- Маникюр тут — кайф. Девочки — супер. Работают быстро и аккуратно, ногти — просто космос. Всё блестит, форма чёткая, покрытие держится. Не салон,......
|
|
✔️ |
|
|
✔️ |
|
|
✔️ |
- Чудовий заклад із приємною атмосферою. Сподобалася дівчина адміністратор, приємна дівчина, завжди пропонуються різноманітні напої й солодощі. У салоні роблю манікюр, результат завжди на висоті.......
Украина, Винницкая, Винница, микрорайон Вишенка