Найди мастера красоты и здоровья
Житомир

АКТИВ-МЕД (Житомир) Медицинский центр

Услуги и цены салона АКТИВ-МЕД (5)

Процедуры Длительность Цена
Классический массаж тела - от 50 грн
Массаж спины - 180 грн
Массаж стоп - от 50 грн
Лечебный массаж тела -
Детский массаж - от 100 грн

АКТИВ-МЕД

Ідея створення медичного центру «Актив-Мед» виникла у групи молодих лікарів після аналізу ситуації, в яку потрапляє населення сучасної України, стикаючись з викликами сьогодення. Адже загальновідомо, що захворювання хребта та суглобів, які пов’язані з гіподинамічним способом життя, досягають рівня світової пандемії. В той же час рівень медичних послуг, який надається нашим громадянам не відповідає вимогам та потребам пацієнта в умовах сучасного ритму життя. Поглиблює проблему наявність великої кількості «самопроголошених знахарів - цілителей», які, не маючи спеціалізованих знань, займаються лікуванням людей, найчастіше доводячи людей до прогресування хвороби, а інколи, і до інвалідності. Саме тому було прийнято рішення створити в Житомирі прогресивний лікувально-діагностичний заклад з використанням сучасних методик комплексного консервативного лікування ортопедичної патології хребта та суглобів. В основу назви медичного закладу покладено слово «АКТИВ», що відображає філософію лікувального та відновлювального процесу. За мету ми ставимо активний, не тривалий вплив на уражений орган для ліквідації патологічних процесів та стимулювання репаративних властивостей. В подальшому рекомендуємо активний спосіб життя, дотримання ортопедичного режиму, регулювання тривалості праці та відпочинку та гармонізацію психо–емоційної сфери. З матеріально - технічного забезпечення було обрано максимально широкий спектр моделей фізіотерапевтичного обладнання провідних вітчизняних та закордонних виробників, який надавав би принципово новий, експертний рівень лікування, гідно відповідаючий вимогам сьогодення.

З метою напрацювання оптимальної схеми лікування були проведені консультації з лікарями різних спеціальностей, що часто стикаються з пацієнтами цільової групи та врахований досвід іноземних колег. В результаті розроблений алгоритм процедур, який застосовується в медичному центрі «Актив-Мед» і дозволяє в стислий термін, застосовуючи максимальну кількість необхідних процедур, досягти позитивного результату, не відриваючи пацієнта від звичного ритму життя.

Спеціалісти центру «Актив-Мед», маючи великий досвід до початку роботи в нашій установі, удосконалювали свої навички на спеціалізованих українських та закордонних практичних курсах. Що дозволяє їм повноцінно використовувати всі свої знання, навички та технічні можливості нашої апаратури. Весь медичний персонал постійно підтримує фаховий рівень, відвідуючи всі можливі наукові та практичні конференції та має достатній досвід для лікування профільної патології будь-якої складності.

Основною метою створення і функціонування медичного центру «Актив-Мед» було і залишається надання високоякісної медичної допомоги експертного рівня. Яка б в повній мірі забезпечила швидке одужання хворих та профілактувала розвиток хвороб у здорових людей.

Читать всё

Адреса салона

1
Богунский район
  Житомир,
вул Перемоги, 73
   Показать график работы
Пн 08:00 – 20:00
Вт 08:00 – 20:00
Ср 08:00 – 20:00
Чт 08:00 – 20:00
Пт 08:00 – 20:00
Сб 09:00 – 14:00
Вс 09:00 – 14:00
Показать контакты салона
АКТИВ-МЕД Медицинский центр
на Barb уже 41 неделю 4 дня
933
Оставить отзыв

Всего процедур: 5

Связаться Заявок: 2 Звонков: 14

Вы владелец?


к управлению страницей

Нашли ошибку?