Знайди свого майстра краси
Київ

Тату гравюра / японські - 1 фото

#гравюра #японські

1 фото


Тату Не мой эскиз, наглядный пример., фото - Тату майстер Летта Віннікова

Летта Віннікова

Київ

 

Усі татуювання

Тату з гравюрою - незвичайний стиль, в якому зображення представлене тонкими, чіткими штрихами, без розпливчастих контурів або напівтонів. Подібні картинки виконуються в чорному відтінку, при цьому завжди актуальні і цікаві, а в деяких ескізах присутні містичні сюжети з глибоким змістом і таїнством.

Історія появи набивки з гравюрою

Татуювання Гравюра своєю появою завдячує одному з видів образотворчого мистецтва (6-7 століття), картини якого представлені у вигляді штрихування. Стиль набув популярності серед молоді, жінок, чоловіків, натхнених середньовіччям, міфами, старими книгами.

Тату у вигляді гравюри стала трендовою у 2000-х роках. При цьому зображення з кожним роком удосконалювалися, ставали об'ємнішими. Крім примітивних картин, стали набивати:

  • природні замальовки та композиції з квітів;
  • звірів, героїв міфів, фантастичних сюжетів;
  • картини стародавніх гравюр;
  • малюнки зі старовинних книг.

Для набивання гравюри на будь-якій частині тіла спочатку майстри використовували виключно чорний колір.

Специфіка тату Гравюра

Стиль набивання Гравюра відрізняється складністю виконання. Тому потрібен досвідчений майстер. При нанесенні зображення татуювання татуювальник не може припуститися помилки. Кожен контур, дрібні елементи мають відрізнятися точністю виконання.

Характерними рисами стилю гравірування є:

  • виразне штрихування;
  • передача тіней шляхом штрихування різного рівня щільності;
  • відсутність розмитих ліній;
  • дотримання паралельності штрихових контурів будь-якої довжини.

Зображення наносяться на різні частини тіла тонкими лініями. Тату набивають на передпліччя, плечі, ноги та лопатки. Великі малюнки розміщуються на грудях, спині. Усі елементи картини заштрихуються. Для гравіювання використовуються деталі невеликих розмірів.

Популярні тату з гравіюванням та їх значення

У цьому стилі найбільш затребуваними ескізами є:

  • природні пейзажі - символізують любов до подорожей;
  • представники флори та фауни - знак свободи, кохання, відданості;
  • старі книги - символ любові до мистецтва, кумира, божества;
  • зображення лицарів, воїнів - підкреслюють бойовий настрій, відвагу, мужність;
  • малюнки з міфічними героями - символізують зв'язок з потойбічним світом;
  • портрети - наносять на згадку про минуле, близьку людину.

Клієнт може прийти до тату-салону зі своїм ескізом. Це буде оригінальний та ексклюзивний варіант, якому немає аналогів.

Кому підходить татуювання з гравюрою

Такі тату обирають люди з почуттям стильового спрямування, креативним мисленням. Часто подібні тату можна побачити на тілі рокерів, панків, мандрівників, філософів чи любителів історії.

Чоловіки часто зупиняють свій вибір на тату із середньовічними зображеннями, скелетами, абстракцією, рослинними мотивами. Дівчатам подобаються набивання у вигляді гравюри, на яких зображуються великі квіти, тварини, міфічні герої, персонажі зі старих книг.

Для нанесення тату у стилі гравюра можете обрати татуювальника за адресою Barb.ua. Робота буде виконана на високому рівні з урахуванням побажань клієнта.

Японське татуювання — окремий напрямок тату. Цей жанр відрізняється гармонійним поєднанням незвичайних форм та сюжетів, які тісно пов'язані з азіатською культурою.

Тату у традиційному японському стилі можуть бути різними за розмірами, але найчастіше їм характерна масштабність та використання не окремого маленького зображення на рукаві, а цілої композиції, в якій продумана кожна деталь. Саме можливість створення повної картини сюжету при зовнішньому мінімалізмі та унікальна культура роблять цей стиль популярним у всьому світі.

Історія японських тату

Японське тату – Іредзумі, виникло ще до нашої ери, серед місцевого народу – Айну. Ця народність, як і багато інших громад на той час, мали звичай наносити на шкіру татуювання-обереги. Незвичайне і їхнє розташування - крім стандартних ділянок, тату робилися і на кистях, і губах.

Крім захисту від духів, ці тату позначали повнолітній вік та зрілість жінки та набули широкого поширення на території Азії.

Чорнила наносилися спеціальним інструментом – Теборі. То була бамбукова паличка з голкою на кінці. Саме чорнило вироблялося з місцевої рослинності та сажі. 

Сучасний японський стиль татуювань сформувався у 17 столітті. Поєднання переказів, міфології та тварин у сюжетах стає характерною ознакою жанру і досі.

Популярність татуювань зберігалася до епохи Мейзу, коли їхній образ все частіше став асоціюватися з місцевою мафією – Якудза. І хоч у Японії після цього татуювання стали рідкістю, весь світ підхопив ідеї японського татуювання та його культурні особливості.

Основні мотиви

Культура Японії унікальна та тісно пов'язана з місцевою релігією – синтоїзмом. Цим надихалися багато майстрів у минулому та теперішньому. Символіка базується на характерній флорі та фауні (у тому числі з міфів), духах та демонах із синтоїзму. 

Ідеї тату та їх значення

Допомогти визначитися із зображенням допоможуть вивчення культури, читання японської міфології та ознайомлення з існуючими прикладами робіт. Найпоширеніші ідеї ескізів:

  • дракон – сміливість і справедливість, що поєднуються з мудрістю;
  • короп – удача, вміння долати труднощі та досягати цілей;
  • тигр – сила, мудрість та унікальність;
  • лисиця – розум, обережність, хитрість і ввічливість;
  • фенікс – стійкість та здатність боротися з труднощами.

Зазвичай японські тату займають багато місця, тому найчастіше розташовуються на спині, руках та грудях. Однак за бажанням можна нанести маленьке зображення на плечі, руці, нозі або передпліччі. Нерідко японські тату роблять парними.

Кому підійде тату в японському стилі

Цей стиль найкраще підходять поціновувачам масштабу та композиції. Причому ці тату не тільки чоловічі, а більшість сюжетів також підходять для дівчат. Такі татуювання підходять як фанатам азіатської культури, і тим, хто вкладає власний сенс зображення. Головне - вибрати відповідний ескіз, визначитися з розташуванням та діяти.