Знайди свого майстра краси
Київ

Усі тату: мінімалізм

Всі фото

Тату мінімалізм / руна - 1 фото

#мінімалізм #руна

1 фото


Тату мінімалізм знак оберіг, фото - Тату майстер Инна Афанасьева

Инна Афанасьева

Київ

 

Усі татуювання

Мінімалізм — стиль, який ніколи не виходить із моди. Тату в мінімалізмі здаються невигадливими, але вони завжди наповнені змістом (нехай навіть зрозумілим тільки одній людині). Такі тату відображають внутрішній світ власника, передають оточуючим його думки та емоції.

Характерні риси тату в мінімалізмі

Мінімалізму властиві:

  • Простота та лаконічність (у малюнку немає жодної зайвої лінії).
  • «Повітряність» — зафарбовується не більше 10% шкіри від загального розміру татуювання, тому малюнок видається дуже легким, ненав'язливим.
  • Природні кольори фарб. Зазвичай майстри використовують сіро-коричневу гаму і іноді відтінки помаранчевого, синього, зеленого, фіолетового, щоб створити невеликий контрастний акцент.
  • Геометричні форми — найчастіше малюнки складаються з кіл, квадратів, прямих та ламаних ліній.
  • Невеликий розмір — незважаючи на те, що мінімалістичні тату бувають витягнутими в довжину або ширину, зазвичай вони займають зовсім небагато місця на тілі.

Популярні малюнки та їх комбінації

Написи. Це можуть бути цитати відомих людей, витяги з книг, прислів'я, слова з пісень, імена близьких людей, пам'ятні дати.

Лотос. Мінімалістичне жіноче татуювання, яке зазвичай наноситься під груди, над ліктем або на зап'ясті і означає прагнення божественного і недосяжного.

Конюшина-чотирьохлисник. Трактується як оберег, що приваблює успіх. 

Зображення тварин і птахів (кішка, колібрі, сова, фенікс), квітів або знаків зодіаку.

Мінімалістичні символи: знак нескінченності, крапка з комою, ом, а також написи у вигляді значущих ініціалів або слів.

Парні тату. Модний тренд для закоханих чи просто вірних подруг, які хочуть увічнити свої стосунки. 

Тату в мінімалізмі — це в основному геометричні малюнки, абстрактні та символічні. Вони зараз на піку популярності, оскільки виглядають стильно та сучасно.

Де набивають тату мінімалізм

Дівчата вважають за краще носити такі тату на ключиці, під грудьми на зап'ясті або щиколотці. Тонкі лінії малюнка підкреслюють тендінтість цих місць і красиво виглядають у віці. Ще одна частина тіла, що ідеально підходить для мінімалістичних тату — шия. На ній зображення краще розташовувати вертикально. Горизонтальні картинки та написи візуально роблять шию коротше, тому їх, як правило, набивають у підключичній ділянці, на спині, попереку або в нижній частині живота.

Чоловіки зазвичай роблять тату на литках та передпліччях. Часто міні тату носять за вухом, особливо якщо йдеться про геометричний малюнок. Написи виграшно виглядають на грудях і животі, гомілках, внутрішній частині рук. Маленькі татуювання можна наносити будь-де, головне — враховувати форму та розмір картинки, щоб вона зорово не спотворювала пропорції тіла.

Кому підійде тату в мінімалізмі

Це універсальний стиль, тому підходить як чоловікам, так і жінкам. Вік також не має значення — малюнок завжди виглядатиме елегантно і прикрашатиме тіло. Однак, такі тату повинні бути виконані дуже акуратно: важливими є чіткість ліній, їх динаміка і правильна товщина.

Тому потрібно вибирати досвідченого майстра з добре поставленою рукою. Знайти такого можна на https://barb.ua/, де зареєстровано тисячі фахівців, для яких татуювання — мистецтво, а не просто послуга. Вони працюють за оригінальними ескізами та враховують усі побажання клієнтів.

Руна на татуюванні діє як сильний оберіг. Існує безліч стародавніх символів, які працюють як чоловічі чи жіночі талісмани або просто служать декором для татуювань в етностилі.

Значення тату «руна»

Стародавній скандинавський лист імовірно з'явився в I столітті нашої ери і широко вживався до прийняття християнства. Спочатку використовували 24 руни (старший футарк), пізніше – 16 (молодший футарк). Вони служили не тільки для письма та складання календарів, а й у магічних цілях.

Існує теорія, що рунами користувалися і давні слов'яни. Їхнє накреслення та значення дещо відрізнялося від скандинавських.

Сьогодні руни використовуються у гаданні, а також служать оберегами. Так, серед слов'янських в якості амулетів використовуються символи «Берегиня» (жіночий амулет), «Світ» (захист), «Даждьбог» (достаток).

Значення деяких скандинавських рун:

  • Альгіз – захист;
  • Райдо – дорога (оберіг для мандрівників та бізнесменів);
  • Тейваз – воїн (чоловічий амулет);
  • Беркана – злагода та мир у сім'ї, жіноча плодючість.

Варіанти оформлення тату, де зображено руну

Стародавні скандинавські письмена набиваються як у вигляді окремих символів, так і в єдиній композиції із зображенням вовка, воїна, корабля тощо. Існують малюнки з поєднанням рун: компас (допомагає знайти вірний життєвий шлях), шолом жаху (оберіг древніх воїнів), валькнаут (три трикутники, що символізують єдність світу живих, мертвих та богів).

Магічні символи набиваються переважно в монохромі, а іноді в поєднанні чорного та червоного кольорів.

Ескіз для тату з рунами рекомендується складати у спеціаліста, який безпосередньо займається такими езотеричними практиками. Тоді малюнок на тілі стане справжнім талісманом.