#днк #біомеханіка
ДНК як татуювання на тілі – вибір не лише сучасних вчених. Зображення несе в собі глибокий прихований зміст і є незвичайною прикрасою для людського тіла.
Значення тату-днк
Головне посилання зображення – пам'ять про свій род, своє коріння. Особливо яскраво воно проявляється у татуюваннях із зображенням структури днк, яка плавно переходить у дерево.
Закручена спіраль – символ циклічності та вічного оновлення.
Цікавий факт: американська компанія Endeavor Life Sciences отримала патент на розробку пігментів для татуювання з людськими ДНК. Молекули видобуваються з волосся, слини, шкіри, а потім полягають у крихітні капсули та домішуються до фарби. Таким чином, особливо сентиментальні персони можуть у татуюванні увічнити частинку близької людини або ввести під шкіру крихти землі зі своєї батьківщини.
Малюнок оформляється як у чорно-білій, так і кольоровій гамі. Для нанесення ескізу майстри звертаються до технік реалізму, акварелі, лайнворка, black&gray, іноді біомеханіки.
Куди наносити тату-днк?
Найпоширеніша зона – передпліччя. Рідше наносять татуювання на спину вздовж хребта, що дозволяє підкреслити гарну поставу.
Біомеханіка – відносно молодий та дуже популярний стиль татуювань. Особливо сподобався шанувальникам науково-фантастичних книг та фільмів. Вважається, що в його появі значну роль відіграє фільм «Чужий». Але найбільшу популярність стиль набув після виходу фільму «Термінатор»
Цей стиль здатний підкреслити витривалість, силу та рельєфність м'язів у чоловіків. Але і на тендітному жіночому тілі біомеханіка виглядає дуже незвично. Також популярність стилю обумовлена величезним простором для творчості. За наявності хорошого майстра легко створити реалістичний та унікальний ескіз, носієм якого будете лише Ви.
Біомеханіка зображує різні сталеві механізми, що видніються з-під шкіри. Ця техніка дуже складна та виконується тільки професійними майстрами. Для цього стилю характерно використання у малюнках шестерень, гайок, сталевих протезів, різних гвинтиків, металевих зв'язок та кісток.
Найпопулярнішим варіантом виконання робіт у стилі біомеханіка є відтворення видимості «стального скелета». При цьому можуть використовуватися різні шестерні та інші механізми, щоб створити роботизований вигляд. Або робиться вид сталевого каркаса кісток, з яких виходять сухожилля та дроти вен. Другий популярний варіант – зображення механічних органів. Наприклад, залізне серце чи легені.
Чоловіки віддають перевагу реалістичному зображенню механізмів, тоді як дівчата найчастіше вибирають біомеханіку у поєднанні з готичними або стимпанк стилями. Також один із найчастіших варіантів робіт – роботизовані тварини. Наприклад, сталеві ворони, вовки, тигри та лисиці.
Найкраще татуювання в стилі біомеханіка виглядають на об'ємних частинах тіла.
Тату в стилі біомеханіка найбільше підходить чоловікам через будову тіла та рельєфність м'язів. Але і для жінок цей стиль цілком актуальний. На тендітному тілі татуювання з механізмами виглядають витончено та вишукано. Головне, щоб майстер зміг передати всю реалістичність стилю правильною роботою з кольорами та тінями.
Знайти відповідного тату-майстра можна на сайті Barb.ua.