Знайди свого майстра краси

Лазерний пілінг - кардинальне оновлення шкіри

Лазерний пілінг обличчя - апаратна процедура глибокого шліфування шкіри, яка застосовується в рамках антивікових косметологічних програм, для видалення рубців постакне та шрамів різного походження.

Зміст

  1. Лазерний пілінг - що це таке? Принцип дії та різновиди
  2. Кому потрібна ця процедура
  3. Протипоказання та обмеження
  4. Хід процедури
  5. Догляд після лазерного пілінгу та період реабілітації
  6. Можливі ускладнення та як їх уникнути
  7. Альтернативи лазерному пілінгу
  8. Висновок

Що це таке? Принцип дії та різновиди

Лазерний пілінг - це процедура інтенсивного відлущування та глибокого шліфування шкіри. З цією метою фахівець використовує спеціальний апарат, що генерує лазерний промінь, який здійснює на шкіру регенераційний та бактерицидний вплив. У косметології процедура використовується для боротьби із віковими змінами, лікування дерматологічних захворювань та усунення естетичних дефектів.

Очікуваний ефект від лазерного пілінгу для обличчя:

  • видаляються рубці та шрами;
  • відновлюється природна пружність й гладкість шкіри;
  • вирішується проблема із висипаннями акне, нормалізується діяльність сальних залоз;
  • вікові зморшки та складки зникають або стають майже непомітними;
  • вирішується проблема гіперпігментації, а шкіра після відновлення стає світлішою;
  • овал обличчя набуває чітких контурів.

Як лазер впливає на шкіру

На попередній консультації косметолог з'ясовує, які саме ділянки обличчя слід обробити та якої інтенсивності має бути апаратний вплив. Тому довжина променю та тривалість його контакту зі шкірою встановлюються індивідуально.

Лазер «спалює» старі клітини епідермісу, сприяючи розгладженню шкірного рельєфу. У той же час світловий вплив стимулює активні регенераційні процеси: відновлюється виробництво волокон колагену та еластину. Реагуючи на лазерну дермабразію, шкіра виробляє нові клітини. Результат - помітне омолодження та тимчасове зупинення процесів старіння протягом найближчих 5 років.

Додаткова перевага лазерного променя - антисептична дія на шкіру. Він допомагає швидше позбутися від прищів і запобігти їх появі в майбутньому. У порівнянні з ефектом лазерний пілінг ідентичний фракційному шліфуванню обличчя.

Види лазерного пілінгу

Залежно від апаратури та методу впливу на шкіру в апаратній косметології застосовуються такі види процедури:

  • Гарячий лазерний пілінг. Він рекомендується клієнтам зрілого віку, які бажають не просто відлущити шкіру, але й запустити процеси її природного омолодження. Внаслідок прогріву глибоких шарів дерми процедура забезпечує пролонгований ефект: протягом декількох місяців після завершення курсу в тканинах триває інтенсивна регенерація клітин.
  • Холодний лазерний пілінг. Це більш щадна процедура, спрямована суто на вирівнювання шкірного рельєфу.
  • Фракційний пілінг. Лазерний промінь впливає лише на проблемні ділянки шкіри. Відповідно процес відновлення тканин проходить швидше.
  • Карбоновий пілінг. Така процедура часто зустрічається в косметологічних закладах. Для посилення бактерицидного та регенераційного впливу лазера в процесі використовується маска на основі діоксиду вуглецю.
  • Ербієвий пілінг. За характером впливу його відносять до «холодних» методів. Він впливає лише на верхній шар епідермісу, м'яко видаляючи старі клітини. Завдяки комфортності умов використовується для пілінгу таких чутливих ділянок, як шкіра навколо очей.
  • Карбоксідний пілінг. Ця процедура проводиться рідше через високу вартість послуги. Принцип її дії схожий з гарячим лазерним пілінгом: довжина проникаючого променю сприяє прогріванню глибоких шарів дерми.

Кому потрібна ця процедура

Її рекомендують для проведення вже з 25-річного віку. Якщо ваша мета - позбутися від пігментних плям, неестетичного рубця або шраму, не чекайте появи перших ознак старіння шкіри. Сеанси лазерного відлущування позбавлять від веснянок і неестетичних слідів, що залишилися після лікування прищів. В цьому аспекті процедура сприяє також видаленню судинних утворень та родимок.

Лазерний пілінг корисний власникам проблемної шкіри. Він допомагає позбутися від вугрового висипання, звузити пори та розв’язати проблему підвищеної активності сальних залоз.

Показання для клієнтів зрілого віку: зморшки та глибокі складки, птоз (в'ялість шкіри з обвисанням тканин), втрата чіткості контурів овалу.

