Знайди свого майстра краси

Як зняти нарощені вії вдома

Зміст

1. Коли потрібно знімати нарощені вії

2. Чим зняти вії самостійно

3. Особливості зняття нарощених вій у домашніх умовах

4. Запобіжні заходи - чого не можна робити

5. Як проходить і скільки коштує зняття нарощених вій у салоні

6. Як відновити вії після нарощування

Погляд стає більш виразним та загадковим, якщо наростити вії. Але настає день, коли від штучних волосків необхідно позбутися. Щоб зробити це акуратно та ефективно, необов'язково відвідувати салон краси. Інформація про техніки, засоби для нарощування дозволяє провести процедуру в домашніх умовах без негативних наслідків.

Коли потрібно знімати нарощені вії

Вії оновлюються кожні 3 місяці. Разом із ними випадають і нарощені волокна. Коли пучкових або прикріплених окремо волосків залишається менше 40%, вони виглядають неохайно, завдають незручностей.

Інші показання до зняття накладних вій:

  • алергічні реакції після відвідування лешмейкера — почервоніння очей, свербіж, набряк повік;
  • хімічний опік рогівки клеєм при відкритті очей під час процедури;
  • майбутня блефаропластика, татуаж повік.

Одна з найпоширеніших причин — незадовільний результат нарощування.

Чим зняти вії самостійно

Накладні вії легко видалити самостійно, якщо попередньо уточнити у майстра, на який клей вони кріпилися, підготувати необхідні матеріали, інструменти.

Для зняття нарощених волосків будинку знадобиться:

  • склад, що розчиняє клей;
  • ватні диски, палички;
  • пензлик;
  • пінцет;
  • олія, відвари лікарських рослин.

Перед нанесенням засобу для зняття вій також знімають контактні лінзи, декоративну косметику, вмиваються.

Олія

Самостійно видалити накладні вії, що порідшали, можна підручними засобами. На кухні завжди знайдеться оливкова, кукурудзяна або соняшникова олія. Але щоб отримати подвійний ефект - виконати процедуру і зміцнити свої вії, краще використовувати реп'яхову, рицинову або персикову.

Алгоритм видалення нарощених вій маслом:

  • половинки ватних дисків змочують у підігрітій олії, накладають на нижні повіки;
  • двічі з перервою 5 хвилин натуральний рослинний засіб наносять ватною паличкою на лінію зростання вій;
  • заплющують очі і в такому становищі залишаються протягом півгодини і довше;
  • пінцетом видаляють волоски, що відклеїлися.

Якщо за один раз до кінця закінчити процедуру не вийшло, її повторюють за добу. Через те, що олія небезпечна і може стати причиною подразнення кон'юнктиви ока, слід уникати її потрапляння на слизову оболонку.

Цей спосіб малоефективний, так як олія не містить компонентів, що розчиняють клей. Він найбільше підходить для вій, приклеєних пучком, а не класичним способом.

Крем

Інший бюджетний спосіб видалення, аналогічний процедурі з олією - зняття штучних ворсинок із застосуванням крему.

Без шкоди для своїх вій використовують безпечний дитячий крем, що не викликає роздратування, або будь-який інший гіпоалергенний на жирній основі. Ввазелін з щільною текстурою лешмейкери використовувати не рекомендують, так як він ускладнює видалення накладних вій, важко змивається.

На процедуру витрачається кілька годин, іноді зняття займає весь вечір. Засіб наносять ватним тампоном біля коріння. Через 15-20 хвилину волоски, що відстали від клею, видаляють пінцетом або щіточкою для туші. З першого разу зняти накладні вії не вийде, доведеться змащувати лінію росту, знімати залишки кілька разів.

Розпарювання

Парову баню для вій роблять так само як і парову інгаляцію при застуді. Схиляються над ємністю із гарячою водою, для більшої ефективності покривають голову рушником.

Процедуру виконують до остигання води, зникнення пари. Якщо штучні волоски після розпарювання не відходять від клею, прикореневу зону покривають натуральним маслом, через 10 хвилин повторюють спробу.

Ремувер

Ремувер — неагресивний професійний засіб з натуральними маслами і м'яко розчинником для зняття нарощених вій. Видалення накладних волосків ремувером проходить делікатно, без травмування своїх вій, шкіри повік. Особливості застосування залежить від форми складу.

Ремувер у вигляді гелю підходить для корекції окремих приклеєних вій і зняття всіх відразу. Має короткий час експозиції — від трьох до п'яти хвилин.

Щільна кремова текстура витрачається економічно, не розпливається, не потрапляє у вічі. З нею комфортно працювати самостійно в домашніх умовах та новачкам у салонах. Засіб у формі крему на віях тримають на 2 хвилини довше.

Техніка використання ремуверу:

  • на нижні повіки накладають патчі, що оберігають ніжну шкіру;
  • гелеподібний або кремовий склад ватною паличкою наносять на зону зростання, де накладні вії з'єднуються зі своїми;
  • витримують час, вказаний в інструкції з використання ремуверу;
  • пучки або окремі штучні волоски прибирають разом із розчинником пінцетом;
  • повторюють процедуру, якщо не вдалося за один раз зняти всі накладні вії.

