#мультяшні #око
Мультяшні тату користуються великою популярністю і набивають їх не лише дівчата, а й чоловіки. Такі малюнки на тілі - показник гарного почуття гумору та легкості стосовно життя.
Зазвичай стиль мультфільму вибирають з наступних причин:
Серед вітчизняних героїв користуються популярністю Їжачок у тумані, Кіт Матроскін і Вовк з “Ну-погоди”.
Дуже популярні діснеївські герої, які можуть мати такі значення:
Багато хто набиває собі тату з героями з більш дорослих мультсеріалів, наприклад, із Сімпсонами.
Вибір персонажа залежить лише від особистих уподобань. Звичайно, кожен може вкласти в таке татуювання свій таємний зміст.
Мультяшні татуювання можуть бути як чорно-білими, так і кольоровими.
Дівчата зазвичай вибирають маленькі тату та наносять їх на зап'ястя чи передпліччя. Хлопці ж наносять на плече, шию, спину, ноги. Вибір місця багато в чому залежить від розміру малюнка і від того, чи ви хочете, щоб зображення було видно стороннім людям.
Око, зображене на татуюванні, - незабутня і ефектна прикраса як чоловічого, так і жіночого тіла. Залежно від оформлення малюнок може бути також і талісманом.
Значення тату-очей
Око в піраміді – окультний символ «всевидячого ока». Цьому містичному татуюванню понад 2000 років. Вона означає єдність сили, інтуїції та проникливості, а також є потужним оберегом.
Тату «Око Гора» - ще один зразок талісмана, що прикрашає тіло. Його завдають для залучення успіху у справах, зміцнення здоров'я та захисту від ворогів.
Татуювання на сідницях означає представника сексуальних меншинств. У тюремному світі її наносили «опущеним» - представникам нижчої касти ув'язнених.
Як оформляється ескіз тату з оком
Малюнок наноситься переважно у реалістичній техніці. На татуюваннях є характерні елементи стилів black&gray, акварель, хорор. Зображення може бути як кольоровим, так і чорно-білим: головне – не різноманіття відтінків, а об'ємність, гарне промальовування відблисків, реалістичність.
Тату-око часто наносять на плечі, внутрішню частину біцепса та передпліччя. Малюнки-обереги часто набивають на зап'ястя, внутрішню поверхню шиї, спину, кисті рук.