#наспині #треш-полька
Тату на спині підходять всім, незалежно від віку та статі. Вони можуть бути як чорно-білими, так і кольоровими, займати невелику ділянку шкіри або доходити від шиї до попереку. За наявності бажання та фінансових можливостей можна намалювати справжній витвір мистецтва.
Оскільки спина — найбільша та плоска частина тіла, там можна зобразити все, що завгодно. Для чоловіків, які люблять масштабні малюнки з багатьма дрібними деталями, тату на спині підходить ідеально. Крім того, картинку, зроблену в цьому місці, легко сховати під одягом, а отже, люди, яким небажано мати татуювання через професійну діяльність, можуть не переживати, що його хтось побачить.
Великі тату в області спини актуальні і для дівчат — вдало обраний сюжет підкреслить тонку талію. Щоправда, доведеться ретельно стежити за фігурою — навіть невеликі стрибки ваги погано позначаються зовнішньому вигляді малюнка. Він швидко деформується та втрачає початкову привабливість. Жінкам, схильним до набору та втрати зайвих кілограм, варто вибирати ескіз, який можна набити на верхній частині спини, ближче до шиї.
Дівчата часто вибирають ніжні зображення з тонкими лініями. Один з таких — ангел з розкритими крилами. Також популярні:
Чоловічі татуювання на спині, як правило, відрізняються брутальністю. Вони можуть бути як одиничними (наприклад, хрест між лопатками), так і закривати значну частину шкіри, переходячи на груди, передпліччя, боки. Втім, нерідкі випадки, коли хлопець спочатку робить невеликий малюнок, а за кілька років вирішує додати до нього більше фону та деталей. Серед чоловіків користуються популярністю такі зображення:
У цій зоні мало нервових закінчень, тому не варто боятися болю. Тим більше майстер може мінімізувати неприємні відчуття, скориставшись кремом-анестетиком. Однак, людям з дуже низьким больовим порогом не варто наносити тату вздовж хребта, в районі лопаток та шиї. там біль відчувається сильніше, ніж у місцях, де багато м'язів.
За татуюванням на спині складно доглядати — щоб нанести загоюючий крем, доводиться просити у когось допомоги. Також спочатку потрібно відмовитися від облягаючого одягу і спати на животі або на боці (інакше «попливуть» контури зображення). Але це тимчасові незручності — за кілька тижнів можна повернутися до звичного способу життя.
Треш – у перекладі з англійської «trash» означає «сміття». Цей стиль має відобразити привабливість найнепривабливіших речей.
Напрямок Треш-полька тату було винайдено Волко Мершки та Симоном Прафф, двома досвідченими татуювальниками у відомому клубі Buena Vista. Місцем утворення жанру стала західна Німеччина.
Спочатку для стилю були характерні реалістичні зображення, змішані з графікою, написами та іншими художніми прийомами, що належать до Trash. Напрямок у тату отримав назву Realistic Trash Polka. Через деякий час його автори скоротили до Trash Polka. Незважаючи на те, що стиль відносно молодий, він уже усталений і постійно розвивається, завдяки чому і став таким популярним серед любителів тату.
Жанр дуже впізнаваний, його неможливо сплутати з жодним іншим стилем, відомим у світі тату. Для нього характерні такі елементи:
Ескіз у стилі треш-польки більше схожий на колаж, у якому всі елементи не пов'язані між собою і скоріше безглузді.
Різновидом жанру виступає реалістичне татуювання треш. Тут уже простежується реалістичність зображень, портретів із кіно, фільмів жахів.
Для ескізів стилю треш-полька характерна відсутність світла, похмурість виступає їхньою основою. Незважаючи на майстерно виконану роботу та повне задоволення результатом власника тату, у оточуючих сюжети викликають неприємні емоції. Зображення у цьому жанрі шокують, пригнічують і навіть лякають. Такі ілюстрації завжди відрізняються важкою енергетикою, як і задумано авторами жанру.
Сюжети реалізм треш-польки абсурдистські. На тілі прихильника стилю можна побачити малюнок смерті, розкладання, вбивства. Головними персонажами татуювань можуть бути:
Всі предмети, нанесені на тіло, в техніці треш, справляють на оточуючих тривожне і гнітюче враження. Будь-які елементи, навіть ангели та квіти, є символами смерті, а не життя.
Багато тату мають зображення красивих дівчат поряд з черепами. Досконалим портретам створюють контраст хаотичні композиції, бризки крові, мазки кисті, абстрактні орнаменти.
Годинник – ще одне популярне зображення. Вони можуть бути механічними, сонячними, пісочними. Нерідко вони поєднуються з черепом, що є символом швидкоплинності життя та неминучості смерті.
Не менш популярні такі зображення:
Самурай – ще один популярний персонаж. Портрет японського воїна в обладунках символізує міць, силу волі та духу.
В ескізах використовуються переважно два кольори – чорний та червоний. Часто саме чорний стає основою малюнка, а червоний є додатковим кольором.
Треш-полька може поєднуватись і з іншими стилями. Найбільш вдалий симбіоз виходить із реалізмом. В результаті виходять справді жахливі картини.
Треш-татуювання можуть бути нанесені на будь-яку частину тіла, але традиційно їх розміщують на руках. Ескізи Trash Polka гармонійно виглядатимуть на передпліччі або зап'ясті.
Вражаюче виглядає тату-рукав, коли ескіз покриває всю руку від шиї чи плеча до зап'ястя. Малюнки можуть бути доповнені написами чорним кольором.
Великі малюнки найкраще розташувати на спині або збоку вздовж ребер. Розроблено багато ескізів, призначених для нанесення на груди. Красиво виглядають великі малюнки і на литках.
Наколки в стилі треш підходять виключно сильним особам, які звикли виділятися серед натовпу. Такі люди стануть носіями найсильніших образів, які мають потужну енергетику.