Залишки ремуверу необхідно змити, щоб вони не потрапили у вічі. Якщо за зняттям піде нарощування, частинки розчинника, що залишилися, скоротять термін носіння нових вій через погану якість зчіпки. Ремувер видаляють міцелярною водою або вмиваються з милом.

Для домашнього використання виробники випускають окрему лінійку Enigma Home Care.

Дебондер

Найчастіше в салонах, рідше вдома, швидко і без проблем проводять процедуру з дебондером для зняття вій. Цей засіб агресивніший, ніж ремувер, містить у складі ацетон.

Рідка форма розчинника зумовлює виключно точкове застосування. Для зняття всього війного ряду воно не годиться, оскільки може потрапити у вічі, викликати хімічний опік.

Працювати з дебондером слід обережно, професійно. Склад несе загрозу не тільки очам, а й своїм віям, які при неакуратному поводженні із засобом стають сухими, ламкими.

Головна перевага дебондера — швидкість роботи. Достатньо після нанесення почекати 2-3 хвилини, щоб клей розчинився.

За відсутності навичок у видаленні накладних матеріалів та впевненості у своїх силах краще придбати кремовий ремувер для домашнього використання, незважаючи на те, що засіб коштує більше.

Якщо зважилися працювати з дебондером, у магазині професійних косметичних засобів при виборі орієнтуються запахом. Чим менш він різкий, тим нижчий вміст ацетону.

Крім того, вивчають складові рідини. Віддають перевагу флакону, на етикетці якого першими надруковані назви натуральних нешкідливих компонентів.

При покупці ремуверу чи дебондера перевіряють дату виготовлення, термін придатності. Адже прострочений товар набагато небезпечніший для здоров'я.

Альбуцид

Антибіотик для лікування інфекцій слизової очей використовується у медицині, а також входить у перелік витратних матеріалів лешмейкеров. Дія протимікробного засобу ґрунтується на здатності розчиняти клей для кріплення накладних вій.

Агресивний, але ефективний альбуцид використовують у салонах та вдома. Засіб застосовують аналогічно ремуверу, але процедура має особливості. Після першого змащування прикореневої зони наступні 2 шари створюють з інтервалом 5 хвилин. Нарощені волоски починають видаляти через 30-40 хвилин після останнього нанесення.

Використання альбуциду викликає легке поколювання. Якщо виникне сильне печіння, необхідно зупинитися, промити очі проточною водою.

Особливості зняття нарощених вій у домашніх умовах

Вдома знімають вії за відсутності запису до майстра, нестачі часу або з метою економії. При самостійному видаленні слід врахувати, що корекція потрібна кожні 2-3 тижні. Вії, як і інше волосся на тілі постійно зростають, оновлюються. У міру зростання точка кріплення штучного волокна зміщується дедалі більше нагору. Настає момент, коли нарощені вії починають плутатися, завдавати інших незручностей.

Якщо не напрацьовані навички та спритність, вперше зняти вії самій буде складно. Потрібна допомога подруги, тому що діяти доведеться майже наосліп.

Незалежно від виду складу, перед процедурою роблять алергопробу. Кілька крапель засобу наносять на зап'ястя або згин ліктя. Через півгодини спостерігають за шкірою. Якщо епідерміс почервонів, покрився плямами чи висипом, розчинник замінюють іншим. За відсутності реакції приступають до видалення вій.

Процедуру намагаються проводити правильно, за умов, наближених до салонних. Майстри радять виконувати зняття в положенні сидячи, а не стоячи, для зниження ризику попадання в очі засобу для розчинення клею.

Матеріали для виконання процедури слід вибирати якісні, щоб видалення пройшло ефективно, не довелося довго перебувати у незручному положенні або звертатися до офтальмолога.

Якщо діяти швидко, не дотримуватись рекомендацій і не витримувати часу експозиції, зростає можливість пошкодити власні вії, на відновлення яких піде багато часу.

У кабінетах лешмейкери дотримуються гігієнічних норм. Майстер обробляє руки, поверхні антисептиком, використовує стерильні щіточки, пінцети. Вдома цими вимогами часто нехтують. Внаслідок безграмотних дій неважко занести інфекцію, отримати запалення та довго лікуватися.

Запобіжні заходи - чого не можна робити

Щоб заощадити час, дівчата намагаються швидко видалити нарощені вії, застосовуючи неприпустимі методи:
  • використовують струмінь води чи неперевірені косметичні засоби;
  • вищипують вії пінцетом без підготовки;
  • підколупують волоски біля основи голкою;
  • розтирають гелем, пінкою для вмивання або засобом для зняття макіяжу.

Помилки при проведенні процедури призводять до травмування рогівки, шкіри повік, пошкодження та порідження своїх вій. Підвищується можливість роздратування від втирання миючих засобів. Після механічного пошкодження епідермісу розвивається запалення.

Неакуратне нанесення засобу для зняття вій часто закінчується хімічним опіком кон'юнктиви ока. Щоб уникнути неприємностей, використовують лише відомі працюючі способи або відвідують майстрів.

