#накисті #графіка
Тату на кисті рук – це тренд. Такі татуювання вибирають яскраві, впевнені в собі особи, які не залежать від думки оточуючих.
Існують нюанси, які варто врахувати. Тату на кисті рук важко приховати, призначені для загального огляду. Співробітникам великих компаній з дрес-кодом ці татуювання не підійдуть. Їм краще подумати про іншу ділянку тіла, щоб набити на ньому малюнок, який можна буде приховати під одягом.
Якщо проблем з роботою немає, тату на цьому місці може чудово доповнити образ, нагадати про день народження або дату першого побачення. Розмір зображення може бути будь-яким. На ці ділянки тіла наносять великі та маленькі татуювання.
Тату на кисті рук мають низку плюсів:
Татуювання на кисті рук підходять всім, хто хоче виділитися з натовпу.
При виборі тату звертають увагу на стиль. Найбільш популярні напрямки:
Перш ніж наносити тату, важливо заздалегідь продумати його стиль і концепцію.
Є багато цікавих малюнків, які можна розмістити на кисті руки. При виборі структури звертайте увагу на популярні мотиви.
Багатьом подобаються зображення з природними малюнками. Найчастіше на відкриту ділянку тіла наносять троянди, листя та гілки. Цікавий варіант – дерево життя.
Малюнки птахів та тварин для тату на кисті одні з найпопулярніших. Часто на ці ділянки тіла наносять зображення лева, яке символізує впевненість у собі, сміливість і шляхетність. Лев може бути кольоровим або монохромним.
Не менш популярні татуювання із зображенням вовка, який також символізує хоробрість та силу. Ще він може уособлювати вірність.
Зображення кота символізує домашній затишок або показує готовність до захисту, дивлячись у якій позі зобразили тварину.
Татуювання змії уособлює мудрість.
Вишукані візерунки, які в давнину наносили хною, користувалися популярністю у східних красунь. Сучасні тату набивають перманентною фарбою.
Завжди популярні містичні символи. На кисті рук можна нанести руни – літери магічний алфавіт північних народів. Багато хто вірить, що вони несуть сильну енергетику. Часто наносять знак нескінченності, мандали та пентаграми.
Обирайте тату-студію чи татуювальника на Barb.ua - наші майстри розроблять для вас індивідуальний ескіз з урахуванням усіх побажань.
Тату графіка – досить поширений стиль, і при цьому один із наймолодших. За однією з версій, він з'явився на початку 2000-х років у салоні East River Tattoo (Бруклін, Нью-Йорк). Особливого поширення такі тату набули у роки популярності панківського руху. Згодом субкультура панків стала менш популярною, але це не знизило інтерес до татуювань у стилі графіка, і такі тату мають попит досі.
До особливостей стилю варто віднести те, що малюнок виконаний у чорно-білому кольорі. Деякі плутають цей стиль з чикано та блек-енд-грей, але насправді, крім монохромності, їх ніщо не поєднує.
У графіці присутня особлива техніка набивання зображення. Зокрема, це штрихування. Малюнок наноситься рисочками, як у гравюрах, що разюче відрізняє цей вид нанесення тату від інших. Тіні виходять жорсткими. Обов'язкова умова – це чіткі контури всіх нанесених на шкіру малюнків.
Виражати малюнок може все, що завгодно:
Кожен малюнок може бути наповнений індивідуальним змістом, який закладає клієнт.
Графіку можна порівняти з гравюрами, звідки цей стиль черпає сюжети. Деякі зображення схожі на зображення, які можна знайти в старовинних книгах. При цьому малюнки можуть бути різноманітними. Часто можна зустріти татуювання з представниками тваринного та рослинного світів.
Затребуваний сакральний сюжет – це черепа та скелети, які можна зустріти у різних комбінаціях. Не оминули цей стиль і сюжети, пов'язані з містицизмом. Також можуть бути зображені люди та людиноподібні істоти. У графіці також мають попит зображення у вигляді зброї.
Для нанесення графічного малюнка немає якихось спеціальних місць на тілі. Татуювання в цьому стилі можна нанести куди завгодно. І все-таки найбільш популярні в цьому плані руки та плечі. Графіку можна зустріти на будь-якій частині руки і досить часто в цьому стилі може бути забитий весь рукав. Також часто татуювання у стилі графіка наносяться на лопатки, спину чи груди. Графікою можна забити все тіло.
На відміну від кельтики, яка є чоловічим стилем татуювання, графіка може підійти всім, незалежно від статі. Якщо замовник не знає, чи підійде стиль графіка саме йому, він може проконсультуватися з татуювальником. Фахівець підкаже та порекомендує найбільш відповідний стиль та місце нанесення тату.