Альгінатна маска наноситься для екстреного відновлення втомленої та зневодненої шкіри. Маска має широким спектр дії - зволожує, живить, відбілює та бореться з віковим старінням. Вона незмінно доповнює комплексні процедури – наприклад, чистку або масаж обличчя.
Два основних компоненти цього косметичного засобу – альгінат і діатоміт.
Альгінат – природний полімер, який добувають з бурих або червоних морських водоростей. Він є джерелом цінних мінералів, які ефективно впливають на шкіру. Альгінати мають протизапальну дію і володіють підтягуючим ефектом.
Діатоміт або діатомова земля – це пласти скам'янілих підводних водоростей, завдяки яким маска пластифікується. Завдяки йому шкіра збагачується киснем, усуваються сліди втоми та розгладжуються неглибокі зморшки.
Популярні компоненти альгінатних масок:
Альгінатні маски роблять як в домашніх умовах, так й в салонах краси.
Маска випускається у вигляді порошку, який змішують з водою для отримання однорідної гелевої консистенції. Потім її наносять спеціальним шпателем товстим рівномірним шаром на шкіру обличчя, шиї та зони декольте.
Через 15-20 хвилин склад висихає, утворивши щільну еластичну основу, яка нагадує тонку гуму. Маску знімають одним рухом руки у напрямку від підборіддя, а залишки видаляють ватним спонжем. Відразу після процедури шкіра виглядає пружною й молодшою.
Ефект від застосування альгінатної маски помітний вже після першої процедури, але для його повного закріплення потрібно виконати курс від 6 до 15 процедур з періодичністю 2-3 рази на тиждень.
Незважаючи на доступність цього косметичного засобу, в домашніх умовах їм користуватися незручно. Чому?
У салоні процедура стає по-справжньому комфортною та дозволяє максимально розслабитися, не турбуючись про те, як ви будете видаляти маску.
Так проходить процедура у косметолога Ірини Шмакової (Київ)
Процедура корисна для підлітків і тих, хто має перші ознаки старіння шкіри.
Показання до застосування альгінатної маски:
Склад масок є безпечним і лише в одиничних випадках викликає алергічні реакції. Тому варто провести пробу перед проведенням процедури.
Крім алергії існує ряд обмежень, коли маски робити заборонено:
Власницям сухої збезводненої шкіри відмінно підійде альгінатна маска з колагеном, алое або гіалуроновою кислотою. Алое вирівнює тон обличчя, справляється з пігментацією, відновлює гідробаланс. Колаген і гіалуронова кислота інтенсивно зволожують шкіру, надають їй пружність та гладкість.
Для жирного типу шкіри рекомендується альгінатна маска з деревним вугіллям або блакитною глиною. Вугілля очищає шкіру та нормалізує роботу сальних залоз. Також він бореться із запаленнями та надає антисептичну дію. Блакитна глина прекрасно лікує вугровий висип і підтягує овал обличчя.
Є й універсальні альгінатні маски, в складі яких присутня перлова пудра. Вони підходять для будь-якого типу шкіри. Перлова пудра знімає набряклість обличчя, розгладжує дрібні зморшки та надає шкірі здорове сяйво й свіжість.
<< Біозавивка вій — формуємо гарний вигин і додатковий об'єм вій | Екранування волосся — лікувальна процедура для зміцнення структури локонів >>