#гілка #дотворк
1 фото
Tattooerka Tattooerka
Дніпро
Татуювання у вигляді рослин мають великий попит. Вони показують непохитний зв'язок людини з природою. Тату гілки відноситься до цього напряму.
Гілка із зеленим листям символізує життя, віру в майбутнє. Бутони, що розпускаються на ній, характеризують людину як допитливу особистість, яка вміє нестандартно мислити.
Хвойна гілка популярна у людей із філософським мисленням. Гілка ялинки означає любов і справедливість.
Гілка з листям, яке росте, уособлює романтичну і мрійливу натуру, вічну юність і закоханість. Якщо на рослині є плоди, вони вказують на творчу та різнобічну особу володаря татуювання.
Якщо на малюнку присутній птах, то володар тату повністю визначився у житті. Якщо птах злітає, він уособлює вільну людину.
Осіння гілка з опалим листям або з листям різних відтінків показує, що людина дорожить спогадами про минуле, але при цьому починає новий етап у своєму житті. Якщо листя засохло, то власник тату втратив віру в майбутнє.
Тату оливкової гілки означає внутрішні протиріччя та прагнення знайти баланс між добром та злом.
Зміст зображення гілки однаковий. Різниця лише у вибраному дереві. Чоловіки обирають дуб, клен, лавр та тернину.
Тату лаврової гілки уособлює переможця, який досягає своїх цілей. Такий варіант вибирають чоловіки з активною життєвою позицією, лідери, які прагнуть успіху у всьому.
Тату дуба – синонім величності та мудрості.
Клен ідеально підійде чоловікам з нестандартним мисленням, високими амбіціями та принципами.
Тату у вигляді гілки терну символізує віру у вищі сили та самореалізацію через страждання, жертву, боротьбу за справедливість. Дівчата частіше віддають перевагу сакурі, горобині, бузку, лаванді, березі, вербі.
Тату гілки сакури означає початок чогось нового і прагнення змін і віри у сприятливе майбутнє.
Тату сакури, що скидає пелюстки, має зовсім інше значення - тлінність буття, розбиті надії та нездійснені мрії.
Гілка берези – це спокій, невинність та простота.
Іва характеризує свою володарку як меланхолійну особистість. Бузок позначає юність, мрійливість та віру в майбутнє.
Тату лаванди – символ чистоти, крихкості та жіночності.
Гілка калини - символ сімейного щастя. Його обирають жінки, самореалізація яких пов'язана з материнством.
Тату з гілкою чудово виглядатиме на тілі в будь-якому виконанні. Все залежить від Ваших бажань та переваг. Також важливим критерієм є розмір зображення та місце нанесення. Розглянемо найпопулярніші техніки нанесення гілки на тіло:
Зображення гілки можна нанести на будь-якій ділянці тіла. Якщо гілка об'ємна, її краще розташувати в плечовій зоні, на спині, ключиці, грудях, литках. Маленьке татуювання можна набити на зап'ястя чи шиї.
Якщо Ви хочете зобразити на своєму тілі гілку, пропонуємо підібрати потрібного тату-художника та студію на сайті Barb.ua. У нас – тільки найкращі майстри!
У перекладі з англійської, дотворк означає «точкова робота» («дот» - точка, «ворк» - робота). Суть техніки - нанесення зображення крапками через рівні відстані, щоб зображення виглядало цілісним.
Дотворк роблять найтоншими голками, при цьому точки ставляться рівно, щоб малюнок вийшов правильної геометричної форми. Ця техніка досить складна, вимагає від майстра гарної просторової уяви та математичного мислення.
Малі крапки наносяться фарбою в глибокі шари шкіри. Найменший незручний рух майстра може призвести до розтікання фарби та псування роботи. Тому навіть нескладні ескізи тату вимагають тривалого та ретельного виконання.
Основні риси стилю:
Улюбленими сюжетами дотворк-тату стали точкові зображення квітів, тварин та птахів, а також абстрактні орнаменти, релігійні та езотеричні символи (лотос, череп). Чоловіків приваблює варіант рукава з агресивною тематикою чи мандала на грудях чи спині. Жінки частіше віддають перевагу візерункам, квітковим мотивам, тваринам або портретам.
Оскільки для точкових тату потрібно багато місця, краще робити їх на видних місцях – передпліччях, ключиці, плечах, стегнах, спині. Акуратно виглядають на руці невеликі зображення птахів, риб, тварин. Дівчата частіше воліють робити тату на зап'ясті, грудях, під грудьми, гомілках.
Краще вибирати місця на тілі, які менше схильні до змін – лопатки, зап'ястя, шия. Вибір частини тіла залежить від особливостей малюнка та масштабності зображення.