 

Скільки процедур знадобиться для досягнення бажаного ефекту?

В середньому курс лазерного пілінгу складається з 5-8 процедур, які проводяться з інтервалом в 4-6 тижнів. Необхідна кількість сеансів визначає косметолог.

Як ми бачимо, процедура універсальна за своїм призначенням і віковими критеріями. Наскільки вона може бути ефективною, продемонструють фото, зроблені до і після сеансів лазерного пілінгу.

Протипоказання та обмеження

Один з недоліків лазерного пілінгу - велика кількість протипоказань, серед яких виділено такі:

  • період вагітності та лактації;
  • інфекційні, онкологічні та запальні захворювання, а також загострення хронічних хвороб;
  • наявність запальних процесів, саден і подряпин на шкірі, герпес;
  • дерматологічні захворювання - псоріаз, дерматит, екзема;
  • цукровий діабет;
  • епілепсія;
  • порушення серцевої діяльності та наявність кардіостимулятора;
  • наявність таких новоутворень, як невуси й папіломи;
  • схильність до утворення келоїдних рубців;
  • наявність татуювань на обличчі або контурної пластики.

Відкладіть на час цю апаратну процедуру, якщо ви недавно завершили курс хімічного пілінгу, приймаєте оральні контрацептиви та препарати-ретиноїди.

Процедуру можна проводити в період підвищеної сонячної активності - влітку і з середини весни, а також на початку осені.

Хід процедури

Лазерний пілінг - одна з тих процедур, які проводяться виключно в салоні краси або косметологічній клініці. Її проведенню передує консультація у фахівця. Для виявлення протипоказань перед сеансом проводяться аналізи крові, а також заповнюється тест-анкета про стан здоров'я клієнта.

Щоб процедура пройшла без ускладнень, рекомендується відмовитися на попередньому етапі від куріння та вживання алкоголю. Також під тимчасову заборону потрапляє вживання аспірину.

Перед тим, як почати сеанс лазерного пілінгу, фахівець нанесе на очищену шкіру крем-анестетик. Для досягнення максимального знеболювального ефекту він покриє обличчя поліетиленовою плівкою, залишивши отвори для носа і рота.

Далі настає черга безпосереднього апаратного впливу. Спеціаліст прикладає насадку до проблемних зон, і в кожній точці дотику контакт триває лічені секунди. Інтенсивність впливу променю регулюється індивідуально.

На фінальному етапі косметолог наносить на шкіру крем відновлювальної дії. Всього процедура триває від 30 хвилин до 1,5 години.

Пілінг лазером - це боляче чи ні?

Незважаючи на попередню анестезію, під час процедури почуття дискомфорту неминуче. Відчуття приблизно такі ж, як при лазерному видаленню волосся. Клієнти можуть жалітися на печіння, проте під впливом знеболювального крему сеанс переноситься набагато краще.

Обладнання для процедури

Косметологи використовують такі види лазерів для пілінгу:

  • ербієвий - використовується для «холодної» обробки шкіри. Щадний вплив зводить до мінімуму ризик неприємних наслідків після процедури;
  • неодимовий - використовується для карбонового лазерного пілінгу та підходить клієнтам зі смаглявою шкірою;
  • СО2 (вуглекислотний), який особливо ефективний для видалення рубців і розтяжок. Апарат інтенсивно прогріває глибокі шари шкіри, тому така процедура вимагає особливої обережності в проведенні.

Догляд після лазерного пілінгу та період реабілітації

Приготуйтеся до того, що обличчя після сеансу почервоніє, причому новий відтінок шкіри буде темніти протягом наступних днів. В якості додаткового побічного ефекту з'явиться й набряклість. Все це свідчить про те, що лазерний вплив запрацював: включилися процеси активної регенерації шкіри.

Для проведення такої процедури рекомендується взяти відпустку на тиждень або хоча б відвідати косметолога в п'ятницю ввечері. Процес регенерації та відновлення шкіри проходить в середньому за 7 днів. У першу добу після почервоніння та набряклості починається лущення епідермісу: на обличчі утворюється коричнева скоринка, яку ні в якому разі не можна зривати. У цей період обличчя виглядає вкрай неестетично, а користуватися тональними засобами неможливо. Однак результат винагородить ваші очікування: шкіра після завершення етапу реабілітації стане гладкою, свіжою, еластичною, набуде рівномірного здорового кольору.

