Знайди свого майстра краси

Ламінування брів: види, переваги та призначення процедури

Зміст

  1. Рекомендації та протипоказання до ламінування брів
  2. Переваги ламінування брів
  3. Як проходить процедура ламінування брів
  4. Види процедури
  5. Догляд за бровами після процедури

Для тих, кого стомлює постійна укладання брів, розроблена унікальна процедура - ламінування. Вона дозволяє підкоригувати та зафіксувати їх форму. Також ламінування зміцнює волоски та перешкоджає їх випаданню. Так досягається бажана густота брів.

Процедура ламінування прискорює ріст волосків, адже їх фолікули отримують необхідні поживні речовини. На додаток до процедури ламінування можна провести фарбування брів, щоб зробити їх більш виразними. Склад для довготривалого укладання посилить стійкість фарби. Зазвичай майстри використовують для процедури продукцію марок Dolly Lashes, Kodi Professional і Thuya.

Рекомендації та протипоказання до ламінування брів

Процедура потрібна людям з рідкими та слабкими бровами.

Інші рекомендації:

  • корекція асиметрії брів;
  • неслухняні й неправильно зростаючі волоски;
  • брови від природи дуже світлі.

Протипоказання до процедури – очні захворювання, вагітність та годування грудьми. Вона також не рекомендується при алергії на препарати, що використовуються бровистом.

Процедуру рекомендується відкласти, якщо на шкірі в області брів є незагоєні ранки, подряпини та опіки.

Ламінування брів від майстра Єлизавети Сальнікової (Запоріжжя)

Переваги ламінування брів

За допомогою цієї косметологічної процедури можна відновити зростання брів. Ламінування роблять для маскування зовнішніх дефектів – «просвітів», неправильного росту волосків. Процедура підходить в тому випадку, якщо попередній майстер перещипав брови, зіпсувавши їх форму, та тепер їх потрібно відновити.

Процедура економить час, дозволяючи провести одночасно корекцію, фарбування й довготривалу укладку. Ефект тримається в середньому 1 місяць.

Як проходить процедура ламінування брів

Підготовку до сеансу потрібно почати за кілька тижнів. Між нанесенням татуажу та процедурою ламінування повинно пройти не менше 1 місяця. Також рекомендується відмовитися від сонячних ванн і прийому ліків.

Процедура триває 1-1,5 години.

Етапи ламінування:

  1. Бровіст очищає брови від макіяжу та пилу, а далі знежирює шкіру.
  2. На брови наноситься спеціальний пом'якшувальний засіб, за допомогою якого волоски стають слухнянішими в укладанні. Суміш наноситься у вигляді аплікації та накривається плівкою.
  3. Майстер видаляє пом'якшувальну маску, наносить препарат для фіксації волосків і надає бровам потрібну форму. Його залишки видаляються сухим спонжем, а на брови наноситься арганова олія.
  4. За необхідності проводиться фарбування. В такому випадку процес завершується нанесенням ще одного фіксуючого складу на основі кератину.
Ламінування брів від майстра Ані Бобровникової (Київ)

Види процедури

Ламінування брів буває 3 основних видів – лікувальне, фарбувальне та моделююче. Розглянемо кожен вид докладніше.

Лікувальне ламінування

Процедура дозволить підживити волоски вітамінами та мікроелементами. Для лікування брів використовують препарати з фітоекстрактами, поживними маслами та протеїнами шовку. Процедура стимулює ріст волосків і дозволяє відновити пошкоджені брови.

Моделююче ламінування

Мета процедури – надати бровам потрібну форму та зафіксувати волоски в потрібному положенні. Особливо вона корисна для володарів жорстких і неслухняних брів, які потрібно постійно зачісувати.

Фарбувальне ламінування

Це найпопулярніший вид процедури. Після фарбувального ламінування брови виглядатимуть ідеально 4-7 тижнів. Такий варіант рекомендований світловолосим дівчатам, які хочуть виглядати яскравіше.

Ламінування брів від майстра Наталі Курілех (Київ)

Догляд за бровами після процедури

Дотримання рекомендацій бровиста допоможе закріпити ефект ламінування.

Не можна мити та скрабувати брови протягом 2 діб після процедури. Відвідувати басейн, солярій або сауну можна лише через тиждень після ламінування. Прийом деяких ліків (зокрема антибіотиків) в цей період також не рекомендований.

Дбайливо розчісуйте брови щіточкою та наносьте на них живильне масло – наприклад, касторове або реп'яхове. Так ви активуєте зростання нових волосків та посилите ефект ламінування.


Оцініть статтю:
(Голосів: 5. Рейтинг: 4 з 5)

<< Стрижка вусів   |   Пересадка волосся та її види >>

Популярні запитання та відповіді

Ідеальний час між процедурами ламінування брів становить приблизно 6-8 тижнів. Але частота може змінюватись в залежності від типу ваших брів і рекомендацій фахівця.
Якщо ламінування брів не вдалося, не намагайтеся виправити ситуацію самостійно, щоб не погіршити проблему. Зверніться до досвідченого фахівця, який зможе допомогти виправити помилки та повернути бровам природний вигляд.
Не рекомендується самостійно проводити ламінування брів. Це процедура, яка потребує досвіду та спеціальних навичок. Найкраще звернутися до професійного майстра, щоб отримати якісний результат та уникнути можливих проблем.

Последние публикации

0 коментарів