Знайди свого майстра краси

Гальванічна чистка обличчя: принцип дії та особливості

Зміст

  1. Що таке гальванотерапія?
  2. Принцип дії та ефект
  3. Гальванічна дезинкрустація: фото «до та після»
  4. Показання до гальванотерапії
  5. Протипоказання
  6. Підготовка до процедури
  7. Етапи проведення
  8. Що не можна робити після дезинкрустації
  9. Кількість та періодичність процедур
  10. Можливі наслідки
  11. Дезинкрустація: сумісність з іншими процедурами
  12. Скільки коштує гальванотерапія
  13. Відгуки про дезинкрустацію
  14. Висновки

 

Що таке гальванічна чистка обличчя?

Гальванічна чистка обличчя (дезинкрустація) – терапевтичний метод догляду за обличчям за допомогою електричного струму, який дозволяє очистити шкіру від надлишкового жиру та забруднень, а також врівноважити ліпідний баланс.

Ефект гальванотерапії не поступається за результатами мануальній (механічній) чистці, а процедура не є дискомфортною, оскільки для очищення пор використовується струм малої сили.

Принцип дії та ефект

Принцип дії гальванотерапії заснований на взаємодії луги з жирними кислотами. В якості основної активної речовини використовуються гідрокарбонатні, салицилатні та інші розчини натрію. Робочий препарат використовується у формі лосьйону або гелю для дезинкрустації; також це може бути ензимна пудра, яка лагідно відлущує відмерлі клітини епідермісу. Деякі виробники додатково збагачують розчин для дезинкрустації рослинними екстрактами, камфорою, азуленом, олігоелементами.

Для гальванічної чистки використовується апарат, який генерує електричний струм силою 0,6-1,5 мА. Шкіру оброблюють електродом з неґативною полярністю, який пропитаний розчином або обгорнутий змоченою бавовняною серветкою. Гальванічний струм сприяє проникненню іонів лугу всередину дерми, де вони взаємодіють з жирними кислотами, що накопичилися в залозах, та утворюють мильну субстанцію, яка легко видаляється з пор та поверхні шкіряного покриву.

Відновлення кислотно-лужного балансу шкіри відбувається за допомогою зміни полярності електроду.

Гальваніка дозволяє видалити з епідермісу ороговілі клітини, глибоко очистити пори, наситити шкіру киснем, встановити її пружність, відрегулювати діяльність сальних залоз, розгладити неглибокі зморшки, прискорити процес регенерації шкіри, покращити колір та контури обличчя.

 

Гальванічна дезинкрустація: фото «до та після»

Для того щоб ви могли побачити на власні очі та дати оцінку тому, наскільки є ефективною дезинкрустація шкіри обличчя та шиї, Barb.ua пропонує добірку фотографій до та після процедур, які проведені в салонах.

 

 

Показання до гальванотерапії

Гальванічна чистка обличчя показана при:

  • жирній та комбінованій шкірі;
  • наявності комедонів, запалених прищах, акне та постакне;
  • пігментних плямах;
  • хроностарінні шкіри;
  • неглибоких зморшках.

 

Протипоказання

Дезинкрустація обличчя заборонена, якщо у вас є:

  • онкологія;
  • гострі запальні процеси на шкірі;
  • загострені хронічні хвороби;
  • захворювання судин, у тому числі судинні «зірочки»;
  • порушення роботи серцевого м'яза або наявність кардіостимулятору;
  • менструальний період;
  • зубні та інші імпланти;
  • непереносимість електричного струму.

 

Підготовка до процедури

Дезинкрустація шкіри обличчя та шиї не вимагає підготовчого періоду. На попередній консультації спеціаліст огляне шкіру для виявлення ознак дерматозів та різних пошкоджень, а також з’ясує, які у вас існують хвороби. Опитування та огляд необхідні для того, щоб ви та ваш косметолог були впевнені у відсутності протипоказань.

Етапи проведення

Гальванізація включає низку етапів, покрокове виконання яких гарантує стовідсотковий результат:

1. Підготовка розчину для дезинкрустації;

2. Очищення верхнього шару шкіри очищуючими засобами;

3. Перевірка апарату та налаштування полярності;

4. Просочування електроду розчином (маскою для дезинкрустації);

5. Обробка шкіри електродом по напрямках масажних ліній;

6. Видалення мильної субстанції, що утворюється в ході процедури;

7. Зміна полярності електроду та повторна обробка обличчя;

8. Видалення залишків розчину з поверхні шкіри;

9. Нанесення відновлювальної маски;

10. Легкий масаж із нанесенням зволожуючого крему.

На цьому відео демонструється покрокове виконання типової процедури дезинкрустації в салонних умовах.

 

Що не можна робити після дезинкрустації

Косметологи не рекомендують впродовж 12 годин після процедури використовувати декоративну косметику.

Протягом трьох днів після чистки не можна користуватися очищуючими засобами, засмагати на пляжі або в солярії, відвідувати басейн, баню, сауну.

Слід зменшити обсяг споживання шоколаду та виробів з борошна, жирної, копченої і гострої їжі.

 

Кількість та періодичність процедур

Гальванічна чистка обличчя включає 3-10 сеансів, які проводяться раз на два дні або щоденно в залежності від забруднення шкіри. Для досягнення стійкого результату косметологи рекомендують повторювати курс з періодичністю раз на два тижні.

