#слова #гербУкраїни
Тату у вигляді слів популярні з багатьох причин: вони передають думки та почуття людини, виглядають ефектно. Залежно від переваг можуть бути мініатюрними або великими, створюють неповторний образ. Наносяться практично на будь-яку частину тіла.
Тату у вигляді слів можуть обмежуватися одним словом, короткою фразою або бути об'ємними за текстом. Наносяться навіть вірші, уривки з пісень. Такий варіант обирають романтичні дівчата.
Часто зустрічаються цитати зі священних книг – Біблії, Корану, Тори. Вони зі змістом та близькою серцю людини мудрістю. Популярні латинські афоризми, девізи та лаконічні вирази.
Нерідко наносяться дуже короткі тексти. Бувають у вигляді однієї літери, імен улюблених людей, тварин, кумирів.
Значення татуювання часто перегукується з мовою тексту, англійською та німецькою вони менш емоційні, іспанською та французькою більше передають почуття. Стильно виглядають тату-написи арабською, івритом, ієрогліфами. Ті, що вибирають кирилицю, намагаються максимально донести до оточуючих свої погляди.
Тату у вигляді слів зазвичай наносяться під впливом емоцій, тут треба бути обережним. Слід пам'ятати, що почуття протягом життя змінюються. Іноді людина навіть хоче позбутися колишнього напису.
Тату у вигляді слів наносяться у різних стилях, найпопулярніші:
Навіть без прикрас тату у вигляді слів виглядає ефектно. Це пов'язано з вибором шрифту:
Незвичайним є поєднання кількох шрифтів, використання елементів графіті. Ефект від татуювання досягається включенням різноманітних малюнків. Популярні зображення квітів, національного герба, серця. Якщо тату великого розміру, то його чудово доповнюють картинки із сюжетами, пейзажами.
На будь-якій частині тіла тату у вигляді слів виглядає гармонійно. Однак слід враховувати низку факторів, зокрема, вигляд та розмір шрифту. Великі тексти наносяться на спину, груди, стегно. Невеликі фрази добре виглядають на зап'ясті, кисті, щиколотці, пальцях. У молоді популярне нанесення напису у вигляді слів на обличчя.
Закохані та друзі часто наносять тату з продовженням (у одного перша частина тексту, у іншого – закінчення). Ще одним варіантом є однаковий малюнок на тому самому місці у близьких людей.
Тату у вигляді слів створює враження, зміст тексту зрозумілий усім, хто володіє певною мовою. Чимало розповість про людину, її думки та почуття.
Герб як татуювання – один із найкращих способів висловити свої патріотичні почуття. Його наносять на шкіру чоловіка та жінки будь-якого віку.
Значення тату, де зображений герб
Такий малюнок – не просто прикраса тіла, а й вираз відданості своїй державі, національній самоідентифікації.
Кожен геральдичний елемент наділений певним змістом: так, лев – символ мощі та великодушності, орел – перемоги та сміливості, корона – статусності та суверенітету.
Деякі чоловіки набивають на шкірі герби улюблених футбольних команд. Вони можуть бути сусідами з портретами спортивних гравців.
Ідеї для оформлення тату «герб»
Сучасні патріоти все частіше прикрашають своє тіло стилізованим тризубом. Герб прикрашається стрічками у кольорах національного прапора, пшеничними колосами, гілочками калини. Модно сьогодні включати до композиції елементи візерунків вишиванки.
Популярні стилі, в яких набивається тризуб, - графіка, black&gray, треш-полька. Кольорові татуювання останнім часом стають більш популярними.
Тату-герби прикрашають в основному відкриті для огляду ділянки тіла – передпліччя, кисті, плечі, спину. Іноді таке татуювання набивається на чоловічих грудях.
Цікавий факт: у Швеції набивати герб забороняється всім, крім держслужбовців.
Татуювання з гербом України, відомим як Тризуб, може мати кілька значень для того, хто його носить. Цей символ зазвичай асоціюється з патріотизмом, національною гордістю та повагою до історії та культури України.
Тризуб є основним елементом державного герба України. Він зображує золотий тризуб на блакитному тлі, що відображає кольори національного прапора України. Цей символ має тривалу історію, яка сягає корінням за часів Київської Русі.
Як і будь-яке татуювання, значимість і зміст цього символу можуть змінюватись в залежності від індивідуальних поглядів і переконань людини. Для деяких це може бути вираженням особистої ідентичності, для інших – повагою до української спадщини, а для третіх – знаком підтримки української незалежності та суверенітету.