#руна #богатир
Руна на татуюванні діє як сильний оберіг. Існує безліч стародавніх символів, які працюють як чоловічі чи жіночі талісмани або просто служать декором для татуювань в етностилі.
Значення тату «руна»
Стародавній скандинавський лист імовірно з'явився в I столітті нашої ери і широко вживався до прийняття християнства. Спочатку використовували 24 руни (старший футарк), пізніше – 16 (молодший футарк). Вони служили не тільки для письма та складання календарів, а й у магічних цілях.
Існує теорія, що рунами користувалися і давні слов'яни. Їхнє накреслення та значення дещо відрізнялося від скандинавських.
Сьогодні руни використовуються у гаданні, а також служать оберегами. Так, серед слов'янських в якості амулетів використовуються символи «Берегиня» (жіночий амулет), «Світ» (захист), «Даждьбог» (достаток).
Значення деяких скандинавських рун:
Варіанти оформлення тату, де зображено руну
Стародавні скандинавські письмена набиваються як у вигляді окремих символів, так і в єдиній композиції із зображенням вовка, воїна, корабля тощо. Існують малюнки з поєднанням рун: компас (допомагає знайти вірний життєвий шлях), шолом жаху (оберіг древніх воїнів), валькнаут (три трикутники, що символізують єдність світу живих, мертвих та богів).
Магічні символи набиваються переважно в монохромі, а іноді в поєднанні чорного та червоного кольорів.
Ескіз для тату з рунами рекомендується складати у спеціаліста, який безпосередньо займається такими езотеричними практиками. Тоді малюнок на тілі стане справжнім талісманом.