Знайди свого майстра краси
Київ

Тату сокира / руна - 6 фото

#сокира #руна

6 фото


Тату для хлопців на передпліччі руна, фото -

Артем Котейкін

Кривий Ріг

Тату для дівчат на шиї руна, фото -

Влад Харвестер

Полтава

Тату для хлопців на руці блекворк, фото - Тату салон Альянс

Vip Альянс

Київ

Тату на нозі литці ворон, фото - Тату майстер Михайло Борисов

Михайло Борисов

Ірпінь

Тату для хлопців на нозі руна, фото -

Ирина Гаврильчук

Дніпро

Тату дівчина воїн слов'янський, фото - Тату майстер Илья Павленко

Илья Павленко

Житомир

 

Усі татуювання

Сокира в тату-арті вважається типовим чоловічим атрибутом. Саме сильна половина вибирає як прикрасу тіла зображення цієї холодної зброї.

Значення тату «сокира»

Загальне посилання зображення – маніфестація власної сили, відваги та навіть войовничості. Татуювання з двома схрещеними сокирами говорить про безстрашність та готовність боротися до останнього.

Зображення сокири Перуна – потужний чоловічий оберіг, що захищає від темних сил та ворогів.

Тату-сокира вдало виглядає як у монохромі, так і в різнокольоровій гамі. Для першого варіанту підійдуть такі стилі, як віпшейдинг, лайнворк та black&gray. Для кольорових татуювань частіше вибирають стиль олд скул, де агресивність ескізу підкреслюється червоним та вогненним відтінками.

Дуже часто в оформленні малюнка зустрічаються кельтські мотиви. Орнамент тут не тільки служить декором, а й перетворює зображення на талісман, який захищає від бід і приваблює успіх.

На яких ділянках тіла набивають тату-сокиру

Зображення бойової зброї частіше розміщують на передпліччях, спині, грудях та ребрах. Іноді його набивають на стегнах. В особливо поодиноких випадках зустрічаються сміливці, у яких мініатюрне тату з сокирою розміщено на обличчі - у зоні скронь та вилиць.

Руна на татуюванні діє як сильний оберіг. Існує безліч стародавніх символів, які працюють як чоловічі чи жіночі талісмани або просто служать декором для татуювань в етностилі.

Значення тату «руна»

Стародавній скандинавський лист імовірно з'явився в I столітті нашої ери і широко вживався до прийняття християнства. Спочатку використовували 24 руни (старший футарк), пізніше – 16 (молодший футарк). Вони служили не тільки для письма та складання календарів, а й у магічних цілях.

Існує теорія, що рунами користувалися і давні слов'яни. Їхнє накреслення та значення дещо відрізнялося від скандинавських.

Сьогодні руни використовуються у гаданні, а також служать оберегами. Так, серед слов'янських в якості амулетів використовуються символи «Берегиня» (жіночий амулет), «Світ» (захист), «Даждьбог» (достаток).

Значення деяких скандинавських рун:

  • Альгіз – захист;
  • Райдо – дорога (оберіг для мандрівників та бізнесменів);
  • Тейваз – воїн (чоловічий амулет);
  • Беркана – злагода та мир у сім'ї, жіноча плодючість.

Варіанти оформлення тату, де зображено руну

Стародавні скандинавські письмена набиваються як у вигляді окремих символів, так і в єдиній композиції із зображенням вовка, воїна, корабля тощо. Існують малюнки з поєднанням рун: компас (допомагає знайти вірний життєвий шлях), шолом жаху (оберіг древніх воїнів), валькнаут (три трикутники, що символізують єдність світу живих, мертвих та богів).

Магічні символи набиваються переважно в монохромі, а іноді в поєднанні чорного та червоного кольорів.

Ескіз для тату з рунами рекомендується складати у спеціаліста, який безпосередньо займається такими езотеричними практиками. Тоді малюнок на тілі стане справжнім талісманом.