#блекворк #графіка
Татуювання в стилі блекворк (blackwork) є поєднанням класики і етнічних елементів, для яких характерні мінімалізм, симетричність та строгість у виконанні.
Основна риса стилю – суцільна “заливка” значну частину зображення чорним кольором. Іноді малюнок може бути доповнений невеликими елементами білих або червоних відтінків.
Другою особливістю є масштабність - татуювання в цьому стилі наносяться на великій за площею ділянка тіла - рукав (часто на обох руках), чоловічі груди, спина, живіт. Іноді композиція настільки об'ємна, що займає кілька суміжних ділянок тіла і здалеку виглядає як одяг, що щільно обтягує тіло.
Татуювання у блекворк стилі не несуть у собі якогось прихованого сенсу, а більше орієнтуються на проектування та технічність. Виконання такого типу тату ускладнюється кількома факторами:
Анатомічний стиль блэкворк тату передбачає їх виконання у вигляді рукавів, панчох та цілих костюмів, що зачіпають все тіло. Найпопулярнішими варіантами є:
Блекворк тату універсальні тим, що вони ефектно виглядають на будь-якій частині тіла як у чоловіків, так і у дівчат. Це може бути рука, нога або повністю тіло. Татуювання не має обмеження за розміром або за складністю малюнка. Все обмежується лише бажанням клієнта та професіоналізмом майстра.
Блекворк вважається чоловічим стилем і ідеально підходить чоловікам зі спортивною статурою. Останнім часом цей стиль все частіше вибирають і сміливі дівчата, які таким чином роблять акцент не лише на своїй сексуальності, а й на самодостатності, незалежності.
Стиль блэкворк підійде наступним людям:
Звернувшись до тату салону або до майстра зі списку Barb.ua, ви можете бути впевнені в якості майбутнього блэкворка. Професійні татуювання обов'язково допоможуть підібрати готовий, а також розробити індивідуальний ескіз з урахуванням ваших уподобань та особливостей шкіри.
Тату графіка – досить поширений стиль, і при цьому один із наймолодших. За однією з версій, він з'явився на початку 2000-х років у салоні East River Tattoo (Бруклін, Нью-Йорк). Особливого поширення такі тату набули у роки популярності панківського руху. Згодом субкультура панків стала менш популярною, але це не знизило інтерес до татуювань у стилі графіка, і такі тату мають попит досі.
До особливостей стилю варто віднести те, що малюнок виконаний у чорно-білому кольорі. Деякі плутають цей стиль з чикано та блек-енд-грей, але насправді, крім монохромності, їх ніщо не поєднує.
У графіці присутня особлива техніка набивання зображення. Зокрема, це штрихування. Малюнок наноситься рисочками, як у гравюрах, що разюче відрізняє цей вид нанесення тату від інших. Тіні виходять жорсткими. Обов'язкова умова – це чіткі контури всіх нанесених на шкіру малюнків.
Виражати малюнок може все, що завгодно:
Кожен малюнок може бути наповнений індивідуальним змістом, який закладає клієнт.
Графіку можна порівняти з гравюрами, звідки цей стиль черпає сюжети. Деякі зображення схожі на зображення, які можна знайти в старовинних книгах. При цьому малюнки можуть бути різноманітними. Часто можна зустріти татуювання з представниками тваринного та рослинного світів.
Затребуваний сакральний сюжет – це черепа та скелети, які можна зустріти у різних комбінаціях. Не оминули цей стиль і сюжети, пов'язані з містицизмом. Також можуть бути зображені люди та людиноподібні істоти. У графіці також мають попит зображення у вигляді зброї.
Для нанесення графічного малюнка немає якихось спеціальних місць на тілі. Татуювання в цьому стилі можна нанести куди завгодно. І все-таки найбільш популярні в цьому плані руки та плечі. Графіку можна зустріти на будь-якій частині руки і досить часто в цьому стилі може бути забитий весь рукав. Також часто татуювання у стилі графіка наносяться на лопатки, спину чи груди. Графікою можна забити все тіло.
На відміну від кельтики, яка є чоловічим стилем татуювання, графіка може підійти всім, незалежно від статі. Якщо замовник не знає, чи підійде стиль графіка саме йому, він може проконсультуватися з татуювальником. Фахівець підкаже та порекомендує найбільш відповідний стиль та місце нанесення тату.