#треш-полька #мультяшні
Треш – у перекладі з англійської «trash» означає «сміття». Цей стиль має відобразити привабливість найнепривабливіших речей.
Напрямок Треш-полька тату було винайдено Волко Мершки та Симоном Прафф, двома досвідченими татуювальниками у відомому клубі Buena Vista. Місцем утворення жанру стала західна Німеччина.
Спочатку для стилю були характерні реалістичні зображення, змішані з графікою, написами та іншими художніми прийомами, що належать до Trash. Напрямок у тату отримав назву Realistic Trash Polka. Через деякий час його автори скоротили до Trash Polka. Незважаючи на те, що стиль відносно молодий, він уже усталений і постійно розвивається, завдяки чому і став таким популярним серед любителів тату.
Жанр дуже впізнаваний, його неможливо сплутати з жодним іншим стилем, відомим у світі тату. Для нього характерні такі елементи:
Ескіз у стилі треш-польки більше схожий на колаж, у якому всі елементи не пов'язані між собою і скоріше безглузді.
Різновидом жанру виступає реалістичне татуювання треш. Тут уже простежується реалістичність зображень, портретів із кіно, фільмів жахів.
Для ескізів стилю треш-полька характерна відсутність світла, похмурість виступає їхньою основою. Незважаючи на майстерно виконану роботу та повне задоволення результатом власника тату, у оточуючих сюжети викликають неприємні емоції. Зображення у цьому жанрі шокують, пригнічують і навіть лякають. Такі ілюстрації завжди відрізняються важкою енергетикою, як і задумано авторами жанру.
Сюжети реалізм треш-польки абсурдистські. На тілі прихильника стилю можна побачити малюнок смерті, розкладання, вбивства. Головними персонажами татуювань можуть бути:
Всі предмети, нанесені на тіло, в техніці треш, справляють на оточуючих тривожне і гнітюче враження. Будь-які елементи, навіть ангели та квіти, є символами смерті, а не життя.
Багато тату мають зображення красивих дівчат поряд з черепами. Досконалим портретам створюють контраст хаотичні композиції, бризки крові, мазки кисті, абстрактні орнаменти.
Годинник – ще одне популярне зображення. Вони можуть бути механічними, сонячними, пісочними. Нерідко вони поєднуються з черепом, що є символом швидкоплинності життя та неминучості смерті.
Не менш популярні такі зображення:
Самурай – ще один популярний персонаж. Портрет японського воїна в обладунках символізує міць, силу волі та духу.
В ескізах використовуються переважно два кольори – чорний та червоний. Часто саме чорний стає основою малюнка, а червоний є додатковим кольором.
Треш-полька може поєднуватись і з іншими стилями. Найбільш вдалий симбіоз виходить із реалізмом. В результаті виходять справді жахливі картини.
Треш-татуювання можуть бути нанесені на будь-яку частину тіла, але традиційно їх розміщують на руках. Ескізи Trash Polka гармонійно виглядатимуть на передпліччі або зап'ясті.
Вражаюче виглядає тату-рукав, коли ескіз покриває всю руку від шиї чи плеча до зап'ястя. Малюнки можуть бути доповнені написами чорним кольором.
Великі малюнки найкраще розташувати на спині або збоку вздовж ребер. Розроблено багато ескізів, призначених для нанесення на груди. Красиво виглядають великі малюнки і на литках.
Наколки в стилі треш підходять виключно сильним особам, які звикли виділятися серед натовпу. Такі люди стануть носіями найсильніших образів, які мають потужну енергетику.
Мультяшні тату користуються великою популярністю і набивають їх не лише дівчата, а й чоловіки. Такі малюнки на тілі - показник гарного почуття гумору та легкості стосовно життя.
Зазвичай стиль мультфільму вибирають з наступних причин:
Серед вітчизняних героїв користуються популярністю Їжачок у тумані, Кіт Матроскін і Вовк з “Ну-погоди”.
Дуже популярні діснеївські герої, які можуть мати такі значення:
Багато хто набиває собі тату з героями з більш дорослих мультсеріалів, наприклад, із Сімпсонами.
Вибір персонажа залежить лише від особистих уподобань. Звичайно, кожен може вкласти в таке татуювання свій таємний зміст.
Мультяшні татуювання можуть бути як чорно-білими, так і кольоровими.
Дівчата зазвичай вибирають маленькі тату та наносять їх на зап'ястя чи передпліччя. Хлопці ж наносять на плече, шию, спину, ноги. Вибір місця багато в чому залежить від розміру малюнка і від того, чи ви хочете, щоб зображення було видно стороннім людям.