Якщо при нарощених віях сталося загострення алергії, розвинулася бактеріальна або вірусна інфекція очей, зі зняттям краще почекати. Агресивна процедура може лише погіршити ситуацію, посиливши симптоматику. Видалити накладні волоски безпечніше після закінчення лікування.

Як проходить і скільки коштує зняття нарощених вій у салоні

У салоні краси накладні вії знімають швидко, безболісно, ​​безпечно для здоров'я та в комфортних умовах. Майстри використовують ефективні професійні засоби. Не менш важливим є дотримання санітарно-гігієнічних норм.

Порядок проведення процедури зі зняття накладних вій у студії краси лешмейкером:

  • перед початком роботи майстер обробляє руки антисептиком, одягає одноразові латексні рукавички;
  • очищує робочу зону від забруднення;
  • на нижні повіки накладає ізолюючі патчі;
  • ватну паличку, щіточку змочує ремувером, дебондером або альбуцидом, акуратно проводить по нижньому краю вій, намагаючись не торкатися повіки;
  • залежно від виду, консистенції засобу час експозиції – від трьох до семи хвилин;
  • після розчинення клею лешмейкер акуратно видаляє накладні вії, стежачи за тим, щоб окремі волоски розчинник не потрапили на слизову очі.
  • ватною паличкою, змоченою міцелярною водою, обробляє ділянки між власними віями, видаляючи залишки клейового складу;
  • заключний етап включає промивання очей водою, нанесення відновлюючої олії.

Майстри попереджають, що після видалення волосків краще утриматися від використання декоративної косметики перші 2-3 дні, а від повторного нарощування — не менше двох тижнів. Повіки після стресової процедури повинні заспокоїтись, а власні вії — відновитися.

Зняття вій у салоні краси у Києві в середньому коштує 150 грн., у Харкові, Львові, Одесі, Херсоні та інших містах — 100 грн. Ціна безпосередньо залежить від майстерності лешмейкера, матеріалів, що використовуються, рівня салону. Якщо після видалення вій клієнт бажає нарощувати нові, майстер зазвичай знімає попередні безкоштовно.

Як відновити вії після нарощування

Власні вії після зняття накладних потребують додаткового харчування, зміцнення. Основний засіб відновлення волосків — вітаміни, які надходять в організм з їжею або використовуються зовнішньо.

Відновлюють структуру, стимулюють зростання вій спеціальні сироватки, натуральні олії. Після нарощування ефективно використовувати вичавки з кісточок винограду, оливи, насіння льону, персика, мигдалю. Вони обволікають кожну волосину, захищають від зовнішнього негативного впливу, зволожують, живлять.

Поради лешмейкерів по догляду за віями після б'юті-процедури:

  1. Через день наносити пензликом рицинову олію, тримати на віях 1 годину. Бажано процедури робити увечері після зняття макіяжу. Курс лікування — 1 місяць.
  2. Змащуваим пошкоджені вії вмістом капсул Аевіта (вітаміни A, E).
  3. Кожні три дні робити маски з рицинової, реп'яхової олії, взятих у рівних пропорціях і двох крапель персикового екстракту.
  4. Включіть у раціон томати, моркву, яйця, печінку, вершкове масло, сметану, сир, свіжі фрукти. Приймайте спеціальні БАДи, вітамінно-мінеральні комплекси.
  5. Використовувати стимулятор для вій та брів Alerana. Засіб живить волосяні фолікули, відновлює природну пігментацію, структуру з урахуванням ритму росту.
  6. Використовувати косметичні засоби для догляду за шкірою навколо очей. Креми, сироватки стимулюють місцеве кровопостачання, тим самим прискорюючи ріст волосків.

Прихильникам народних рецептів для зростання густих вій можна порекомендувати робити компреси з відвару кропиви, шавлії, ромашки, квіток календули або наносити на лінію росту вій сік алое. Ефективність цих коштів не доведено. З іншого боку, можуть стимулювати розвиток алергічної реакції.

Відновлення вій після нарощування прискориться, якщо збалансовано харчуватися, пити достатньо рідини, уникати стресових ситуацій.

Щоб зняти накладні волоски без шкоди для своїх, не варто користуватися неефективними та небезпечними для здоров'я способами. Тільки акуратність, скрупульозність, застосування якісних матеріалів при виконанні процедури та подальший догляд призведуть до потрібного результату.


Оцініть статтю:
(Голосів: 3. Рейтинг: 4 з 5)

<< Як правильно робити шугаринг у домашніх умовах - інструкція   |   Як доглядати за нарощеними віями - докладна інструкція >>

Популярні питання

Не рекомендується робити це самостійно без досвіду та знань. Найкраще звернутися до професіонала, щоб уникнути пошкодження своїх природних вій або неправильного зняття нарощених вій.
Не слід знімати вії за допомогою ножиць або пінцету, оскільки це може призвести до травми вій та неправильного видалення клею.
Якщо клей ще не повністю зафіксувався, можна спробувати зняти вії за допомогою олії, жирного молочка або крему.

Останні публікації

0 коментарів