Знайди свого майстра краси
Київ

Усі тату: герб України

Всі фото

Тату герб України / дотворк - 2 фото

#гербУкраїни #дотворк

2 фото


Тату дотворк герб України патріотичне, фото - Тату салон ArtLine

ArtLine

Запоріжжя

Тату 400 років боротьби. Ескіз БЕЗКОШТОВНО, 1 сеанс, 150$
 #татукиїв 
 #патріотичнетату
 #київтату
 #дотворк, фото -

Дядя Вова

Київ

 

Усі татуювання

Герб як татуювання – один із найкращих способів висловити свої патріотичні почуття. Його наносять на шкіру чоловіка та жінки будь-якого віку.

Значення тату, де зображений герб

Такий малюнок – не просто прикраса тіла, а й вираз відданості своїй державі, національній самоідентифікації.

Кожен геральдичний елемент наділений певним змістом: так, лев – символ мощі та великодушності, орел – перемоги та сміливості, корона – статусності та суверенітету.

Деякі чоловіки набивають на шкірі герби улюблених футбольних команд. Вони можуть бути сусідами з портретами спортивних гравців.

Ідеї для оформлення тату «герб»

Сучасні патріоти все частіше прикрашають своє тіло стилізованим тризубом. Герб прикрашається стрічками у кольорах національного прапора, пшеничними колосами, гілочками калини. Модно сьогодні включати до композиції елементи візерунків вишиванки.

Популярні стилі, в яких набивається тризуб, - графіка, black&gray, треш-полька. Кольорові татуювання останнім часом стають більш популярними.

Тату-герби прикрашають в основному відкриті для огляду ділянки тіла – передпліччя, кисті, плечі, спину. Іноді таке татуювання набивається на чоловічих грудях.

Цікавий факт: у Швеції набивати герб забороняється всім, крім держслужбовців.

Тату герб України

Татуювання з гербом України, відомим як Тризуб, може мати кілька значень для того, хто його носить. Цей символ зазвичай асоціюється з патріотизмом, національною гордістю та повагою до історії та культури України.

Тризуб є основним елементом державного герба України. Він зображує золотий тризуб на блакитному тлі, що відображає кольори національного прапора України. Цей символ має тривалу історію, яка сягає корінням за часів Київської Русі.

Як і будь-яке татуювання, значимість і зміст цього символу можуть змінюватись в залежності від індивідуальних поглядів і переконань людини. Для деяких це може бути вираженням особистої ідентичності, для інших – повагою до української спадщини, а для третіх – знаком підтримки української незалежності та суверенітету.

У перекладі з англійської, дотворк означає «точкова робота» («дот» - точка, «ворк» - робота). Суть техніки - нанесення зображення крапками через рівні відстані, щоб зображення виглядало цілісним.

Особливості дотворк-тату

Дотворк роблять найтоншими голками, при цьому точки ставляться рівно, щоб малюнок вийшов правильної геометричної форми. Ця техніка досить складна, вимагає від майстра гарної просторової уяви та математичного мислення.

Малі крапки наносяться фарбою в глибокі шари шкіри. Найменший незручний рух майстра може призвести до розтікання фарби та псування роботи. Тому навіть нескладні ескізи тату вимагають тривалого та ретельного виконання.

Характерні риси стилю

Основні риси стилю:

  • Контрастність та виразність;
  • Переважання чорного кольору. Іноді доповнюється червоним, рідше – синім та зеленим відтінками;
  • Суворе дотримання симетрії. Який би малюнок не наносився – чи це орнамент, голова лева, птиця або рослина – дотримання двосторонньої симетричності є обов'язковим;
  • Середні та великі малюнки. Маленькі зображення виглядають нерозбірливо і змащено, через що втрачається вся оригінальність стилю;
  • Універсальність та поєднання з іншими стилями (лайнворк, блекворк, графіка).
  • Довго не потребує корекції завдяки вільному простору між глибоко посадженими в епідерміс крапками. 

Популярні сюжети та комбінації

Улюбленими сюжетами дотворк-тату стали точкові зображення квітів, тварин та птахів, а також абстрактні орнаменти, релігійні та езотеричні символи (лотос, череп). Чоловіків приваблює варіант рукава з агресивною тематикою чи мандала на грудях чи спині. Жінки частіше віддають перевагу візерункам, квітковим мотивам, тваринам або портретам.

На які частини тіла зазвичай наносять дотворк-тату

Оскільки для точкових тату потрібно багато місця, краще робити їх на видних місцях – передпліччях, ключиці, плечах, стегнах, спині. Акуратно виглядають на руці невеликі зображення птахів, риб, тварин. Дівчата частіше воліють робити тату на зап'ясті, грудях, під грудьми, гомілках.

Краще вибирати місця на тілі, які менше схильні до змін – лопатки, зап'ястя, шия.  Вибір частини тіла залежить від особливостей малюнка та масштабності зображення.