#настегні #гербУкраїни
Одним із найпопулярніших місць для нанесення татуювання є стегно. На ньому однаково добре виглядають зображення у різних стилях та кольорових гаммах. Тому і дівчата, і хлопці часто обирають цю зону на тілі для втілення своїх ідей.
Найчастіше на стегно дівчата наносять яскраві зображення різних кольорів або оригінальний орнамент. Ніжні квіткові малюнки добре підкреслюють жіночність. А загадковий орнамент, нанесений на стегно, свідчить про неординарну натуру. Нерідко дівчата вибирають великі зображення у стилі абстракції.
Маленькі тату на стегні в стилі мінімалізму підходять для стриманих натур, які готові відкрити свою індивідуальність лише для найближчих людей.
Тату на стегні в стилі геометрії віддають перевагу дівчата (і хлопці теж), які вкладають у зображення свій особистий зміст, пов'язаний із духовною стороною життя.
Тату з написом у вигляді фрази зі змістом служить для володаря нагадуванням про щось важливе - правило, яке слід дотримуватися, життєвий урок, який треба пам'ятати, дату, яка змінила життя і т.д.
Також популярністю користуються малюнки тварин та птахів. Вони можуть бути міфічними чи звичайними. Іноді жінки вибирають невластиві для жіночої натури тільні малюнки: дракони, черепа. Будь-яке тату має підходити дівчині за характером та темпераментом.
Чоловічі татуювання на стегні відрізняються брутальністю. Вони наголошують на характері хлопця і відбивають його світогляд. Для цього найчастіше вибираються ескізи великого розміру, які повністю покривають стегно. Дрібні малюнки та написи на цій частині тіла майже не застосовуються. Чоловічі тату на стегні - це добрий варіант бути індивідуальністю, але не нав'язувати оточуючим своє сприйняття світу.
Найпопулярніші:
Пріоритетними для чоловіків є три стилі.
Біомеханіка часто не обмежується нанесенням тату лише на стегно. Малюнок продовжується по інших частинах тіла.
Трайбл – чорно-білі композиції, що складаються з автентичних візерунків. Іноді буває у кольорі.
Треш-полька – сіро-чорні зображення, до яких примішані червоні криваві » мазки. Це найагресивніший стиль. Виглядає дуже похмуро.
На Barb.ua ви точно знайдете відповідну для себе тату-студію і ескіз, що сподобався. Професійні майстри вміло втілять ваші ідеї та бажання в красивий естетичний малюнок на тілі.
Герб як татуювання – один із найкращих способів висловити свої патріотичні почуття. Його наносять на шкіру чоловіка та жінки будь-якого віку.
Значення тату, де зображений герб
Такий малюнок – не просто прикраса тіла, а й вираз відданості своїй державі, національній самоідентифікації.
Кожен геральдичний елемент наділений певним змістом: так, лев – символ мощі та великодушності, орел – перемоги та сміливості, корона – статусності та суверенітету.
Деякі чоловіки набивають на шкірі герби улюблених футбольних команд. Вони можуть бути сусідами з портретами спортивних гравців.
Ідеї для оформлення тату «герб»
Сучасні патріоти все частіше прикрашають своє тіло стилізованим тризубом. Герб прикрашається стрічками у кольорах національного прапора, пшеничними колосами, гілочками калини. Модно сьогодні включати до композиції елементи візерунків вишиванки.
Популярні стилі, в яких набивається тризуб, - графіка, black&gray, треш-полька. Кольорові татуювання останнім часом стають більш популярними.
Тату-герби прикрашають в основному відкриті для огляду ділянки тіла – передпліччя, кисті, плечі, спину. Іноді таке татуювання набивається на чоловічих грудях.
Цікавий факт: у Швеції набивати герб забороняється всім, крім держслужбовців.
Татуювання з гербом України, відомим як Тризуб, може мати кілька значень для того, хто його носить. Цей символ зазвичай асоціюється з патріотизмом, національною гордістю та повагою до історії та культури України.
Тризуб є основним елементом державного герба України. Він зображує золотий тризуб на блакитному тлі, що відображає кольори національного прапора України. Цей символ має тривалу історію, яка сягає корінням за часів Київської Русі.
Як і будь-яке татуювання, значимість і зміст цього символу можуть змінюватись в залежності від індивідуальних поглядів і переконань людини. Для деяких це може бути вираженням особистої ідентичності, для інших – повагою до української спадщини, а для третіх – знаком підтримки української незалежності та суверенітету.