#смерть #воїн
Татуювання «Смерть» користується популярністю серед клієнтів тату-салонів. Похмурий натільний живопис не завжди сприймаються негативно і виглядає лякаючим. Деякі зображення мають прихований зміст; інші наносяться виключно для краси.
Для кожної людини татуювання має своє значення. Образ «Смерть» — багатозначний; може мати кілька варіацій виконання. Найбільш універсальне трактування тату — нагадування, що смерть завжди ходить поруч. Це неминучий фінал існування людини і всього живого на Землі. Зазвичай татуювання вибирають відчайдушні, безстрашні люди.
Основні значення наколки:
Тату «Смерть» часто вибирають люди, які пережили тяжку хворобу або вижили після страшної автокатастрофи. Популярна наколка у байкерів. Для них — це своєрідний оберіг.
Вважається, що смерть відступає, злякавшись власного зображення. Найчастіше клієнти вибирають символ скелета в чорно-білих тонах, одягненого в довгий плащ і косу, яку тримає в руках. Популярні стилі нанесення – блекворк, традишнл.
Використовуються також інші:
Гарно виглядає наколка, виконана в стилі барроко, — з переходами темних, білих тонів, що надають похмурому малюнку примарної чарівності.
Татуювання «Смерть» повинно передавати похмуру атмосферу, тому в більшості випадків виконується у чорно-білих тонах.
Ескіз може бути різноманітним:
Тату з годинником означає, що кожному на землі відведено свій час для життя.
Похмура істота з косою зазвичай втілює злу удачу, постійний ризик. У поєднанні з гральними картами, кістками, означає якусь гру зі смертю, яку веде володар образу.
Тату Ангел смерті — нагадування, що життя будь-якої миті може обірватися. Образ має двояке значення: людина показує, що не боїться смерті або, навпаки, хоче сказати, що це єдине, що може її зупинити.
Наколка «Безсмертя» виглядає як череп, з очних ямок якого виповзають змії. Символами вічного життя також вважаються птах фенікс, метелик.
Найчастіше тату наколюють на руку чи спину. Деякі наважуються нанести похмурий образ на обличчя. Такий спосіб особливо популярний у реперів.
Вважається, що тату «Смерть» захищає її власника. Для посилення захисного ефекту її набивають на спину, передпліччя або ногу.
Місце розташування зображення залежить від форми, розміру ескізу.
При виборі місця нанесення необхідно враховувати такі фактори, як:
Явні натяки, де наприклад ворон сидить на надгробку, краще наколювати в місцях, де їх можна замаскувати (спина, ікра).
Зображення смерті наводить на жах. Але, в руках професійного майстра страшний малюнок перетворюється на чарівне, таємниче видовище.
Воїн, витатуйований на шкірі, уособлює відвагу та мужність. Таке зображення для прикраси тіла переважно вибирає сильна половина.
Значення тату «воїн»
Насамперед це свідчення безстрашності та сили того, чиє тіло прикрашає подібне зображення. У деяких випадках воно є своєрідним оберегом від ворогів.
Зображення вершника на коні символізує завоювання, піднятий меч – перемогу у бою.
Варіанти для ескізу тату «воїн»
Героєм ескізу може стати спартанець, самурай чи вікінг – вибір залишається за клієнтом. Який би персонаж не був присутній на ескізі, він зображується максимально реалістично, отже, зображення займає велику площу. Тому татуювання виконується у вигляді рукава або масштабного "полотна» на всю спину чи груди.
Найпопулярніші стилі – реалізм, black&gray. Колірна гама переважно чорно-біла, іноді зустрічаються кольорові елементи (краплі крові, колір шкіри або очей воїна, відтінок фону).
Разом із портретним зображенням присутні мотиви оберегів – руни, міфічні тварини, що втілюють сміливість і міць (вовк чи ведмідь).
Альтернативні варіанти для ескізу тату воїна: