Знайди свого майстра краси

Пілінг тіла - догляд за шкірою та приємний SPA-ритуал

Лілія Герд

Масажист, дієтолог

Дата оновлення: 01-07-2024

Зміст

  1. Порядок проведення процедури
  2. Види пілінгів
  3. Ціна послуги
  4. Протипоказання

Ця процедура призначена для тонізації шкіри, зняття стресу, корекції фігури. Пілінг дозволяє боротися з целюлітом, забезпечує інтенсивне зволоження шкіри. Крім того, він сприяє виведенню з організму токсинів і стабілізує кровообіг в тканинах.

У складі засобу, який застосовується для процедури, містяться корисні мікроелементи, що підсилюють мікроциркуляцію лімфи. Тому пілінг проводять для посилення ефекту обгортання. Ця процедура дозволяє домогтися більш рівної та красивої засмаги.

Популярні компоненти для пілінгу – сіль, мелені кавові зерна, мед. Також використовуються спеціальні косметичні засоби.

Порядок проведення процедури

Пілінг наносять на попередньо зволожену та очищену шкіру легкими, погладжуючими рухами. Для посилення масажного ефекту використовують спеціальну рукавичку або щітку з натуральною щетиною.

Середня тривалість процедури – 15-20 хвилин. Після залишки пілінгу змиваються під душем.

Кількість проведених сеансів залежить від стану шкіри. Якщо вона суха, рекомендується виконувати процедури з інтервалом раз в 2 тижні, а в інших випадках оптимальний варіант – 1 раз в тиждень.

Види пілінгів

Мінеральні пілінги

До складу таких засобів входить морський пісок, паста з водоростей, екстракти альпійських трав та ароматичні олії.

У мінеральних пілінгах присутні й корисні мікроелементи (магній, кальцій, залізо, сірка), необхідні для повноцінної життєдіяльності організму. Такий склад дозволяє ефективно відлущити ороговілі частинки епідермісу. Мінеральні пілінги створюють відбілюючий, тонізуючий, детоксикуючий ефект.

Медово-сольові пілінги

Така процедура може як проводитися окремо, так і використовуватися для підготовки до антицелюлітних програм.

До складу використовуваного пілінгу входить мед, екстракти лікувальних трав, ефірні масла та морська вода. Таке поєднання забезпечує прекрасний детокс-ефект. З організму виводяться шлаки й токсини, шкіра виглядає здоровою та зволоженою.

Медово-сольовий пілінг підвищує пружність шкірного покриву, сприяє збереженню молодості. Його рекомендується проводити безпосередньо після відвідування сауни. Середня тривалість процедури становить 20 хвилин.

Пілінг з вулканічним брудом

У складі косметичного засобу міститься безліч мінеральних речовин і корисних мікроелементів (магній, цинк, кобальт, фосфор, залізо). Компоненти пілінгу позитивно впливають на шкіру.

У пілінгу також містяться ефірні олії лікарських трав. Під час процедури шкіра очищається від забруднень, нормалізується кровообіг. Завдяки пілінгу з вулканічним брудом тіло виглядає підтягнутим.

Пілінг морським піском

Така процедура призначена для обробки огрубілої шкіри. Пом'якшувальний ефект пілінгу підсилюють інші компоненти - трав'яні екстракти, ефірні олії та морська вода.

Підготовлений склад наносять на очищену та зволожену шкіру. Середня тривалість процедури – 20 хвилин.

Увага! Такий вид пілінгу не рекомендується робити перед сеансами сонячних ванн. В іншому випадку є висока ймовірність отримання опіку.

Пілінг, що містить морський пісок, покращує структуру шкіри. Засіб надає їй гладкість та шовковистість.

Сольовий пілінг

Це засіб підсилює ефект обгортань для корекції фігури. Він покращує внутрішньоклітинний обмін речовин, сприяючи насиченню шкіри киснем.

До складу сольових пілінгів входять також водорості, екстракти тропічних фруктів і лікарських трав, а також ефірні олії.

При проведенні процедури поліпшується кровообіг, відбувається глибоке очищення пір шкіри. Її рекомендується проводити перед масажем тіла.

Пілінг чорним милом

Такий вид пілінгу проводять в сауні або в масажному кабінеті в рамках спа-догляду.

У чорному милі міститься більше 100 вітамінів і корисних мікроелементів. Засіб відмінно зволожує та очищає шкіру, має виражену антисептичну дію.

Рослинні пілінги

Для скрабування використовуються пасти з подрібнених трав і кісточок фруктів. Цей вид пілінгу робить шкіру ніжною та бархатистою, має відлущуючу дію.

Ціна послуги

Вартість процедури залежить від різновиду пілінгу. Ціни в спа-салонах коливаються від 100 до 800 гривень. В середньому косметологи запитують за сеанс пілінгу тіла 250 грн.

Протипоказання

У цих випадках процедури доведеться відмовитися:

  • пошкодження шкіри – садна, опіки, ранки;
  • вірусні інфекційні захворювання;
  • келоїдні рубці;
  • онкологічні захворювання.

Від проведення процедури варто утриматися при наявності на тілі папілом і родимок.


Оцініть статтю:
(Голосів: 1. Рейтинг: 5 з 5)

<< Як проводиться полірування нігтів   |   Все про процедуру фарбування вій >>

Останні публікації

0 коментарів