Знайди свого майстра краси
Київ

Лазерне видалення татуювань — безболісний і нетравматичний метод позбавлення від татуювань

Дата оновлення: 24-07-2020

Зміст

 1. Принцип дії лазера
 2. Як же проводиться ця процедура?
 3. Чи важко видаляти тату?
 4. Чи є побічні ефекти?
 5. Вартість лазерного видалення тату
 6. Протипоказання до лазерного видалення
 7. Переваги лазерного видалення татуювань

Раніше, щоб вивести татуювання, використовували хворобливі хірургічні методи, випалювання або рідкий азот, що призводило до утворення рубців і шрамів, які залишалися на все життя.

Сьогодні салони Києва і інших міст України пропонують безболісний і нетравматичний метод позбавлення від татуювань - лазерне видалення.

Принцип дії лазера

Завдяки новітньому обладнанню татуювання зникають, не залишаючи шрамів. Їх видаляють апаратами, які генерують короткі імпульси зеленого або червоного кольору. Спалах триває одну мільярдну секунди.

При проведенні процедури поглинається світлова енергія лазера, а пігмент розпадається на дрібні частинки, які згодом розсмоктуються. Після кожної процедури татуювання починає тьмяніти.

Через кілька тижнів після проведення процедури татуювання вицвітає та втрачає яскравість. Повторний сеанс можна робити по закінченню одного місяця. Після кожної такої процедури зберігається накопичувальний ефект. Завдяки цьому пігмент поступово зникає, а процес виведення не переривається.

Як же проводиться ця процедура?

Лазерне видалення татуювань відбувається в кілька етапів.

Спочатку майстер оглядає місце, де буде проводитися процедура, оцінює площу роботи й визначає фототип шкіри.

Другий етап – це вплив лазером. За необхідності перед процедурою оброблювану ділянку голять. Клієнту видають окуляри для захисту очей від яскравих лазерних спалахів.

Третій та завершальний етап – нанесення крему для загоєння та подальші рекомендації майстра.

Кількість проведених процедур залежить від кольору пігменту та глибини залягання барвника.

Після проведення процедури необхідний правильний догляд за місцем обробки лазером. На деякий час після сеансів лазерного видалення потрібно відмовитися від відвідування басейнів, лазні, сауни, солярію. Якщо на цьому місці з'явилися скоринки, необхідно обробляти шкіру сонцезахисним кремом.

Видалення тату лазером в центрі ASA Laser Cosmetic (Київ)

Чи важко видаляти тату?

Швидше та найлегше видаляються татуювання з темно-фіолетовим або чорним пігментом. Більша кількість процедур знадобиться для виведення татуювань із зеленими, бірюзовими й різнокольоровими пігментами.

Ефективність виведення татуювань залежить від наступних факторів:

 • Пігмент, за допомогою якого робили татуювання. Сучасні пігменти краще піддаються виведенню.
 • Глибина, на яку вводився пігмент. Лазер впливає тільки на верхній шар пігменту. Після того, як цей шар буде видалений, лазерний промінь зможе впливати на наступні. Чим глибше вводився татуювальний пігмент, тим більше потрібно провести процедур.
 • Колір, який був використаний для татуювання. Чим темніше колір пігменту, тим швидше та легше він буде виводитися. І навпаки, чим світліше, тим більше процедур необхідно провести. За допомогою лазера дуже складно видаляти рожеві, тілесні, блакитні відтінки.
 • Колір шкіри клієнта також впливає на ефективність видалення татуювання. Якщо шкіра смаглява або засмагла, то вона буде поглинати більше енергії лазера – відповідно це буде травматично та менш ефективно.
До та після лазерного видалення тату в косметологічному центрі LazerA (Київ)

Чи є побічні ефекти?

Негативних наслідків після лазерного видалення тату практично не буває. Відразу після процедури в зоні обробки може з'явитися припухлість та почервоніння. Через кілька годин ці прояви проходять самі по собі.

Дуже рідко проявляється алергічна реакція на лазер. Така побічна дія проявляється у людей, які страждають алергією на сонячні промені. Після процедури шкіра червоніє, з'являються набряки. Лікується така алергія прийманням антигістамінних препаратів.

Перед процедурою необхідно пройти попередню консультацію та попередити фахівця про алергію.

Вартість лазерного видалення тату

Ціна залежить від площі впливу лазера та типу апарату, який використовується для процедур. У салонах краси Києва приблизна вартість лазерного видалення татуювання починається від 300 гривень.

Протипоказання до лазерного видалення

Існують такі заборони до даної процедури:

 • захворювання шкірних покривів (інфекційні та неінфекційні);
 • індивідуальна чутливість до ультрафіолетового випромінювання – фотосенсибілізація;
 • свіжа засмага, якій менше двох тижнів;
 • новоутворення – злоякісні та доброякісні;
 • вагітність та грудне вигодовування;
 • епілепсія;
 • цукровий діабет;
 • келоїдні рубці;
 • гострі інфекційні захворювання.

Процедуру не проводять клієнтам, які не досягли свого повноліття.

Переваги лазерного видалення татуювань

Апаратний метод став найбільш затребуваним при виведенні старих тату. Ось його переваги:

 • Лазерне видалення татуювань – безболісний метод, для якого не використовується місцевий наркоз. Під час проведення клієнт відчує лише поколювання в місці впливу апарату.
 • Безпека. Раніше використовували хірургічні методи видалення татуювань, які залишали на шкірі шрами, рубці. Також виникали ускладнення інфекційного характеру. При застосуванні лазера такі ускладнення виключені.
 • Швидке відновлення. Після лазерного видалення шкіра заживає швидше в порівнянні з хірургічними методами. Період відновлення – не більше одного тижня.
 • Швидкість проведення процедури – процедура триває 5-30 хвилин.

Видалення татуювань за допомогою лазера – найсучасніший та ефективний спосіб, який не завдає шкоди здоров'ю. Сучасні апарати допоможуть позбутися обридлих малюнків на шкірі, не залишаючи на ній шрамів.


Оцініть статтю:
(Голосів: 1. Рейтинг: 5 з 5)

<< Масаж голови — процедура для зняття втоми і поліпшення росту волосся   |   Ліпосакція підборіддя і шиї — ефективний метод прибрати жирові відкладення >>

Последние публикации

Ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою «Політикою використання файлів cookie».