Знайди свого майстра краси
Житомир

АКТИВ-МЕД (Житомир) Медичний центр

Послуги і ціни салона АКТИВ-МЕД (5)

Процедури Тривалість Ціна
Класичний масаж тіла - від 50 грн
Масаж спини - 180 грн
Масаж стоп - від 50 грн
Лікувальний масаж тіла -
Дитячий масаж - від 100 грн

АКТИВ-МЕД

Ідея створення медичного центру «Актив-Мед» виникла у групи молодих лікарів після аналізу ситуації, в яку потрапляє населення сучасної України, стикаючись з викликами сьогодення. Адже загальновідомо, що захворювання хребта та суглобів, які пов’язані з гіподинамічним способом життя, досягають рівня світової пандемії. В той же час рівень медичних послуг, який надається нашим громадянам не відповідає вимогам та потребам пацієнта в умовах сучасного ритму життя. Поглиблює проблему наявність великої кількості «самопроголошених знахарів - цілителей», які, не маючи спеціалізованих знань, займаються лікуванням людей, найчастіше доводячи людей до прогресування хвороби, а інколи, і до інвалідності. Саме тому було прийнято рішення створити в Житомирі прогресивний лікувально-діагностичний заклад з використанням сучасних методик комплексного консервативного лікування ортопедичної патології хребта та суглобів. В основу назви медичного закладу покладено слово «АКТИВ», що відображає філософію лікувального та відновлювального процесу. За мету ми ставимо активний, не тривалий вплив на уражений орган для ліквідації патологічних процесів та стимулювання репаративних властивостей. В подальшому рекомендуємо активний спосіб життя, дотримання ортопедичного режиму, регулювання тривалості праці та відпочинку та гармонізацію психо–емоційної сфери. З матеріально - технічного забезпечення було обрано максимально широкий спектр моделей фізіотерапевтичного обладнання провідних вітчизняних та закордонних виробників, який надавав би принципово новий, експертний рівень лікування, гідно відповідаючий вимогам сьогодення.

З метою напрацювання оптимальної схеми лікування були проведені консультації з лікарями різних спеціальностей, що часто стикаються з пацієнтами цільової групи та врахований досвід іноземних колег. В результаті розроблений алгоритм процедур, який застосовується в медичному центрі «Актив-Мед» і дозволяє в стислий термін, застосовуючи максимальну кількість необхідних процедур, досягти позитивного результату, не відриваючи пацієнта від звичного ритму життя.

Спеціалісти центру «Актив-Мед», маючи великий досвід до початку роботи в нашій установі, удосконалювали свої навички на спеціалізованих українських та закордонних практичних курсах. Що дозволяє їм повноцінно використовувати всі свої знання, навички та технічні можливості нашої апаратури. Весь медичний персонал постійно підтримує фаховий рівень, відвідуючи всі можливі наукові та практичні конференції та має достатній досвід для лікування профільної патології будь-якої складності.

Основною метою створення і функціонування медичного центру «Актив-Мед» було і залишається надання високоякісної медичної допомоги експертного рівня. Яка б в повній мірі забезпечила швидке одужання хворих та профілактувала розвиток хвороб у здорових людей.

Читати все

Адреси салону

1
Богунський район
  Житомир,
вул Перемоги, 73
   Показати графік роботи
Пн 08:00 – 20:00
Вт 08:00 – 20:00
Ср 08:00 – 20:00
Чт 08:00 – 20:00
Пт 08:00 – 20:00
Сб 09:00 – 14:00
Вс 09:00 – 14:00
Показати контакти салону
АКТИВ-МЕД Медичний центр
на Barb вже 41 тиждень 5 днів
935
Залишити відгук

Всього процедур: 5

Зв'язатися Заявок: 2 Дзвінків: 14

Ви власник?


до управління сторінкою

Знайшли помилку?