#підкова #конюшина
8 фото
Харків
Стрий
Стрий
Харків
Київ
Одеса
Київ
Кривий Ріг
Тату вигляді підкови має попит як у дівчат, так і у чоловіків. Цей малюнок може бути ледь помітним, захованим у «потайних» місцях, набитим у скромній чорно-білій техніці. А може стати справжньою окрасою тіла, якщо використати стиль олд-скул.
Зображення підкови набивали ще кілька століть тому. Носії малюнка вважали, що таким чином приваблять удачу, стануть «везунчиками» по життю, зможуть викрутитися зі складних ситуацій. Підкову в селах вішали над входом до будинку, а ще вона служила ідеєю для створення амулетів, оберегів, талісманів.
Ті, хто обирають цей символ для нанесення на тіло, хочуть стати щасливими людьми, уникнути неприємностей і зазвичай відрізняються цілеспрямованістю. Власник тельної підкови завжди знає, чого прагне і чого хоче досягти в житті.
Напевно, майстер тату запропонує вам кілька варіантів нанесення татуювання з підковою, а також розповість, з якими елементами її краще поєднувати, щоб малюнок став оберегом або талісманом на удачу. Найчастіше підкову на тілі зображують у реалістичному стилі і завжди відкритою частиною вгору – через неї зможе безперешкодно проникати позитивна енергія.
Підкова може бути чорно-білою або кольоровою, виконаною в акварельному стилі. Кольори краще вибирати природні, металеві – сріблястий або жовтий (золотий), щоб підвищити не тільки естетику малюнка, а й силу татуювання, магнетизму у вигляді підкови.
Оберіг посилить своє значення, якщо поєднувати його з іншими елементами. Від злих сил захистить підкова в поєднанні з пір'ям або одним пером, а якщо доповнити підкову крилами, можна залучити удачу та щастя, реалізувати надії та мрії. Азартні люди вибирають для ескізу підкову з гральними кістками чи картами. А ті, хто прагне до сімейного затишку та миру навколо, набивають підкову з голубом або ластівкою.
Місце на тілі, де хочеться розмістити татуювання, також має значення.
Досвідчений майстер завжди підкаже, як правильно зобразити підкову на тілі, щоб вона стала оберегом або залучила у вашому житті удачу. А також допоможе створити оригінальний ескіз, який ви не побачите на тілі іншої людини.
Конюшина – універсальний та символічний варіант татуювання. Це означає удачу, віру, любов. У зображення є й інші смисли. Але, так чи інакше, тату у вигляді конюшини має позитивну енергетику, захищає власника, приваблює благополуччя.
Найчастіше конюшину асоціюють зі святим Патріком – покровителем Ірландії. Проте символізм зображення значно ширший. При цьому суть єдина – позитивне посилання, добра енергетика, залучення удачі та везіння.
Основне значення татуювання у вигляді трилистої конюшини:
Конюшина чотирилиста – це символ 4 стихій: вогню, води, землі та повітря. В Індії з ним пов'язують чотири сторони світу. Чотирилиста конюшина – сильний амулет, що захищає від недобрих сил і приносить щастя.
Для чоловіків конюшина символізує мужність, силу та міць. Для дівчат – ніжність, витонченість, жіночність.
Найчастіше татуювання «конюшина» виконують у техніках:
Дівчата часто вибирають графіку та мінімалізм. Короткий, без зайвих деталей лист конюшини виглядає витончено і ніжно. Орнаментал чудово підходить для чоловіків. Складні візерунки, мандали додають зображенню сакрального змісту.
Як основний тон тату популярний традиційний зелений. Як додаток використовують срібний, золотий, жовтий кольори. Стильно і естетично виглядає чорно-біла конюшина. При цьому вважається, що чим яскравіше зображення, тим потужнішим є його добрий посил.
Поєднання конюшини з різними об'єктами надає татуюванню унікальності та збільшує її енергетику.
Часті комбінації:
Конюшину можна комбінувати з будь-якими зображеннями. Це можуть бути рослини, квіти, візерунки, гральні кістки, гроші, горщик із золотом або лепрекон. Створити персональний сюжет та скоригувати ескіз з урахуванням усіх нюансів та побажань допоможе тату-майстер.
Значення зображення не змінюється в залежності від ділянки нанесення. Зазвичай тату з конюшиною виконують на руці, литках. Рідше – на ребрах, грудях.
Зап'ястя, кісточки, поперек, ключиця найбільше підходять для дівчат. Чоловіки віддають перевагу передпліччям, спині, ікрам. Міні-тату у формі конюшини наносять і на пальці. Щоправда цю ділянку вибирають рідко через достатню хворобливість процесу.
Татуювання у вигляді конюшини – це потужний оберіг, що приносить своєму володарю удачу. Це може бути кольорове або чорно-біле зображення, мінімалістичне або у комбінації з іншими предметами. При виборі ескізу рекомендовано спиратися на внутрішнє світовідчуття.