#парні #тризуб
Є безліч способів продемонструвати вічне кохання, і зробити тату — один з них. Найчастіше навіть сам процес нанесення чорнила відбувається разом, що додатково зближує і дарує спільні спогади, це стосується й спільного вибору ескізів.
Татуювання завжди були виразним засобом самовираження, але коли йдеться про парні тату для закоханих, їхнє значення стає ще глибшим. Ці невеликі витвори мистецтва, що назавжди закарбовують значущу фразу або символ любові на шкірі, стають символом незмінних і вічних почуттів між двома людьми. Кожен штрих і деталь відображають їхню історію, спільні моменти і переживання. Вибираючи таке татуювання, пари роблять заяву про те, що їхнє кохання і відданість стійкі і не піддаються часу, як і чорнило, що назавжди залишилися на шкірі.
Парні тату підходять не лише для закоханих. Позначити таким чином міцний зв'язок — гарний вибір:
Популярні вони і серед знаменитостей, роблять такі зі своїми половинками Анджеліна Джолі, Джонні Депп, Сільвестр Сталлоне та багато інших. Іноді татуювання, які символізують якусь спільну ознаку або справу, виконує ціла група людей. Наприклад, тату на руці у вокаліста RASMUS з назвою організації “Dynasty” символізує побратимість із ще двома музичними групами — Killer і Kwan, і багато їхніх учасників досі носять таку.
Є багато відомих ескізів парних татуювань. Вони звертаються до відчуттів любові, спільності. Однак, зовсім не обов'язково, щоб ескізи були однаковими. Вони можуть бути різними частинами цілого ескізу або сюжету. Наприклад:
Парні татуювання зі спорідненими душами можуть бути стандартними — утримувати символи, зрозумілі кожному. Або вони натякатимуть на щось, що відомо тільки цій парі.
Більше — не означає краще, особливо щодо татуювань. При виборі конфігурації ідеально вибрати те, що відповідає одночасно вашому стилю, моді та вписується до бюджету.
Оскільки часто парні татуювання символізують щось інтимне та важливе лише для їх носіїв, малюнки роблять маленькі. Такий варіант буде непомітним і може бути добре прихований під одягом. Особливо це важливо для тих, кому з певних причин взагалі не можна мати тату (наприклад, не дозволяє професія).
Щодо стилів нанесення, то часто вибирають мінімалізм, вінтаж або традишнл. Нерідко це напис — одне слово чи ціле речення. Більшість ескізів виконані у чорно-білому варіанті. Нерідко малюнки бувають сюжетними — однаковими або такими, що доповнюють один одного. Стиль можна вибрати будь-який, головне — виконувати пару татуювань у загальному стилі.
Парні татуювання часто роблять на пальцях, на п'ятах або щиколотках, на шиї під волоссям. Це дозволяє зробити їх менш помітними. Є багато різних варіантів. Базовим планом може бути малюнок, який стає очевидним, коли пара з'єднує руки. Такий малюнок створює особливу енергетику єдності. Для пари підходить тату у вигляді імені коханого або обручки на пальці лівої руки. З давніх-давен вважалося, що цей палець містить вену, що йде до серця.
Татуювання завжди має на увазі, що зображення наноситься назавжди, або на дуже довгий час, тому це чудовий символ вічних почуттів. Таким чином, невелике парне татуювання стає секретом конкретної пари, яка завжди зігріватиме душу і нагадуватиме про щось важливе лише для вас. Вона дає додатковий та винятковий зв'язок.
У всьому світі тату, де зображений герб України, стають все популярнішими. Українці, які живуть в інших країнах, наносять це татуювання як символ туги за Батьківщиною, як символ патріотизму наносять жителі країни, а як символ солідарності — іноземці.
Тризуб має довгу та легендарну історію в українській культурі. Вперше знак було прийнято як частину символіки Української Народної Республіки. Він був заснований на печатці Володимира Великого, правителя Київської Русі (X століття). Використовував його український народ навіть за часів СРСР.
Є кілька версій, які пояснюють походження символу на печатці. Серед них найпоширенішими є три:
Деякі історики також бачать у зображенні хрестоподібний якір. Як символ він існував у багатьох культурах з давніх часів. Існував також «двузуб» — із двома вершинами, що використовувався при ранньому київському дворі. У будь-якому разі цей символ сьогодні міцно пов'язаний з Україною, і в іншому контексті його сприймати буде складно.
Образ тризуба чудово піддається експериментам. Художники виконують ескізи в кольорі та монохромні, доповнюють символ іншими предметами (стрічками, квітами — маками та соняшниками, українськими орнаментами, написами різними мовами). Тризуби часто роблять чорно-червоними або жовто-блакитними, або просто чорно-сірими.
Деякі люди дотримуються думки, що в грецькій міфології тризуб (улюблена зброя Посейдона) приносить удачу, а якщо його перевернути, то успіх закінчиться. З цієї причини тризуб дуже рідко зображують перевернутим або навіть під просто кутом. Навіть ті, хто в це не вірять, вважають, що найбільш тризуб гармонійно виглядає зубцями вгору, строго перпендикулярно до горизонту.
Розміри татуювання з гербом України можуть бути абсолютно будь-якими — скільки вистачить фантазії. Стильно виглядають мініатюрні символи, виконані чорною фарбою на руці (зап'ясті) або на шиї. А ось на нозі чи на спині доречно зображати велике тату із сюжетом.
Такий патріотичний символ часто воліють робити на ділянках шкіри, які не приховані під одягом. Малюнок добре виглядає на руці, у верхній частині грудної клітки, на щиколотці, на шиї. Якщо хочеться приховати його від очей перехожих, можна набити тату на спині, на нозі або на шиї під волоссям (для дівчат).
Знайти майстра, який виконає таке тату в конкретному місті, буде легко якраз у цьому каталозі. Приходити в салон рекомендується, попередньо обравши ескіз, що сподобався. Різноманітність прикладів втілення таких татуювань дозволяє знайти малюнок на будь-який смак, для чоловіків і жінок різного віку.