Через згубний вплив внутрішніх або зовнішніх факторів волосся може втратити свою колишню красу або навіть випадати. Розберемо причини цієї проблеми та дізнаємося, як зберегти шевелюру здоровою.
Багато жінок вважають, що головна причина ламкості волосся – часте використання прасок і плойок. Але це далеко не єдиний фактор, що сприяє пошкодженню волосся.
Щоб дізнатися причину проблеми, необхідно пройти трихоскопію - комп'ютерну діагностику в салоні краси. Корисною буде також консультація дерматолога та трихолога, які вивчать стан шкіри голови.
Зверніть увагу на зовнішні фактори – зміни клімату або погіршення стан екології. Підвищена концентрація пилу й газів в повітрі згубно впливає на стан волосся. Негативний вплив робить й жорстка хлорована вода, якою ми миємо голову.
Окрім того, жінки погіршують ситуацію регулярними завивками і фарбуванням. Особливо травмуються локони в результаті частої сушки феном. В результаті волосся стає тьмяним, ламким і слабким.
Ще один фактор – проблеми зі здоров'ям. Стреси, нестача вітамінів або гормональні порушення не кращим чином впливають на стан волосся.
Спеціальне обладнання дозволяє точно визначити стан волосся і шкіри. У салонах і косметологічних центрах проводиться обстеження мікрокамерою, яка транслює зображення на монітор комп'ютера. Спеціаліст бачить в збільшеному вигляді структуру кожного волоса та стан шкіри голови. Це дозволяє діагностувати дерматологічні захворювання.
Спеціаліст аналізує симптоми, про які повідомляє клієнт. Наприклад, грибок на шкірі голови провокує лупу. А себорея спричиняє посилену жирність волосся.
Апарат для комп'ютерної діагностики збільшує зображення в 200 разів, тому з його допомогою нескладно визначити стан шкіри голови та волосся. Так можна впізнати перші ознаки й тип алопеції. Камера показує також щільність та пористість волосся.
Існує 3 основні програми лікування волосся: кератинове випрямлення, колагенове оновлення та відновлення слизом равлика. Розглянемо докладніше дані методики лікування.
Оптимальне рішення для тих, хто скаржиться на посічене та пошкоджене волосся. Його відновлюють кератиновим складом. Препарат містить також амінокислоти, живильні масла та протеїни. Склад рівномірно розподіляються по всій довжині пасом, відновлюючи пошкоджену структуру кожного волоска.
Препарат "запечатується" термовпливом - на фінальному етапі кожне пасмо вирівнюють праскою. Завдяки цьому досягається також випрямляючий ефект. Волосся стає сяючим, еластичним і гладеньким, як шовк.
Кератинове вирівнювання волосся від майстра Юлії Кагарлицької (Київ)
Дана програма включає в себе відразу два ефекти – лікування плюс випрямлення. До складу препарату входять колаген, кератин, а також провітамін В5 і масло кіноа. Завдяки комплексному впливу цих речовин волосся зволожується, відновлюється на внутрішньоклітинному рівні, а також набуває еластичності.
Процедура рекомендована також при сухості шкіри голови й ламкості волосся.
Прекрасний спосіб дбайливо відновити локони. Равликову слиз можна використовувати в якості стимулятора росту волосся, а також для усунення проблеми посічених кінчиків.
Препарати зі слизом равлика забезпечують волоссю надійний захист від ультрафіолетових променів. В результаті волосся стане шовковистим на дотик та придбає здоровий блиск.
Точну вартість послуги визначають відповідно до довжини волосся та обраної програми лікування.
Наприклад, при 1-й довжині за лікування препаратом зі слизом равлика потрібно заплатити 700 гривень. Для 2 довжини вартість буде трохи вище – 850 грн. За лікування волосся 3 та 4 довжини потрібно заплатити 1000 і 1200 гривень відповідно.
Лікування волосся ботоксом коштує від 400 грн (у приватних майстрів) і від 600 грн (в салонах краси).
Лікування волосся ботоксом в салоні «Егоїст&ка» (Київ)
Кератинове лікування коштує від 550-800 грн.
До комп'ютерної діагностики обмежень немає.
Що ж стосується лікувальних процедур, то необхідно проконсультуватися з фахівцем перед їх проведенням. Основні протипоказання – алергія на компоненти складу, наявність ран або опіків на шкірі.
Деякі лікувальні препарати не дозволені вагітним і годуючим жінкам.
Майстри використовують професійні засоби, багаті протеїнами, ефірними маслами, амінокислотами. Такі препарати не призначені для домашнього застосування: потрібен досвід і вміння правильно ними користуватися.
Завдяки професійному лікуванню волосся можна:
<< Пересадка волосся та її види | Кавітація — усунення жирових відкладень за допомогою звукових хвиль >>