Знайди свого майстра краси
Київ

Об'ємні техніки татуажу брів - нова ера перманентного макіяжу

Стиль і природність - таке поєднання в образі сьогодні на піку популярності. Це відноситься й до одягу, й до зачіски, й до макіяжу.

Б'юті-індустрія не дрімає, та у відповідь на виклик пропонує нові технології, які дозволяють виправити візуальні естетичні недоліки та підкреслити красу, подаровану природою.

У цій статті ми розповімо вам про чергову новинку на ринку б'юті-послуг - об'ємний татуаж брів, його особливості, різновиди та техніку виконання.

 

Зміст

 1. Об'ємний татуаж брів: що це?
 2. Як проходить процедура
 3. Рекомендації та правила догляду після процедури
 4. Вартість процедури
 5. Висновок

 

Об'ємний татуаж брів: що це?

Об'ємний татуаж брів - це метод моделювання брів з використанням декількох відтінків фарби, який дозволяє створити візуальний ефект природного об'єму, товщини та довжини дуг. Для такого перманентного макіяжу брів застосовується переважно двоколірна техніка. Методика об'єднує два основні способи татуажу: волоскову техніку та тіньове розтушовування. При цьому волоски промальовуються темними тонами, а розтушовування виконується більш світлими відтінками. Завдяки чергуванню технік і відтінків брови в результаті виглядають немов натуральні.

Об'ємний татуаж незамінний, якщо потрібна реконструкція брів, корекція вікових змін (сиві волоски, прогалини після випадання волосся) та при повній відсутності власних брів.

Об'ємний татуаж стане справжньою б'юті-знахідкою при необхідності корекції занадто світлих і рідких брів, які потрібно щодня моделювати косметичним олівцем. Він дозволить забути про ці незручності та подарує виразні брови ідеальної форми.

Види об'ємного татуажу

Салони краси та приватні майстри пропонують наступні види об'ємного татуажу: 3д (3d), 4д (4d), 5д (5d), 6д (6d), 7д (7d), 8д (8d), 9д (9d), і навіть 12д. При цьому, за їх твердженням, чим вище коефіцієнт «д», тим об’ємніше та реалістичніше виглядають брови.

Найпопулярнішими видами сьогодні є татуаж брів 3д і татуаж брів 6д, який дозволяє відтворити найдрібніші нюанси росту та кольору волосків на бровах, вигин і товщину брівних дуг.

Татуаж брів 3д дозволяє скоригувати форму брівних дуг та їх колір, виправити асиметрію, замаскувати дрібні рубці, шрами, надати помірну об'ємність.

Татуаж брів 6д являє собою техніку нанесення об'ємного малюнка, який повністю імітує ріст натуральних брів. З його допомогою можна відтворити всі нюанси росту волосся: напрямок волосків, їх відтінок, товщину, вигин.

Варто врахувати, що 3d-техніка, так само як і 6д, може поліпшити образ або спотворити його. Результат, в першу чергу, залежить від професіоналізму того, хто робить процедуру. Він повинен бути дипломованим фахівцем, знати технологію та вміти чітко, графічно відтворити малюнок, створюючи за допомогою майстерного поєднання тіней та відблисків ефект об'ємності. Крім основних навичок, майстер повинен володіти творчим талантом і почуттям стилю, щоб в результаті брови виглядали максимально природно та тонко підкреслювали контури обличчя.

Тому, якщо ви вибрали саме такий перманентний візаж, рекомендуємо з усією скрупульозністю підійти до вибору майстра, уважно вивчивши його роботи в цій техніці.

 

Як проходить процедура

3d-татуаж брів і татуаж брів 6d включають ряд маніпуляцій, які проводяться майстром в суворій послідовності.

Етапи процедури

Етап I. Майстер підготує брови до процедури. Для цього за допомогою косметичних засобів він видалить залишки декоративної косметики та продезінфікує область брівних дуг.

Етап II. На цьому етапі основне завдання фахівця полягає у створенні правильного ескізу майбутніх брів. Для цього він уважно вивчить анатомічну будову обличчя, проведе необхідні виміри, які допоможуть створити пропорційні розміри брів, відмітить контурні лінії.

Залежно від того, яку проблему потрібно вирішити, майстер порадить техніку нанесення малюнка. Якщо ви хочете зробити брови більш виразними та об'ємними, то в цьому випадку підійде татуаж брів 3д. Для реконструкції брів відмінним варіантом стане 6d-татуаж брів.

Етап III. Майстер підбере відтінок фарби, що гармонує з кольором шкіри клієнта та його волоссям. Грамотний підхід до вибору тону обов'язково включає фактор природності кольору. Тому для отримання потрібного відтінку він може змішати кілька різних пігментів.

Етап IV. Оскільки татуаж - процедура досить болюча, майстер попередньо обробить область брівних дуг засобом для місцевої анестезії, яка дозволить до мінімуму знизити больові відчуття. Анестетик він підбере залежно від ваших фізіологічних особливостей.

Етап V. За допомогою косметичного олівця майстер промалює волоски в чорновому варіанті. Такий спосіб допоможе побачити всі недоліки та вчасно їх скоригувати.

