#хрест #графіка
Хрест у вигляді татуювання – не просто прикраса тіла. Він носить глибокий сакральний зміст, а часто може розповісти багато про людину. Таке зображення часто набивають голлівудські знаменитості на своїй шкірі.
Значення тату «хрест»
Таке зображення не лише уособлює головний символ християнської релігії. Хрест трактують також як стародавній символ Космосу - єдність чотирьох сторін світла та стихій, а також земної та духовної.
Інші значення, не пов'язані з християнською релігією:
Основне значення татуювання – стійкість, вірність своїм принципам, глибока релігійність.
Хрести набиваються переважно у чорно-білій гамі. Популярні стилі – black&gray, віпшейдинг, блекворк, для кольорових ескізів – традишнл.
На яких частинах тіла набивають тату-хрест
Зображення найчастіше прикрашає передпліччя, плечі та спину. Хрести на грудях споконвічно зараховуються до тюремної символіки, хоча сьогодні є носії такого татуювання, що не належать до кримінального світу.
На «зоні» його також набивають на пальцях, а також на скронях.
Тату графіка – досить поширений стиль, і при цьому один із наймолодших. За однією з версій, він з'явився на початку 2000-х років у салоні East River Tattoo (Бруклін, Нью-Йорк). Особливого поширення такі тату набули у роки популярності панківського руху. Згодом субкультура панків стала менш популярною, але це не знизило інтерес до татуювань у стилі графіка, і такі тату мають попит досі.
До особливостей стилю варто віднести те, що малюнок виконаний у чорно-білому кольорі. Деякі плутають цей стиль з чикано та блек-енд-грей, але насправді, крім монохромності, їх ніщо не поєднує.
У графіці присутня особлива техніка набивання зображення. Зокрема, це штрихування. Малюнок наноситься рисочками, як у гравюрах, що разюче відрізняє цей вид нанесення тату від інших. Тіні виходять жорсткими. Обов'язкова умова – це чіткі контури всіх нанесених на шкіру малюнків.
Виражати малюнок може все, що завгодно:
Кожен малюнок може бути наповнений індивідуальним змістом, який закладає клієнт.
Графіку можна порівняти з гравюрами, звідки цей стиль черпає сюжети. Деякі зображення схожі на зображення, які можна знайти в старовинних книгах. При цьому малюнки можуть бути різноманітними. Часто можна зустріти татуювання з представниками тваринного та рослинного світів.
Затребуваний сакральний сюжет – це черепа та скелети, які можна зустріти у різних комбінаціях. Не оминули цей стиль і сюжети, пов'язані з містицизмом. Також можуть бути зображені люди та людиноподібні істоти. У графіці також мають попит зображення у вигляді зброї.
Для нанесення графічного малюнка немає якихось спеціальних місць на тілі. Татуювання в цьому стилі можна нанести куди завгодно. І все-таки найбільш популярні в цьому плані руки та плечі. Графіку можна зустріти на будь-якій частині руки і досить часто в цьому стилі може бути забитий весь рукав. Також часто татуювання у стилі графіка наносяться на лопатки, спину чи груди. Графікою можна забити все тіло.
На відміну від кельтики, яка є чоловічим стилем татуювання, графіка може підійти всім, незалежно від статі. Якщо замовник не знає, чи підійде стиль графіка саме йому, він може проконсультуватися з татуювальником. Фахівець підкаже та порекомендує найбільш відповідний стиль та місце нанесення тату.