#великі #графіка
Великі татуювання зазвичай займають великі ділянки шкіри часто виконуються протягом кількох сеансів. Залежно від дизайну, місця розміщення та індивідуальних уподобань існує безліч видів великих татуювань.
Рукав: Охоплює майже всю руку від зап'ястя до плеча.
Тату штанина: Також охоплює більшу частину ноги, найчастіше від стопи до стегна.
Фулл-бек (повна спина): Татуювання, яке покриває всю спину від шиї до попереку.
Чест-п'єс (всі груди): Татуювання на грудях, яке може поширюватися від однієї пахви до іншої, покриваючи всі груди.
Бодісьют (все тіло): Комплексне татуювання, яке покриває більшу частину тіла або навіть цілком. Це може включати спину, груди, руки і ноги.
Татуювання на стегні: Зазвичай займає більшу частину стегна і може поширюватися до коліна або навіть нижче.
Калф-сьют (татуювання на ікрі): Покриває більшу частину ікри.
Татуювання на животі: Може охоплювати ділянку від грудей до пояса.
Татуювання на голові: Хоча це менш поширений варіант, деякі люди вибирають робити татуювання на голові, особливо якщо вони голять волосся.
Мандала, орнаменти та геометричні візерунки: Ці дизайни часто адаптуються для великих ділянок шкіри та можуть бути відмінним вибором для великих татуювань.
Незалежно від того, який вид великого татуювання ви виберете, важливо приділити час плануванню та обговорити всі деталі з вашим тату-майстром. Також врахуйте, що величезні татуювання вимагають більше часу на лікування та догляд після процедури.
Тату графіка – досить поширений стиль, і при цьому один із наймолодших. За однією з версій, він з'явився на початку 2000-х років у салоні East River Tattoo (Бруклін, Нью-Йорк). Особливого поширення такі тату набули у роки популярності панківського руху. Згодом субкультура панків стала менш популярною, але це не знизило інтерес до татуювань у стилі графіка, і такі тату мають попит досі.
До особливостей стилю варто віднести те, що малюнок виконаний у чорно-білому кольорі. Деякі плутають цей стиль з чикано та блек-енд-грей, але насправді, крім монохромності, їх ніщо не поєднує.
У графіці присутня особлива техніка набивання зображення. Зокрема, це штрихування. Малюнок наноситься рисочками, як у гравюрах, що разюче відрізняє цей вид нанесення тату від інших. Тіні виходять жорсткими. Обов'язкова умова – це чіткі контури всіх нанесених на шкіру малюнків.
Виражати малюнок може все, що завгодно:
Кожен малюнок може бути наповнений індивідуальним змістом, який закладає клієнт.
Графіку можна порівняти з гравюрами, звідки цей стиль черпає сюжети. Деякі зображення схожі на зображення, які можна знайти в старовинних книгах. При цьому малюнки можуть бути різноманітними. Часто можна зустріти татуювання з представниками тваринного та рослинного світів.
Затребуваний сакральний сюжет – це черепа та скелети, які можна зустріти у різних комбінаціях. Не оминули цей стиль і сюжети, пов'язані з містицизмом. Також можуть бути зображені люди та людиноподібні істоти. У графіці також мають попит зображення у вигляді зброї.
Для нанесення графічного малюнка немає якихось спеціальних місць на тілі. Татуювання в цьому стилі можна нанести куди завгодно. І все-таки найбільш популярні в цьому плані руки та плечі. Графіку можна зустріти на будь-якій частині руки і досить часто в цьому стилі може бути забитий весь рукав. Також часто татуювання у стилі графіка наносяться на лопатки, спину чи груди. Графікою можна забити все тіло.
На відміну від кельтики, яка є чоловічим стилем татуювання, графіка може підійти всім, незалежно від статі. Якщо замовник не знає, чи підійде стиль графіка саме йому, він може проконсультуватися з татуювальником. Фахівець підкаже та порекомендує найбільш відповідний стиль та місце нанесення тату.