#монстр #графіка
Сучасні татуювання виходять за межі класичних. За допомогою тату люди самовиражаються, вибирають дизайн відповідно до стилю, настрою, популярності. Найчастіше вибирають позитивних персонажів, але якщо людина вирішила кинути виклик суспільству або є частиною якоїсь спільноти, то вона обере тату з нечистю чи монстрами.
Такі татуювання використовують сильні духом люди. При нанесенні татуювання можна виділити кілька значень, а саме:
Тату монстрів часто виконують у чорно-білому варіанті, але якщо додати червоні кольори крові, то татуювання вийде дуже жахливим. Крім того, монстрів необхідно зображати з атрибутами демонів та чудовиськ. До найпопулярніших предметів та атрибутів можна віднести: роги, ікла, крила.
В якості сюжету можна зобразити статичного монстра вигаданого чи просто спотвореного персонажа, а можна зобразити сцену битви чи перемоги одного монстра над іншим.
Отже, чим страшніше виглядає монстр, тим ефектніше він виглядатиме і підкреслюватиме індивідуальність сильної особистості.
Метою нанесення тату є показати свою індивідуальність і виділитися цим серед оточуючих. Відповідно і вибирати необхідно місце, яке допоможе побачити татуювання, а не сховати його.
До найпопулярніших місць для тату можна віднести такі:
Тату з монстрами підходять не всім людям, також важливо підібрати до монстра свій стиль. З цією картинкою найчастіше використовуються такі стилі:
Таке татуювання підійде сильній та неординарній особистості, яка не боїться засуджень та негативної реакції суспільства. Слабка і невпевнена людина не зможе носити тату з такою картинкою.
Тату графіка – досить поширений стиль, і при цьому один із наймолодших. За однією з версій, він з'явився на початку 2000-х років у салоні East River Tattoo (Бруклін, Нью-Йорк). Особливого поширення такі тату набули у роки популярності панківського руху. Згодом субкультура панків стала менш популярною, але це не знизило інтерес до татуювань у стилі графіка, і такі тату мають попит досі.
До особливостей стилю варто віднести те, що малюнок виконаний у чорно-білому кольорі. Деякі плутають цей стиль з чикано та блек-енд-грей, але насправді, крім монохромності, їх ніщо не поєднує.
У графіці присутня особлива техніка набивання зображення. Зокрема, це штрихування. Малюнок наноситься рисочками, як у гравюрах, що разюче відрізняє цей вид нанесення тату від інших. Тіні виходять жорсткими. Обов'язкова умова – це чіткі контури всіх нанесених на шкіру малюнків.
Виражати малюнок може все, що завгодно:
Кожен малюнок може бути наповнений індивідуальним змістом, який закладає клієнт.
Графіку можна порівняти з гравюрами, звідки цей стиль черпає сюжети. Деякі зображення схожі на зображення, які можна знайти в старовинних книгах. При цьому малюнки можуть бути різноманітними. Часто можна зустріти татуювання з представниками тваринного та рослинного світів.
Затребуваний сакральний сюжет – це черепа та скелети, які можна зустріти у різних комбінаціях. Не оминули цей стиль і сюжети, пов'язані з містицизмом. Також можуть бути зображені люди та людиноподібні істоти. У графіці також мають попит зображення у вигляді зброї.
Для нанесення графічного малюнка немає якихось спеціальних місць на тілі. Татуювання в цьому стилі можна нанести куди завгодно. І все-таки найбільш популярні в цьому плані руки та плечі. Графіку можна зустріти на будь-якій частині руки і досить часто в цьому стилі може бути забитий весь рукав. Також часто татуювання у стилі графіка наносяться на лопатки, спину чи груди. Графікою можна забити все тіло.
На відміну від кельтики, яка є чоловічим стилем татуювання, графіка може підійти всім, незалежно від статі. Якщо замовник не знає, чи підійде стиль графіка саме йому, він може проконсультуватися з татуювальником. Фахівець підкаже та порекомендує найбільш відповідний стиль та місце нанесення тату.