#ньюскул #робот
Тату у стилі New School вперше з'явилися як повноцінний напрямок у середині 80-х років. Виникненню нового та незвичайного віяння передував стрімкий розвиток рейв-руху у багатьох країнах світу.
Жорстких обмежень тут немає, навпаки, переважає філософський підхід до вибору малюнка. Для ескізу використовуються елементи абстракції, з нотами гумору та фантазії. Багато хто порівнює цей напрямок із графіті, виділяючи досить яскраві фарби готового зображення, які часто обрамлені жирним чорним контуром. В результаті малюнок виходить об'ємний, його легко читати навіть з відстані.
Одна з головних відмінностей цього стилю від Олдскула полягає в розвитку сюжетної лінії, що інтригує. Про тату старої школи можна сказати, що вони були точнішими (щодо реальності) та примітивними. Нова техніка виконання, що прийшла на зміну, принесла з собою більш винахідливі, барвисті, красиві та яскраві зображення. Чорно-білі малюнки змінилися якоюсь іншою символікою, картинками, в яких є таємнича зашифрованість.
Жіночі та чоловічі татуювання у стилі New School допомагають самовиражатися. Вони не мають меж, строгих рамок, оформляються лише уявою майстра. Але їх усіх відрізняє одна характерна риса - виражений жирний контур та правильний вибір колірної гами для заповнення.
Розмір зображення не має значення. Все залежить від сюжету. Це цілком може бути і мініатюра, розміщена, наприклад, на передпліччі.
Персонажі: до цієї категорії можна віднести будь-які кольорові малюнки мультяшок або героїв коміксів. Цікаво виглядає рішення на рукаві кількох героїв в одному зображенні. Кожне таке тату буде універсальним, чудово підійде як жінкам, так і чоловікам, незалежно від віку.
Тварини та птиці: цікаво виглядатимуть малюнки як із зображенням великих представників фауни (ведмідь, вовк, панда, лисиця), так і ворона, сови. Сюжетна лінія може бути дуже різноманітною, включати кумедні та гумористичні елементи, або ж, навпаки, таємничі і навіть трохи зловісні мотиви. Від абсурдного до абстракції, від глибокого сенсу до чогось сакрального, вічного – будь-яка робота читатиметься як справжній шедевр мистецтва.
Квіткові мотиви: звичайно ж троянди, споконвічна класика, піднесена зовсім по-новому. Хто сказав, що популярний образ – це однозначний плагіат? Як і тіло людини, квіткові мотиви різні, простенькі чи горді, ніжні чи з шипами. У будь-якому випадку кінцевий результат буде великим, яскравим, деталізованим. А сюжетний компонент внесе свою різноманітність: це може бути сімейство квітів, лише один бутон, або квітка, що обвиває певну частину тіла.
При цьому будь-яке татуювання в цьому стилі може доповнюватися різними елементами, навіть із кардинально відмінних областей.
New School – це насамперед фантастичний сюжет із ефектним зображенням істот та символічних предметів. Техніка складна у виконанні, тому нанесення малюнка краще довіряти талановитому майстру.
Татуювання з роботом можуть бути цікавим і унікальним вибором, який символізує любов до технологій, наукової фантастики або є алегорією людської природи та машини. Залежно від стилю та деталей, тату з роботом може виглядати як класично, так і сучасно.
Ретро робот: Подання стилізованого робота в стилі старих науково-фантастичних фільмів або коміксів 50-60-х років.
Кіборг або біомеханічний дизайн: Частина тіла (наприклад, рука чи нога) представлена якби вона була механічною або частиною робота.
Робот у дії: Сцена, в якій робот взаємодіє з навколишнім світом чи іншими персонажами.
Абстрактний робот: Геометричні або мінімалістичні форми, які представляють робота або його частини.
Фрагменти плати: Зображення мікросхем, проводів та інших елементів електроніки, що створюють ілюзію, що під шкірою людини є робот.
Робот із популярної культури: Зображення робота з популярних фільмів, ігор або коміксів, таких як Робокоп, Термінатор, R2-D2 із "Зоряних воєн" і так далі.
Якщо ви вирішите зробити татуювання з роботом, рекомендую проконсультуватися з професійним тату-майстром, щоб обговорити дизайн та отримати якісний ескіз. Пам'ятайте, що вибір хорошого майстра відіграє ключову роль успішного результату татуювання.