Дарья
Была на обрезном маникюре. Хорошо сделали, аккуратно, нежно, чисто. Теперь мои ручки выглядят достойно.
| M | Теремки | ||||||||||||||
| Теремковская, 3а | |||||||||||||||
Показати графік роботи
|
|||||||||||||||
Ви власник?
Знайшли помилку?
Наталя
Травень 2026
Стрижка каре з рівною прямою чолкою. От хотілося б прийти через 2 тижні на переріз, і що б сказали про попередню роботу. Недострижений по кінцях, кривий, жах.
Криве каре з прямою чолкою 1000 грн. Не рекомендую, та принципово запишусь на чолку щоб почути коментарі