|
|
✔️ |
- Гарне місце, чудовий сервіс. Особливо хочу відмітити персонал – привітний, ввічливий, намагається все вирішити, допомогти. Ми були задоволені тим сервісом, який отримали. Ну і......
|
|
✔️ |
- Потрапили сюди по рекомендації друзів і були задоволені. Дійсно класне місце, сервіс на рівні, тут можна відпочити душею і тілом. Персонал привітний, місцина дуже гарна,......