірині принти.

Власницям довгих нігтів, особливо гострих, чорне покриття слід використовувати з обережністю. Майстри рекомендують його розбавляти прикрасами, малюнками, виконаними у бежевому чи білому кольорі.

Нігтям форми мигдаль підходить французький манікюр у чорному кольорі на кількох пальцях. Інші нігтьові пластини прикрашають бархатистим покриттям або дрібними блискітками.

Вишукано виглядає манікюр з білим матовим лаком. 

Розмаїття тонів та декоративних елементів, що поєднуються з чорними нігтями, дозволяє створювати безліч варіантів нейл-арту. Якщо навчитися правильно розбавляти «драматичний» колір, чорний манікюр стане улюбленим.