Етап VI. Спеціаліст обережно, риска за рискою, відтворить малюнок, вводячи інструментом пігмент під шкіру на глибину до 0,8 мм.

Ефект реалістичності досягається завдяки тому, що майстер імітує природний ріст брів, їх відтінки, довжину і злам.

Загальна тривалість процедури становить в середньому 1-2 години.

Особливості нанесення малюнка

3d-татуаж брів і татуаж брів 6d - техніки, що дозволяють створити брови, які візуально не відрізнити від натуральних. Завдання майстра - промальовувати кожну волосинку так, щоб це була імітація природної бровинки, а сама брова виглядала максимально натурально. Необхідного результату можна досягти шляхом чергування смужок різних відтінків. При цьому для базової основи майстер буде використовувати тон, який попередньо підбере з урахуванням кольору вашого волосся. Відтворивши верхні волоски, майстер перейде до створення їх «тіні», підібравши більш темний пігмент. Останнім штрихом стане нанесення світлих відблисків між волосками.

Відео процедури

 

 

Рекомендації та правила догляду після процедури

Об'ємний татуаж брів включає ряд обмежень у звичному способі життя, яких потрібно обов'язково дотримуватися перед проведенням процедури.

Крім того, сам процес супроводжується утворенням мікроран на шкірі, а це означає, що після татуажу потрібен період реабілітації та спеціальний догляд за бровами.

Що не можна робити перед процедурою

 • за добу «до» вживати алкоголь;
 • за день «до» і в день проведення процедури пити чай, каву;
 • за 48 годин до процедури приймати вітамін С та ліки, що містять аспірин, анальгін;
 • вводити препарати Ботокс, Диспорт. Щоб татуаж не «розтікся», фахівці дозволяють його наносити мінімум через 3 тижні після того, як була проведена процедура ботоксу. У будь-якому випадку, щоб уникнути зворотного ефекту, перед татуажем слід проконсультуватися у професійного косметолога.

Рекомендації по догляду після процедури

 • в першу добу на бровах почне виділятися сукровиця, яка утворює на шкірі скоринки. Їх не можна злущувати ні в якому разі, інакше порушиться пігментація шкіри. Область брівних дуг слід періодично протирати розчином хлоргексидину та змащувати маззю, рекомендованою майстром;
 • через 5-6 днів на бровах з'явиться легке лущення. Воно швидко пройде, якщо брови змащувати кремами, що містять вітаміни А та D;
 • в перші 7 днів після процедури не рекомендується відвідувати солярій, сауну, лазню;
 • до повного загоєння брови потрібно берегти від різкого перепаду температур, впливу холоду.

До речі, після лущення брови стануть світлішими, але, за словами фахівців і відгуками їх клієнток, це не означає, що процедура пройшла невдало. Насправді, це частина регенераційного процесу, який може тривати до чотирьох тижнів.

Як продовжити термін служби татуажу

Першу корекцію брів можна проводити через 1-1,5 місяця після процедури. В цілому, якщо всі маніпуляції були виконані професійно та з використанням якісних матеріалів, ефект татуажу триватиме 1,5-2 роки.

Максимально надовго зберегти створений малюнок допоможуть наступні поради:

 • влітку брови слід покривати сонцезахисними засобами з SPF 30-50;
 • в зимовий час брови потрібно захищати від холоду, прикриваючи їх головним убором;
 • скраби та пілінги слід наносити на обличчя, минаючи ділянку брівних дуг;
 • брови періодично варто змащувати рослинними оліями (касторовою, оливковою тощо), щоб не допускати сухості та стягнутості шкіри.

 

Вартість процедури

Ціна на об'ємний татуаж брів складається з декількох складових:

 • вибору техніки (3d-ефект, 6д тощо);
 • собівартості витратних матеріалів (фарба, анестезійні препарати і т.п.);
 • попереднього підбору кольорової гами та створення ескізу;
 • саму процедуру.

Вартість послуги в тату-салонах Києва становить від 1400 гривень за процедуру. Мінімальна ціна на об'ємний татуаж брів у приватних майстрів міста - від 1200 гривень. Скориставшись їх послугами, ви заощадите близько 200-300 гривень.

Ми рекомендуємо попередньо вивчити роботи салонних фахівців і тих, хто практикує дома, щоб вибираючи майстра, ви були впевнені у відмінному результаті.

 

Висновок

Професійно виконаний об'ємний татуаж - це вдала корекція брів, яка істотно полегшує життя представницям прекрасної статі. Такий перманентний макіяж скорочує час, що витрачається на щоденне створення образу, і дає можливість не переживати з приводу неідеальної форми брів або їх невиразного кольору.

Можливо, ви замислювалися про таку довгострокову корекцію брів або вже зробили 3д-татуаж або татуаж брів 6д. Будемо раді почути ваші відгуки та аргументи «за» та «проти» в коментарях до цієї статті.


Оцініть статтю:
(Голосів: 3. Рейтинг: 5 з 5)

<< Волосковий татуаж брів   |   Волосковий татуаж брів або розтушовка: який варіант краще? >>

Последние публикации

Ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою «Політикою використання файлів cookie».