Ваші завдання на період відновлення шкіри:

  • регулярно протирати її антисептиком;
  • щодня наносити на обличчя крем для відновлення шкіри, який вам призначить косметолог. Робіть це обережно, щоб не зірвати скоринки;
  • не користуватися декоративною косметикою;
  • відмовитися від відвідування сауни, лазні, а також занять спортом;
  • берегти обличчя від вуличного пилу та сонячних променів. У перші тижні та протягом наступних місяців для захисту від ультрафіолетових випромінювань необхідно використовувати сонцезахисний крем з індексом SPF 40-50.

Можливі ускладнення та як їх уникнути

Крім перерахованих вище ознак відновлення шкіри, в деяких випадках можуть з'являтися інші небажані наслідки:

  • опіки та рубцювання тканин;
  • поява гнійників;
  • поширення папілом;
  • загострення деяких дерматологічних захворювань;
  • поява точкових крововиливів;
  • порушення пігментації шкіри після завершення періоду відновлення.

Причина цього - ігнорування протипоказань або недотримання рекомендацій фахівця. Але іноді побічні ефекти можуть бути спровоковані недбалістю косметолога, який проводив процедуру. Тому до питання «Де зробити лазерний пілінг?» слід підійти з особливою серйозністю.

Альтернативи лазерному пілінгу

Цю апаратну процедуру можна замінити відлущуванням за допомогою хімічних засобів. Такий курс процедур набагато вигідніший з фінансової точки зору. Що ж краще - лазерний пілінг або хімічний? Перша процедура забезпечує більш виражений омолоджувальний ефект, який зберігається надовго. Хімічний пілінг не виступає засобом від вікових зморшок, хоча й розгладжує шкірний рельєф.

Володарям надчутливої шкіри та алергікам можна порекомендувати механічне шліфування - мікродермабразію. Її перевага - мінімальний реабілітаційний період і миттєвий результат. Хоча мікродермабразія й зарекомендувала себе як непогана процедура для усунення слідів постакне, ефект від результату не зрівняється з лазерним методом.

 

Чим відрізняється лазерний пілінг від лазерного шліфування?

Поширена помилка - вважати, що шліфування лазером і лазерний пілінг є однією і тією ж процедурою. Насправді результати їх впливу на шкіру відрізняються. Після лазерного пілінгу помітно й розгладження шкірного рельєфу, й ліфтинг-ефект. Його головна перевага - комплексна лікувальна та омолоджувальна дія. Тому в питанні «що краще - пілінг чи лазерне шліфування» вибір залишається за першою процедурою.

Висновок

Лазерний пілінг - якраз та процедура, про яку говорять: «Краса вимагає жертв». Для радикального оновлення шкіри доведеться пожертвувати й фінансовими засобами, й часом, виділеним на реабілітаційний період. Але за умови звернення до компетентного фахівця отриманий результат винагородить ваше терпіння. А хорошого майстра в своєму місті ви можете знайти у нас на сайті в наступних містах: Київ, Одеса, Харків, Дніпро.


Оцініть статтю:
(Голосів: 7. Рейтинг: 3,6 з 5)

<< Карбоновий пілінг – апаратний догляд за шкірою з миттєвим результатом   |   Мікротоки – апаратна стимуляція процесів омолодження >>

Последние публикации

5 коментарів
Ирина
В наше время лазерный пилинг отыгрывает большое значение в мире косметологии. Спасибо автору за качественную и понятную статью, все доступно и по сути описано. Сама делала ранее пилинг, считаю его неотъемлемой частью женской красоты.
17.07.2018 в 09:17:57 Відповісти
Татьяна
Очень полезная статья. Полностью согласна с тем, что лазерный пилинг - необходимая процедура в косметологии. И главное - эффективна. В этом я убедилась сама. Не смотря на неприятный реабилитационный период, лазерный пилинг помог избавиться от пигментных пятен, сделал кожу более гладкой и сияющей.
21.02.2018 в 16:12:44 Відповісти
Андрей
Я бы наверное подумал что это фотошоп, если бы у меня не было знакомых, а вернее знакомой, которая использовал Лазерный пилинг. Реабилитационный период немного затянулся, но она сама признаётся, что это потому что она пренебрегла некоторыми правилами. Результаты работы конечно впечатляют
17.01.2018 в 15:10:19 Відповісти
vesna2014
Химический пилинг просто отшелушивает и выравнивает кожу. Но у него нет омолаживающего эффекта, как у лазерного. Он переносится намного легче и анастезии никакой не требует. Более поверхностная, более легкая процедура, которая имеет меньший эффект и легче переносится. Лазерный затрагивает намного более глубокие слои кожи. Как то так.
16.11.2017 в 13:27:30 Відповісти
ya.murka888
Интересно, а принципиальная разница между лазерным и химическим пилингом есть? Химический тоже дорого стоит, но, все же не на столько.
10.11.2017 в 13:27:18 Відповісти