#корабель #вежа
Корабель – один із найпопулярніших видів художнього татуювання. Його зображення набивають на шкіру чоловіка та жінки.
Значення тату «корабель»
Спочатку таке зображення було «візитною карткою» мореплавців. Сьогодні корабель – символ потягу до мандрівок, легкості характеру, відваги. Судно під піратським прапором – символ бунтаря, який не підпорядковується правилам суспільства.
У кримінальному світі тату з кораблем могло багато розповісти про ув'язнених. Число щоглів означало кількість термінів «відсидки», а саме зображення судна іноді видавало злочинця-«гастролера».
Варіанти оформлення тату, на якому зображений корабель
Для ескізів найчастіше вибираються малюнки дуже великого розміру, які зможуть розміститися на всю спину чи плече. Стиль тату з кораблем буває різним. від реалізму до акварелі. Затребуваними залишаються зображення в стилі олд скул, які оформляються в чорному, червоному, зеленому та жовтому тонах.
Найпопулярніший варіант – кольорове реалістичне зображення, яке найкраще передає фарби неба та моря. На тату корабель часто зображується разом із квітами та навігаційною атрибутикою – компасом, штурвалом тощо.
Цим барвистим зображенням чоловіки прикрашають плечі, спину та груди, рідше – передпліччя та щиколотки. У дівчат татуювання красується на стегнах, рідше – на ребрах.
Вежа як татуювання – вибір інтелектуальних та допитливих людей, які звикли мислити та діяти нестандартно. Існує безліч трактувань та варіантів оформлення цього малюнка, завдяки чому він є як окрасою тіла, так і талісманом.
Значення тату «вежа»
Зображення символізує духовну височину та мудрість, у міфологічному значенні - міст між небом та землею. Також у певному сенсі це еротичний символ.
В інших випадках малюнок говорить про потяг до усамітнення.
Стилі оформлення тату «вежа»
Існує безліч варіантів ескізів у чорно-білому та кольоровому оформленні. У першому випадку татуювання створюється:
Кольорові татуювання оформляються переважно в стилі акварелі (найпопулярніший ескіз – Ейфелева вежа) або реалізму (барвисті міські пейзажі).
Зображення бувають мініатюрними або включаються до загальної композиції «рукавів». Вежу набивають на плечах, кісточках, ребрах та передпліччях. Незвичайні місця для маленьких тату з вежею – задня поверхня шиї та область за вухом.