Це є апаратна процедура, що застосовується для лікування та омолодження шкіри. В косметології її використовують для догляду за шкірою обличчя, шиї, декольте, рук та спини.
Зміст
Карбоновий лазерний пілінг – процедура лагідного відлущування та глибокого очищення шкіри, яка поєднує в собі якості лазерного шліфування та фотоомолодження. Завдяки широкому спектру рекомендацій вона не має вікових обмежень.
Для посилення терапевтичного ефекту косметолог наносить на шкіру спеціальну маску на основі наночастинок диоксиду вуглецю (карбону). Її компоненти проникають глибоко в шари шкіри завдяки дії короткоімпульсного лазерного променя. Це сприяє знищенню ороговілих клітин епідермісу. Посилюються й процеси регенерації: в тканинах активно синтезуються колаген та еластин, оновлюються клітини. Все це дає омолоджувальний ефект, ідентичний уколам для обличчя.
Наномаска чинить й антисептичну дію, знищуючи бактерії, які провокують появу акне.
Карбоновий пілінг для обличчя – всесезонна процедура: її можна проводити навіть влітку.
Показання до процедури можна розподілити за наступними категоріями:
Чи можна проводити карбоновий пілінг для сухої шкіри?
Цей тип шкіри не підходить для додаткової гідратації епідермісу. Більш того, після його проведення зона обробки потребує додаткового зволоження. Але це не означає, що карбоновий пілінг заборонений для сухої шкіри. В цьому випадку після процедур лише посилюється ризик лущення, яке скоро минає.
Як і більшість інших апаратних процедур, карбоновий пілінг заборонений при вагітності та у період лактації. Із обмежень медичного характеру виділяють наступні:
Відкладіть відвідання косметолога в менструальний період та проконсультуйтеся щодо доцільності проведення пілінгу при розацеа (так званих розових вуграх).
Важливо: за 2 тижні до початку курсу процедур необхідно збільшити кількість денної норми води. Це допоможе зберегти гідробаланс дерми.
Сеанс починається з демакіяжу шкіри: косметолог очищує її від декоративної косметики та забруднень. Далі після протирання тоніком на обличчя наноситься маска з вуглецю, яка починає діяти після контакту із лазерним променем.
Для проведення карбонового пілінгу косметолог працює з неодимовим лазером – апаратом, який безпечний навіть для смаглявої шкіри. Під час сеансу очі клієнта захищені спеціальними окулярами.
На фінальному етапі косметолог видаляє залишки маски зі шкіри та наносить захисний крем.
Про процедуру детально розповість наступне відео.
Процедура безболісна і тому не потребує додаткової анестезії.
Максимум, що відчуває клієнт під час обробки шкіри, - невеличке приємне тепло. Комфортність – один з факторів популярності карбонового пілінгу.
В середньому сеанс займає у клієнта 25-30 хвилин. В багатьох клініках він виконується у комплексі з іншими косметологічними процедурами – чисткою обличчя, поверхневим пілінгом, альгінатною маскою.
Чи поєднуються карбоновий пілінг та ботокс?
Ці процедури вдало доповнюють одна іншу та закріплюють омолоджувальний ефект. Єдина умова: в першу чергу слід ввести ботокс, а через 3 тижні приступати до апаратного відлущування шкіри.
Ще одна перевага карбонового пілінгу – мінімальний термін реабілітації. Після сеансу можливе невеличке почервоніння та відчуття печіння шкіри – це є нормальні симптоми, які скоро пройдуть.
Для вдалого результату слід дотримуватися наступних рекомендацій:
Колаж із фотографій, зроблених до та після процедури, доводить: карбоновий пілінг можна проводити перед виходом на люди. Шкіра після апаратного втручання виглядає доглянутою та свіжою.
Як часто робити та скільки необхідно процедур?
Завдяки прискореному встановленню шкірних покровів процедуру можна проводити раз на тиждень. Для оптимального результату рекомендується пройти курс з 3-5 сеансів.
Попри те, що карбоновий пілінг позитивно зарекомендував себе в якості безпечної процедури, можливі наступні побічні ефекти:
Всі ці ускладнення є тимчасовими. Щоб прискорити реабілітацію шкіри, користуйтеся зволожувальними косметичними засобами, а також уникайте попадання обличчя під прямі сонячні промені. Дотримання другої вимоги допоможе уникнути неестетичної пігментації.
Карбоновий пілінг має свої плюси та мінуси. Переваги – безболісність, прискорений реабілітаційний період, мінімальний ризик побічних ефектів. Мінуси у цього апаратного методу практично відсутні: це необхідність проведення повного курсу та сильний підсушуючий вплив.
Якщо ви очікуєте від процедури більш вираженого ліфтинг-ефекту та інтенсивного лущення, слід замислитися про лазерний пілінг чи шліфування. Але ці сеанси переносяться з меншим комфортом, вимагають реабілітації в домашніх умовах та великих фінансових витрат.
<< ТСА пілінг - нехірургічне шліфування шкіри | Лазерний пілінг - кардинальне оновлення шкіри >>