Радіохвильовий ліфтинг - апаратна процедура, розроблена в США в кінці ХХ століття. Вивчивши вплив радіочастотного струму на організм, косметологи виявили, що його можна використовувати і в омолоджуючих цілях. Після технічного апгрейда ця апаратна технологія стала широко використовуватися в цілях безопераційної підтяжки шкіри, боротьби з віковими зморшками і навіть в рамках програм корекції фігури.
Згадка слова «струм» напевно лякає багатьох клієнтів, які побоюються болю або побічних ефектів. Насправді ця апаратна технологія абсолютно безболісна і безпечна! Про тонкощі процедури, її призначення і результатах, які гарантують нам косметологи-естетисти, читайте далі.
Зміст
Радіохвильовий ліфтинг - процедура позасезонна: її можна проводити і влітку, і взимку. На відміну від інвазивних методів, тут відсутній тривалий реабілітаційний період. Відразу після відвідування косметолога можна сміливо виходити в світ. Максимальна неприємність, що залишилася після сеансу, - тимчасове почервоніння або набряклість, що, по суті, є нормальною реакцією шкіри на вплив апарату.
Термоліфтинг проводиться на очищеній шкірі, яку косметолог обробляє спеціальним гелем. Він служить для захисту від перегріву і одночасно надає доглядаючий вплив. До складу таких засобів нерідко входить і гіалуронова кислота, яка під впливом струму проникає глибоко в шари дерми. Триває така процедура в середньому півгодини - якщо зоною впливу є лице або зона шиї і декольте. Але коли фахівець працює з проблемними ділянками тіла, тривалість сеансу може розтягнутися і на 1 годину.
Механізм дії полягає в стимуляції синтезу «свіжого» колагену, що сприяє не тільки розгладженню зморшок і відновленню тонусу шкіри. Процес омолодження продовжується і після завершення курсу процедур, а результат закріпиться на кілька років.
Радіочастотний ліфтинг - це безболісно! Деякі клієнтки навіть засинають під час процедури, насолоджуючись приємним теплом від апаратного масажу. Технологічний прогрес і вдосконалення апаратури гарантує вам, що радіочастотний ліфтинг чи не спровокує опіків і не погіршить стан шкіри.
Як я згадувала вище, RF-ліфтинг застосовується як для омолодження лиця, так і для підтяжки шкіри тіла. І якщо з першим показом все зрозуміло, то в другому випадку ця апаратна процедура менш популярна. І, тим не менш, багато хто вже високо оцінив її результат, який допоміг «прибрати» обвислу після схуднення шкіру, позбутися від розтяжок і привести себе в форму після пологів. У деяких випадках RF-ліфтинг радять і для поліпшення форми грудей, проте в мережі коментарів з відгуками про цю процедуру немає.
Багато пані задаються питанням, що вибрати для моделювання фігури - радіохвильові технології або lpg-масаж. У першому випадку процедура служить всього лише для підтяжки шкіри, а в другому - конкретно для схуднення. Тому процедурами термоліфтинга краще завершувати програму корекції ваги. Як ця технологія здатна впоратися зі складками обвислої шкіри, краще всяких слів покаже наступне фото.
Що ж стосується застосування радіочастотних струмів для косметологічного догляду за обличчям, то перелік показань дає привід рекомендувати таку процедуру не тільки представникам категорії «від 35 років і старше». Отже, РФ-ліфтинг допоможе:
Незважаючи на те, що до косметолога на термоліфтинг записуються в основному клієнтки віком 30-40 років, в деяких випадках відмічено, що після процедур прищики на шкірі не з'являються, а сліди постакне бліднуть.
Застосовують цей антивіковий метод і для догляду за зоною шиї і декольте, щоб позбутися від в'ялості шкіри і сповільнити процес її старіння. До нього звертаються і для усунення подвійного підборіддя, який з віком важко прибрати за допомогою звичайної гімнастики.
У деяких випадках радіоліфтинг застосовується і в реабілітаційних цілях: його призначають для якнайшвидшого відновлення тканин після хірургічних операцій.
Необхідно розуміти, що для досягнення бажаної мети слід запастися терпінням і пройти курс мінімум з 6-8 процедур. Ціна такої охолоджуючої програми може збентежити клієнтів косметологічних клінік (моніторинг київських закладів налаштовує на суму від 1800 до 5760 грн. за 6 сеансів). Однак тривалий ефект від проведення курсу, який розтягнеться на кілька років, підтвердить користь такого методу омолодження.
Як і будь-яка апаратна процедура, термаж має ряд протипоказань.
Багато хто цікавиться, чи можна відвідувати РФ-ліфтинг при варикозному розширенні вен. На жаль, це заборонено. Зрозуміло, що при тромбофлебіті про цю процедуру також доведеться забути.
Якщо перераховані вище діагнози у вас відсутні, але напередодні процедури ви подряпали шкіру в зоні апаратного впливу, відвідування косметолога слід відкласти. Те ж стосується і появи локальних запалень на обличчі.
Простежте, щоб косметолог в процесі не проводив насадкою по родимках або бородавках: такий апаратний контакт їм шкідливий.
Попереджений значить озброєний! Судячи з відгуків жінок, які спробували радіочастотний ліфтинг, дотримання порад фахівця вбереже вас від побічних ефектів.
Термоліфтинг добре комбінується з іншими апаратними процедурами:
Слід зазначити, що поєднання з ін'єкційними методиками зовсім не має на увазі одночасне проведення різних процедур. Зазвичай проміжок між курсами становить 2 тижні.
А ось від паралельного проведення курсу пілінгу доведеться відмовитися. Якщо ви вже завершили програму, почекайте як мінімум 2 тижні до початку апаратних процедур. А якщо ви вже провели курс глибокого хімічного або лазерного пілінгу, інтервал між серіями процедур повинен скласти від 3 до 6 місяців.
При цьому немає обмежень на використання домашніх косметичних засобів після процедур. Альгінатні маски, які пропонуються косметологами в деяких салонах після апаратного сеансу, закріплять результат.
І, зрозуміло, необхідну комбінацію процедур для вас повинен скласти саме косметолог, якому ви маєте намір довірити проведення омолоджуючого курсу.
<< Фотоепіляція - вирішення проблеми надмірного росту волосся | Миттєва засмага- експрес процедура з природнім ефектом >>