З метою профілактики акне та стабілізації ліпідного балансу жирної шкіри рекомендовані підтримуючі курси – раз на 1,5-3 місяці (для нормального типу – раз на 2-6 місяців).

Важливо пам’ятати, що в косметології гальванотерапію слід проводити в холодну пору року, коли ультрафіолет менш інтенсивно діє на шкіру.

Можливі наслідки

Гальванічна чистка не викликає дискомфорту та болі під час процедури. Але, якщо порушено поетапну послідовність процесу, можливі небажані ускладнення: почервоніння шкіри та алергічні реакції, дерматози, набряклість, сухість, лущення, свербіж, підвищена активність сальних залоз, відчуття металевого присмаку в роті.

Погана переносимість електричного струму може спровокувати головний біль та відчуття слабкості.

 

Дезинкрустація: сумісність з іншими процедурами

Як відзначають косметологи, дезинкрустація комбінується з іншими процедурами. Зокрема, вона посилює ефект механічної чистки пор, а у поєднанні з вакуумним методом очищення дозволяє видалити забруднення з найглибших пор без травмування клітин.

Поєднання гальваніки та механічного або лазерного пілінгу забезпечує не лише глибоке очищення, але й швидку регенерацію тканин.

Гальванізацію можна поєднувати і з ультразвуковим пілінгом, при якому у клітинах створюється ефект вібрації, який сприяє виштовхуванню забруднень з пор.

 

Скільки коштує гальванотерапія

Вартість одного сеансу гальванотерапії в салонах краси та естетичних центрах Києва встановлена в межах 60-350 грн. та вище. На думку Barb.ua, такий діапазон зумовлено рівнем закладу, станом використовуваної апаратури, якістю матеріалів та препаратів, а також комбінуванням з іншими процедурами.

В салоні краси за один сеанс візьмуть близько 60 грн. Вартість однієї процедури у сертифікованих медичних центрах Києва складає від 100 грн. і вище. Комплекс косметологічних послуг, який включає дві та більше комбіновані процедури, коштуватиме як мінімум 250-330 гривень.

 

Відгуки про дезинкрустацію

Ганна, 22 роки:

Мій тип шкіри – жирний, з розширеними порами та схильністю до запалень. У Т-зоні обличчя спостерігається підвищене виділення шкірного жиру, велика кількість чорних цяток, акне та закоркованих пір.

Обличчя потребувало глибокої очистки, звуження пор, зменшення запалень, відновлення ліпідного балансу.

Рекомендації косметолога: гальванічна чистка обличчя – два курси по 7 процедур з періодичністю в 14 днів.

Результат першого курсу: чисті пори, відсутність чорних цяток на носі та підборідді, зменшення кількості запалених прищів. Акне, що залишилися, менш помітні.

Ефект від двох курсів: шкіра є чистою, рівною та матовою. Пори практично непомітні, повністю зникли запалені акне та прищі, обличчя порозовішало.

Євгенія, 30 років:

З моменту досягнення 30-річчя у мене потьмянів колір обличчя, виникли сліди постакне, розширені пори поглибшали, а шкіра стала нагадувати губку, особливо в Т-зоні. Після двох процедур я помітила, що шкіра обличчя стала рівненькою та світлішою, пори звузилися, трохи розсмокталися плями після акне, на крилах носу залишилося трохи комедонів.

Наталя, 25 років:

Від природи маю жирну пористу шкіру, яка часто створювала мені неприємності у вигляді запалених прищів, закоркованих пір, надлишкового жиру. Звичайні способи очищення давали короткотривалий результат, тому за порадою косметолога я вирішила спробувати гальванічну чистку. В результаті всього за 3 процедури моє обличчя непогано очистилося від надлишкового жиру, зник неприємний блиск, пори звузилися, а колір обличчя буквально «ожив».

 

Висновки

Отже, гальванічна чистка обличчя – це ефективне очищення шкіри від поверхневих та глибоких забруднень, яке характеризується безпечним використанням електричної апаратури, препаратами м’якої дії та мінімальним ризиком виникнення побічних ефектів.

Це означає, що вона може використовуватися в якості альтернативи таким радикальним методам чистки, як хімічний пілінг чи лазерне шліфування (або якщо у вас є протипоказання до цих процедур). Окрім цього, дезинкрустація є бюджетною косметологічною послугою у порівнянні з іншими апаратними методами очищення шкіри.

Головне – процедуру має проводити професійний косметолог. Тільки у такому випадку ви отримаєте ефективний та тривалий результат!


Оцініть статтю:
(Голосів: 1. Рейтинг: 5 з 5)

<< Газорідинний пілінг – апаратна альтернатива «ін’єкціям краси»   |   Мікродермабразія – апаратний пілінг обличчя з миттєвим результатом >>

Последние публикации

3 коментарів
Ирина
Сама не делала такую чистку, но в планах, знакомая делала и говорит, что процедура не очень приятная, зато результат отличный, кожа очистилась, выравнялся тон. Цена конечно кусается.
22.02.2018 в 10:15:32 Відповісти
Элис
Ваши страхи безосновательны, это совсем неопасно, током точно не ударит, так как применяется электрический ток низкой мощности.
06.08.2017 в 13:27:54 Відповісти
Леся
А это не опасно? Вдруг оборудование в салоне неисправное или мастер недостаточно опытный, не рискует ли клиент получить ожог на лице от действия электрического тока? Я тока с детства боюсь, с того самого момента как в 2 года засунула шпильку для волос в розетку.
05.08.2017 в 13:27:22 Відповісти